Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: pure, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A teafa anélkül tünteti el a pattanásokat, hogy közben kiszárítaná a bőrt. Kézzel készített.

Kinyi

2019. május 27.

Nekem az arcomra ajánlotta az egyik barátnőm, de oda sajnos nem vált be, mivel a pattanásaim ugyanúgy megmaradtak, sőt még ki is pattogtam tőle, bár az pozitív, hogy nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

szucsnoem95

2019. április 4.

Ha minden este használom, idővel hozzászokik a bőröm, és nem csinál semmit, de ha csak kb 3 naponta mosok ezzel arcot, akkor az egyik legjobb termék pattanásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Megany

2019. március 12.

Mindent kedvelek,ami teafás,így ezt a terméket is.Külön tetszik az állaga és a formája.Annyira zöld,olyan igazi bio feeling.Arcomra hasznaltam,ami be is vált,mert zsírosbőrű vagyok és az illata is igazán friss,antiszeptikus.Csak ajánlani tudom,azthiszem jó áron is van ráadásul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

esztes2468

2018. december 4.

Szeretem, este ezt használom arctisztításra, viszont nagyon feszül utána az arcom, eléggé száraz lesz, de ellensúlyozom a szőlőmagolajjal mint hidratálóval. Ár/érték arányban jó, csak ne lenne fránya műanyagba csomagolva. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

ocseszter

2018. október 12.

Nagyon szeretem ezt a szappant.Kb 1,5 éve szinte csak ezt használom az arcom karbantartására. Nekem nagyon tetszik az illata, jól habzik és sokáig kitart. Minden nap használom, mivel eléggé zsíros az arcbőröm, így ráfér a mattítás :)
Pár hónap használat után a férjem is elirigyelte, így már ketten használjuk. Neki nagyon hasznos a nasik miatt kijött 1-2 pattanás leszárítására is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

tátombák

2018. szeptember 16.

Annyira filléres és egyszerű ez a szappan, hogy sokáig csak itt nézegettem, mert nem hittem el, hogy működhet.

Zsíros, pattanásos bőröm van. Főleg a pirosbetűs napok környékén gyakran jött elő nagy, gyulladt pattanás, amit kinyomni sem tudtam soha, és ha megpiszkáltam, csak még több lett belőle. Szóval az önbizalmam a padlón, alapozó nélkül soha nem indultam el itthonról. Aki hasonló cipőben járt, biztos ismeri az érzést, hogy reggelente legszívesebben egyből eltakartam volna az arcom alapozóval...
Egy éve vettem meg az első szappanomat, naponta/kétnaponta használom, még megvan a negyede. Pont ma vásároltam meg az utánpótlást, mert nem szeretnék nélküle élni tovább. Víz alá teszem, forgatom a tenyeremben és a habot kenem az arcomra. Alaposan belemasszírozom, néha rajtahagyom pár percig. Hihetetlen, de ez segített a legtöbbet! Azóta amióta megvettem, 1x volt olyan, hogy jobban elszaporodtak a pattik, de azért, mert elhanyagoltam a használatát. Nem szárít, az illatát az első pár alkalommal éreztem, azóta megszokta az orrom. Nem mondom, hogy elhagytam az alapozót, de igazából megtehetném.
A szappan mellé még tudom ajánlani heti 2x a tisztító holt-tengeri iszapos vagy agyagos-cinkes pakolásokat. Nekem megváltoztatták az életem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hecate

2018. augusztus 31.

Az első kézműves szappan, amit kipróbáltam. Kézmosásra használtam el. Valamennyire szárította a bőröm. Kemény szappan így sokáig tart. A habzása minimálisnak bizonyult. (Fogalmam sincs miért volt ez, olvasom, hogy többeteknek kellően produkált habocskát.)... Ha véletlen a mosdóba esett ijesztően nagy hangja volt. Azonban a keménysége miatt nem tapadtak bele annyira a hajszálak, így azokat nem kellett szedegetni belőle, ezt a tulajdonságát értékelem. Valahogy én arcra nem tudtam megkedvelni és összességében annyira nem fogott meg, hogy újra megvegyem. Talán azért, mert a teafa illatot sem éreztem, amit árasztott az valami más, mintha enyhe penészillat lenne, amit szerencsére hamar elvesztett. Másrészt alig habzott, minimális habzásért sokat küzdöttem vele, és így nem volt teljes az az érzésem, hogy teljesen tiszta a kezem. Tisztított, de a kevés hab miatt tisztaság érzést nem éreztem, meg időrabló volt birkózni a habért. Hátránynak bizonyult a lapos alja, mert sikamlós habréteg híjján nehezebben fordult meg a kezeim közt. (Még víz se nagyon puhította fel, vagy segített habréteget képezni.) Ha esetleg ajándékba kapnám valakitől kézmosásra elhasználnám, de közel sem álmaim szappanja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Bubus06

2018. augusztus 29.

Update 2018.augusztus 29.

Még mindig A SZAPPAN. :) Nekem ő örök szerelem..Csodákat művel a kombinált arcbőrömmel, és neki köszönhetően nagyon tiszta, és matt a bőröm a használata után. Talán kicsit extrémül hangzik, de reggel és este is megmosom vele az arcom arcradírozás után, és egyáltalán nincs feszülős érzésem utána.Nekem ez évek óta bevált rutin.
Próbáltam már sokfélét..levendulásat, narancs-fahéjosat (annak isteni illata volt, de szegényt nem szerettem használni :/) és körömvirágosat is, de legszörnyűbb a körömvirágos volt..Na nálam meg pont az a szappan hagyott "piszkos" érzést az arcomon, sokkal sikamlósabb és trutymósabb, mint ez.
Imádom az ILLATÁT, állagát, bár valóban nehezen habzik fel, de nekem teljesen megéri görgetni. Nagyon tetszik a színe is..Remélem soha nem szüntetik meg. :)
A páromnak befogom szerezni a tesztoszteron nevezetű kék kis szappanocskát is. :D De nagyon sok gusztusos, és csodás fürdős kézmosós szappanjaik vannak, és a limitált kiadásúak is szuperek lehetnek szerintem..Sokat ki szeretnék még próbálni. :)
De arcápolásra, arcmosásra csak a TEAFÁS.

2016.szeptember 23.

Én is maximálisan..:) Az én arcom is szereti, és a mitteszeres orromon látványosan javított..Sajnos már csak egy nagyon kevés van belőle..De hétfőn újra fogom vásárolni vagy őt, vagy lesz bátorságom a Körömvirágos társát is kipróbálni. Tetszik az illata..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Update 2018.augusztus 29.

De arcápolásra, arcmosásra csak a TEAFÁS.

2016.szeptember 23.

loju

2018. június 28.

Nekem nagyon bejött! Eleve nagyon kis csinoska, márha lehet ilyet egy szappanra mondani! :-) Másrészt finom, krémes habja valósággal simogatja az arcom és egyáltalán nem érzem száraznak utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

dorottya96

2018. március 22.

Kis ideig használtam, aztán sikeresen itthon hagytam és nem vittem magammal az albérletbe.. azóta költöztem újra, és megtaláltam itthon ezt a kis apróságot. Újrakezdtem a használatát, eddig nem rontott de nem is javított az arcomon.

upadate: sajnálom de mégsem. Annyira szárítja az arcom, hog yhasználat után órákon keresztül érzem, hogy húzódik és mennyire nem az igazi. Pattanások is ugyan úgy jelentkeznek mellette. Nekem nagyon nem..az ára miattkapja meg a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Hidratálók: Sucrose, Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1