Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sztami

2013. június 7.

Karácsony körül igyekszem mindig beszerezni, imádom az illatát! Kellemesen tisztít, pont ideális. Egyszerűen tökéletes:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Gwendoline

2013. június 4.

Jaj, volt ilyenem, imádtam, télen... hmmm igazi téli illat és egyébként is nagyon szeretem ezeket a szappanokat! Kicsit persze szárított, de ez minden szappan velejárója. Utána bekenem magam és kész, bár engem éjszakára nem zavar ha kicsit szárít. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

beautifullife

2013. április 10.

IMÁDOM!Az illatába szerelmes vagyok,ellenállhatatlan,és a fürdés után is érzem elvétve..
Közvetlen fürdés után kicsit más tapintású a bőr,mint tusfürdővel,de rá 1-2 percre helyreáll és nagyon jó tapintású lesz.Nem ragad meg a bőrön a szappan és amit én külön szeretek,hogy leszedte az elhalt hámsejteket. Hosszasan tudnám magasztalni. :) Olcsó,sokáig elég és eddig kenterbe vert mindent!Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

renszalai

2013. április 6.

Barátomnak vettem arcmosáshoz, hogy normális összetevőjű szappant használjon, ne Babát meg ilyeneket. Ennek az illata tetszett neki, így ezt választottuk. Én nagy ritkán kezet mosni szoktam vele, de valami rettentően szárítja a kezem, pedig nem problémás a bőröm. Szegénykémnek is szétszárította az arcát. :/
Igazából sajnos nem figyeltem a csomagolásán, hogy esetleg rá van-e írva, hogy mondjuk zsíros bőrre való, szóval lehet nem a szappan hibája. Emiatt nem merem nagyon lepontozni. De az tény, hogy a normál bőrt szárítja nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Gittab88

2013. március 8.

Ez valami isteni, persze megfelelő használattal, én arcra, és intim területre nem használom, megvannak az ehhez való termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

stassy

2013. március 2.

Nagyon finom az illata, de kissé szárít. Intim területen csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Nagyon finom az illata, de kissé szárít. Intim területen csíp.

lumiukko

2013. február 26.

Annyira finom illata van, hogy nem tudtam otthagyni a boltban. Sajnos a bőrön nem nagyon marad meg az illata, de fürdés közben elég intenzív. A habja finom krémes, az első pár használat kicsit nehézkes mivel elég nagy és szögletes, de nem vészes.
Engem picit szárít, de nekem erre elég hajlamos a bőröm, úgyhogy másnál nem biztos hogy ez jelentkezik.
Legközelebb biztos mást is kipróbálok, de elképzelhető, hogy néha visszatérek az illata miatt hozzá (Pl karácsonykor).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

fungiiiii

2013. január 18.

nálam tuti befutó, az illatát nem tudom megunni, pedig egy idő után ez nálam minden illatnál bekövetkezik....
egyedül a szögletes formája nem tetszik, mert e miatt az elején kissé nehézkes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Bionic

2012. december 27.

A legújabb szerzeményem a cégtől, de sajnos ez engem annyira nem győzött meg. Az illata fürdés közben nagyon finom fűszeres, azonban utána szinte semmi nem marad belőle, de ami a legszomorúbb, hogy a korábbiakhoz képest ez iszonyatosan szárítja a bőröm. Arcra semmiképpen sem merném használni, én ezért elsősorban a fahéjat okolom, ami érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlott, nagyon könnyen dehidratálhat és piros foltokat okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

MissM

2012. december 4.

Imádom, talán az egyik "legtevékenyebb" Yamuna szappan, amit eddig használtam. Érezhetően munkálkodik benne a fahéj, az én bőrömet felpezsdítette, kellemes illata van, puha lesz tőle a bőr, és természetesen ami a fő célja, kiválóan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.