Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

Annie87

2015. szeptember 23.

Az első 1-2 használatnál beleszerettem, mert fantasztikus érzés volt arcmosás után, ahogy fellélegzik a bőröm, tényleg mindent eltávolít (arctisztításra használom, szemfesték lemosásra más is kell). Az illata számomra nem zavaró, bár tény, hogy érdekes és erőteljes. Viszont pár használat után elkezdte nagyon kiszárítani az arcom, 1-2 pattanás is kijött emiatt és hidratálás nélkül húzódik a bőröm. Úgyhogy valami mással felváltva fogom használni, mert gyulladás lehúzásra, zsírosodásra, patikra tényleg jó, csak nem szabad túlzásba vinni a használatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

PiciBrigii

2015. szeptember 1.

Jól leviszi a gyulladásokat, meg is lepődtem rajta! Jól habzik, csak a szaga.. mintha vakoltam volna... :D De ha egyszer ilyen jól bevált, ez legyen a legkisebb gond!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

tara95

2015. április 17.

Én sminklemosás után használom második lépésben. Először olíva és jojobaolajjal jól feloldom a koszt és mindenfélét majd letörlöm egy zsebkendővel. (mindent leszed ez a kombó. MINDENT. És nem okoz pattikat.) Ezek után átmosom ezzel a szappannal. Húzódik utána a fejem de ezért kenek rá aloe verát az esti arcápolás előtt. Igen nálam úgy működik, hogy 3-szor tisztítok arcot egy nap mert a sminket rögtön lemosom ahogy hazaérek és lefeküdni meg sokkal később szoktam. És ez a rutin remekül működik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Sz1lv1

2015. április 14.

Azonnal eltünteti a bőrpirosságot; annyira szárítja a bőrt, mint más szappan; kisebb pattanások gyulladását lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Cherryeszti

2015. január 30.

Én gyantázás után használom az intim területre, mert 2 hét után kipattog és nagyon csúnya. Ezzel a szappannal kezelem ott minden nap két gyantázás között és felére csökkentette a gyulladást, bár teljesen nem szünteti meg sajnos. Évek óta használom, nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

lavenderbrown92

2015. január 2.

Immáron egy hónapja használom minden reggel és este. Hatalmas a változás az arcomon. Rendkívül pattanásos volt a bőröm,de ez a szappan rengeteget segített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

makka

2014. december 18.

Én célzottan csak a pattanásaimra tettem belőle és segített is azok "leszárításában". Az illata elég vad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Gumicukor

2014. november 29.

Rendbe hozta az az arcom,zsíros ,pattanásos arcú embereknek csodaszer ez a szappan engem a szaga sem zavar.Akkor kezdted igazán hatni mikor 1-2 percig rajta hagytam az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

agiv

2014. április 5.

Én az arcomra használtam kb 4-5 napig, ekcémára, az én arcomat úgy kiszárította (pedig hidratáltam melette mindíg) hogy kb egy hétbe telt rendbe tenni.Kár mert ha nem szárított volna ennyire talán még jó is lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

keettee

2014. március 19.

Mindkét felkaromon pattanások voltak ( nem kevés), már teljesen el voltam keseredve, 2 db ilyen szappant használtam el, és teljesen megszűntek a pattik, nálam ő abszolúte csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 19.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.