Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorka93

2014. március 7.

Február 12:
460 Ft vette anyu ma reggel használtam először. Hát az illata az számomra elviselhető de a kellemestől nagyon messze van. Felvittem az arcomra akkor kicsit habosodik, lemosod és olyan érzés, hogy atyaég ez mindent levitt. Kecsketejes szappannal szerettem volna próbálkozni de anyu beelőzött és keverni még nem akarom így most ez lesz tesztelve..
+ 1hét használat= 3x használtam hajmosás előtt, nem szabad sokszor!! Nagyon letisztítja a bőrt és jól összehúzza a pórusokat. nekem nagyon büdös.. :D
+3 hét- +1*= 4 csillag mert tényleg kevesebb pattanás van bár ezt az Aqua krémeknek is köszönhetem. Nagyon szárít, ezért tényleg nem minden napra én úgy használom, hogy a teafa olajos a mindennapos ezt pedig 2-3 naponta. Az illata miatt mert egyszerűen nem tudom megszokni :DD 4! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Február 12:

zsofinagy

2014. március 5.

Imádoom!! Mióta elkezdtem használni (5 hét), azóta az aknéim mennyisége és nyoma is enyhült. Az iskolában és otthon is mondták, hogy az arcomon a hegek sokat javultak. Én minden nap felkenek egy 'adaggal' a nedves arcbőrömre, megvárom még megszárad, és utána lemosom. Eléggé szárít (ami nekem nem baj), ezért érzékeny bőrüeknek nem ajánlanám. Aki most kezdi, annak előre szólok, hogy eszméletlen büdös, de egy pár nap múlva meg lehet szokni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

lilike93

2014. február 28.

Kb 1 hónapja használom, sokkal kevesebb pattanásom van mióta használom, hátamra is nagyon jó. Csak az arcomat kicsit száritja meg büdi ezért 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

skorpió

2014. február 6.

Kíváncsiságból vettem meg, előtte a narancs-fahéjas szappant használtam.
Már a csomagoláson figyelmeztetnek arra, hogy ne az illatáról ítéljük meg. Erre a szappanra a legnagyobb rosszindulattal sem lehet ráfogni, hogy feleslegesen teletömték parfümmel, ez bizony natúr illatokkal rendelkezik. Leginkább a gázolaj és kénes gyógyvíz keveréke jut eszembe mosakodás közben. Oké, értem én, hogy natúr, meg ugye azért is vettem meg, de... ez lesz az oka, hogy nem fogom újravenni.
A hatása nagyon jó! Valóban nagyon szárít, még az én zsíros bőrömet is megviselte, amíg ész nélkül szappanoztam vele. Ritkább használattal és gyakoribb hidratálással semmi gondot nem okozott tovább. Nagyon jól tisztítja a pórusokat, picit össze is húzza őket, az ára is megfelelő.
Én nem szoktam ilyesmin fennakadni, de engem kifejezetten zavar a szaga. Emiatt nem pontoznám le, ez csak az én személyes picsogásom. Ezt leszámítva ez egy nagyon jó szappan zsíros bőrre.
Update: Nem ez a szappan lesz az, amelyik beszabályozza a pofim zsírtermelését. Nagyon megromlott a kapcsolatunk, miután nem csak az arcomat tette tönkre, hanem a kezemet is! Eszembe sem jutott, hogy a szappan lehet a hibás, de néhány napos másik szappan használata után szépen kezdett rendbejönni a kezem.
Kizárólag extrém zsíros bőrűeknek ajánlom! Akinek kicsit is kevert a bőre, és vannak száradásra hajlamos részek az arcukon (mint nekem is), az inkább kerülje!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

Kíváncsiságból vettem meg, előtte a narancs-fahéjas szappant használtam.

tundee.tobias

2013. december 19.

Nekem eddig ez vált be a legjobban a problémás bőrömre, szépen leszárítja a nemkívánatos dolgokat, viszont utána elengedhetetlen a hidratálás, de összességében csodaszer kategóriába tartozik nálam. :)
Érdeklődnék, hogy ti hol szerzitek be a Yamuna termékeket? Nekem épp most fogyott el, és ezt egy kozmetikuson keresztül vettem, aki sajnos már nem elérhető. Kaphatók esetleg webáruházakon kívül más boltokban is (Budapest, azon belül is belváros) Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

sofie_sz

2013. december 16.

Már egy ideje ezt használom reggel-este. Törlőkendős arctisztítás után ezzel mosom meg az arcomat, leszedi a maradék sminket. Nekem csak ez vált be rendes arctisztítás címszó alatt, viszont csak azoknak ajánlom, akiknek tényleg nagyon zsíros a bőre, mert különben nagyon kiszárít és akkor azért lesznek pattanások. Nekem ez pont megfelelőre szabályozza a faggyútermelést, nem szárít túl, de nem is hagyja zsírosan az arcot (persze utána tonizálok és hidratáló krémet is kenek).
Körülbelül 500 forintért vettem a Herbaházban, és szerintem egy évig lazán kitart egy darab tömbszappan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

csalogany18

2013. november 23.

Nekem nem használt egy hónap alatt, bár még nem hagytam abba, mert hátha hosszú távon kifejti majd a hatását. Az pozitív, hogy kevés összetevőt tartalmaz és azok is természetesek, az illata sem olyan vészes, mint amilyennek gondoltam. A használata után néha húzódik a bőröm, de nem vészes annyira, összességében az "elmegy" kategória, mert bár nem használt, de nem is ront a helyzeten, az ára baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

lilla93

2013. november 15.

Megvásároltam spontán, reméltem nem fürdök be vele, haza érve pedig örültem, hogy ilyen jó az értékelése itt. Azt tapasztaltam, hogy az első pár alkalommal a leglátványosabb, nekem nagyon szépen lepucolta az arcomról a csúnyaságokat, viszont utána csökkent ez a hatás. Lehetetlen nem hidratálni utána, annyira húzza az arcomat, de szép sima lesz tőle a bőröm. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy érdemes alaposan áttörölni sminklemosóval az arcot használat előtt, mert ugye ez a szappan a szennyeződéseket nem szedi le, tiszta bőrön kellene alkalmazni. Az arclemosómat viszont el tudtam hagyni mellette. Sokáig elég és kb. 450 forintért vehettem, úgyhogy ennyiért abszolút megéri és tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

unhappily

2013. október 21.

Sokat vártam tőle a fénylő bőrömre, de maximum annyit tesz, hogy kiszárítja és utána csak a felülete fénylik, alul meg húzódik. Háton lévő pattikra se jött be :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

aniko_farago

2013. október 19.

Nem valami jó! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Nem valami jó! :(

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.