Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bareszko

2013. október 31.

Minden szappannal gyanakvó vagyok, mert szétszárítják a bőröm. Amióta jobban figyelek az összetevőkre, kezdem észrevenni, hogy amely szappanok illata erős, azok szárítanak. Így engem egyáltalán nem zavar, hogy nem illatozok reggeltől estig. Helyette viszont ettől a szappantól is jól érzem magam a bőrömben. :) Ez a termék a férjem nagy kedvence, így az ő nevében 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

muffinmonsuta

2013. október 19.

Nem rég vettem,mindennapos arctisztításra,de kiszárította és sajnos nem vált be.:( Pedig megnéztem az oldalát és odaírták,hogy helyrehozza a száraz,zsíros bőr egyensúlyát. Hát nem. A szappanokat nem tudom tárolni,ezért idegesítő. Az illatát imádom <3, bár nem marad meg. A csomagolása nagyon tetszett,de arcra semmiféleképp nem megfelelő szappan és testre meg tusfürdőket használok. Elhasználom szekrény illatosítónak.:) Az illata tényleg nagyon tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Lanie

2013. október 3.

Nem használom minden nap ezért nem szárítja a bőrömet plusz nagyon kellemes illata van, ezért maximális pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

skorpió

2013. október 2.

Gyakran olvasgatom a KM-át, és észrevétlenül beszivárgott az agyamba a natúrkozmetikumok iránti vágy. :) Eddig minden vackot magamra kentem, egyetlen szempont a jó illat volt.
Körömlakkért mentem, véletlenül figyeltem fel ezekre a szappanokra, az áruk is baráti volt, úgy döntöttem, itt az ideje kipróbálni.
Az illata erősen narancsos, a fahéjat én nem érzem, de nekem nem is hiányzik, mert így is nagyon kellemes. Sajnos csak addig érzem a bőrömön, amíg tisztálkodok. Jól habzik. A bőröm nagyon zsíros, ezért esténként úgy szappanozom az arcomat, hogy a hab rajta marad pár percig, utána mosom le. Ez kicsit szárítja, de nem annyira, mint a korábbi szappanjaim, és a szokásos esti hidratáló kence segít rajta. Reggel csak lemosom az arcom vele, így nem tapasztaltam szárítást.
Használom egy ideje, napi 2x, a pórusaim látványosan tisztábbak lettek, újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Sylvi

2013. szeptember 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, az ára is megfelelő. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, az ára is megfelelő. Az illata nagyon kellemes.

Babooca

2013. szeptember 1.

2013,03,30,
Anyukámnak vettem ajándékba még 2 hónapja, napi használat mellett is csak nagyon csekély fogyott belőle. Az illata engem vmelyik orvosságra emlékeztet, de idővel meg lehet szokni. Sajnos nem marad meg az illata fürdés után, pedig Anyukám különösen élvezné. A viszonylag szép összetevői miatt jár neki az 5*

2013,09,01,
Kapott még 2x ilyen szappant, de azokat rekord gyorsasággal, kb 2 hónap alatt elpancsolta... Nem tudom, hogyan sikerült, ugyanúgy tárolta stb. Lehet másabb volt már az INCI-je?? nem tudom, mindenesetre lebeszéltem róla, hogy ilyet vegyünk, mert így nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

2013,03,30,

2013,09,01,

kalmaniki

2013. augusztus 6.

Ez a kedvenc illatú szappanom, csak sajnos nem marad meg az illata. Engem nem szárít jobban, mint bármelyik másik yamuna szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Pöti

2013. július 30.

Ennek is jár az 5 csillag. Szeretem, jól habzik, kellemes az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Ennek is jár az 5 csillag. Szeretem, jól habzik, kellemes az illata...

TimiK

2013. július 28.

Jól habzik, de nekem sajnos nagyon kiszárította a bőrömet. Az illata is elillan a fürdés után úgy hogy azt hiszem le kell cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

cioccolata

2013. július 18.

A lejárati idő közelében már semmi illata, pedig emlékszem, milyen jó volt, mikor megvettem. :( A színe is nagyon kifakul használat közben, ilyen halvány-narancsossá válik, és sávos. Nem túl szép, de amúgy elégedett vagyok a hatásával és az állagával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.