Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

zsuppi

2013. május 19.

Én nem az arcomra, hanem a testemre használom és oda tökéletesen bevált. Háton, vállon lévő pattik 2 nap alatt visszahúzódtak. Azóta heti 2 alkalommal használom szintentartás végett. Most már csak a nyomaikra kellene valami....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

vivusmimus

2013. május 3.

Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet kapni yamuna ichtiolos szappant? Rákerestem google-ban és nem találtam semmit sem. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

janina66

2013. május 3.

Kedves Motyor, én nem tudom nálatok milyen a víz, de szerintem a víz tuti nem hozza le a napközben a bőrre tapadt port, pollent, egyéb szennyeződéseket. Volt már olyan, hogy elmentem sátorozni és elfelejtetem arctisztítót vinni és csak sima vízzel mostam arcot egy hétig, hát a bőrképem az elég rémisztő lett utána......... Na de szerintem nagyon jó kis szappan ez, arcra nem való, csak testre, de akinek pattanásos mondjuk a háta, szerintem azt szépen rendbe hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

elizabett85

2013. április 30.

Nagyon bejön, amikor pattanásos vagyok, időszakosan használom, mert eléggé szárít, a szaga is borzalmas, de nagyon hatékony!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

uncsila

2013. április 7.

Egyszerűen arcot kell mosni vele mint egy arclemosóval aztán egyből le kell öblíteni . Nekem bevált alap darab heti 2 x használom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

boni

2013. március 4.

Valaki leírna hogyan kell alkalmazni? Felkenem és rajta hagyom egy ideig vagy egyből lemosom vagy hogy?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

mstindigo

2013. január 24.

Iszonyatosan szárít, borzasztó. Nekem az arcom szokott pattis lenni, a páromnak meg a háta, gondoltam, hogy ez nagyon jó lesz rá. De a bőrünk szétfeszült tőle, már első használat után éreztük, hogy borzalmasan húzódik a bőrünk. Ez az a szappan, amit kb. kétszeri használat után a kukába dobtunk. Oh, majd elefelejtettem: mindehhez még nagyon-nagyon büdös is. Nagyon meglepett, hogy másoknak így bevált, mert én minuszt adnék rá, ha lehet, ilyen rossz szappanunk soha sem volt. (Egyébként natúrszappan pártiak vagyunk, és mindig azt használunk, de ezzel mellélőttünk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Csücsök

2013. január 24.

Kb 2 hónapja használom csak az arcomra. Nekem kevert az arcbőröm és elég könnyen kipattogott.. Mióta használom sokkal kevesebb pattanás jön a ki. Szóval csak ajánlani tudom...Nekem bevált! Kétnaponta legalább átmosom vele az arcom és tonikot is használok reggel, este!

azursatellite

2013. január 5.

Szárít, tehát kell utána a hidratálás, de páratlan a pattanások elleni harcban. Az illata nekem olyan gyógyfürdős, tudom, hogy csodaszer, így egyáltalán nem zavar milyen az illata, bár nem érzem amúgy sem büdösnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

latiffah

2012. december 29.

Két naponta használom már csak, mert nagyon durván szárít. A szaga igazi büdös kátrány (mindig az útfelújítás jut eszembe róla). Szokták mondani, hogy ami büdös az használ, és ez erre szerintem igaz. Ezt olyan 5 éve használom, de nagyon bejött, eleinte minden nap, ma már elég 2 naponta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.