Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

masnis

2013. október 17.

Hidratálás nélkül esélytelen használni, és azt sem mondanám, hogy önmagában felkened és volt-nincs pattanás, mert ezek egy része nyilván belső (hormonháztartás ciklikus változása pl.) okokra vezethető vissza, de szépen tisztítja az arcot, és ha az ember elég kitartó, hosszú használattal már a megelőző hatást is elkezdi tapaztalni. A khmm.. illatához ezalatt olyan simán hozzá lehet szokni, hogy én már nem is érzem büdösnek. A mindennapi rutinomból kitúrta a körömvirágosat, ennek sokkal szebbnek találom az összetevőit, még nagyobb ragaszkodással és szeretetettel viseltetek irányában. Plusz megint csak eszméletlenül gazdaságos, egy év lesz legalább, mire az elsőt elfogyasztom. Mindenféle szempontból megérdemli a maximumpontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

szilvike94

2013. szeptember 20.

Jól leszárítja a pattanásokat, engem a szaga különösebben nem zavar! Sminklemosás, és egy jó meleg vizes arcmosás után szappanozom be az arcomat, hogy így a meleg víz hatására kitágult pórusokat is jól kitisztítsa! De egy jó tanács: valamivel hidratáljatok utána, mert különben nagyon szárítja a bőrt! Elégedett vagyok vele, mindent tud amit egy jó szappannak tudnia kell, és nincs benne annyi mesterséges cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

LoDa

2013. augusztus 25.

Nekem tetszik ez a szappan annak ellenére is, hogy kicsit büdös, de már teljesen hozzászoktam. Azt nem mondanám, hogy önmagában teljesen hatásos a pattanások ellen, hiszen sok minden befolyásolja azok kialakulását, de az tuti, hogy messze lehagyja az összes agyonreklámozott "csodaszert". Szóval 5 csillag jár érte, mert amit el lehetne várni egy arctisztítótól, azt mindet tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

kalmaniki

2013. augusztus 3.

Az arcomra használom csak, mert nagyon büdös, viszont valóban hatásos a pattanások és a zsíros arcbőr ellen, nem szárít túlságosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Nimfa551

2013. július 25.

Az én bőröm is nagyon zsíros, már mindent kipróbáltam, különböző méregdrága termékeket is (Vichy, Eucerin), egyik sem vált be. Kivéve ezt a szappant, ami nagyon sokat javított az arcomon, igaz, napi 3-szor 4-szer is megtisztítom vele az arcomat. Azért nem adok 5 csillagot, mert az arcom még mindig nem tökéletes tőle, használata után 1 órával az orrom ismét csillog a zsírtól... De messze a legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam, a pórusaimat is összébb húzta. Most a kénszappannal próbálkozok, úgy érzem, annak erősebb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

gretike66

2013. július 22.

Hol lehet kapni ilyen szappant?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Hol lehet kapni ilyen szappant?

nellcso

2013. június 8.

Nekem telitalálat volt! A problémás, pattanásos bőrömet nagyon szépen helyre hozta. Kén szappannal használom felváltva, és hihetetlen az eredmény, azok után, hogy már milliónyi készítményt próbáltam ki hiába a pattanásaim eltüntetésére. Számomra csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

boni

2013. június 5.

Én fodrászkellékesben vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Én fodrászkellékesben vettem.

zsenya

2013. június 4.

nekem bejött. nem egy csodaszer, de teszi a dolgát, egyenletesebb a bőrképem, amióta használom. és az összetevői gyönyörűek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

lilaszilva

2013. május 27.

Amióta használom, tényleg alig vannak pattanásaim. És testre is jó. Én nem vettem észre, hogy annyira szárítana, bár a fürdés utáni hidratálás alap nálam. A szagát szerintem elég hamar meg lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.