Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Milka

2012. október 25.

jó illat, jó hatás, röviden ennyi...az áráról már nem is beszélve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

jó illat, jó hatás, röviden ennyi...az áráról már nem is beszélve...

Heidi

2012. október 14.

Először az illata miatt vettem meg,mert nagyon szeretem a narancs és fahéj illatát és mikor megillatoztam nem is gondolkodtam azon,hogy a kosaramba rakjam-e?! Nagy lelkesedéssel kezdtem el használni,de kicsit csalódtam benne,mert fürdés,zuhanyozás után már nem lehet érezni a bőrömön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

zs.hencsi

2012. szeptember 20.

Eddig inkább tusfürdő párti voltam, de mostanában egyre többször használok szappant. Főleg mióta megismertem a Yamuna szappanokat. Az első a levendulás volt, ami ajándékként került hozzám. Mindjárt elfogy és meg is szerettem. Sokat vaciláltam, hogy melyik legyen a következő amit kipróbálok és erre esett a választásom. Isteni az illata, imádom!! Nekem ez az illat őszre, télre tökéletes! Passzol a hűvös időhöz. Nem most vettem utoljára az biztos, ez kedvenc marad és már nagyon kíváncsi vagyok a többi fajtára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

boglarka88849

2012. augusztus 9.

Imádom az illatát! Jól tisztít, semmi különös.Nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Imádom az illatát! Jól tisztít, semmi különös.Nekem tetszik.

Vikcike

2012. július 14.

Nagyon finom "karácsony" illata van!!! Lágy a habja, élmény vele a fürdés/tusolás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

...Imola...

2012. július 5.

Mitől ilyen a színe? Az összetevők között nincs semmi színanyagra utaló. EDTA van minden Yamuna szappanban... és az illatuk gyanúsan erős!
Nem szörnyű, csak nem az, aminek mutatja magát! Megtévesztő.
Ez egy illatos-átlagos szappan a tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Nem szörnyű, csak nem az, aminek mutatja magát! Megtévesztő.
Ez egy illatos-átlagos szappan a tapasztalataim szerint.

Gigi81

2012. június 17.

Az illata isteni, intenzíven érezhető a fürdőszobában, csak sajnos fürdés után már alig marad valami a bőrön az illatból.. Nem szárított, de valahogy a bőröm nem szerette, rendszeresen foltok jelentkeztek, valószínű a fahéj miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

hidewatch

2012. június 15.

Nagyon-nagyon finom illata van :))) A másik narancsos yamunás szappannal együtt a fehérneműs fiókomban lakik. Szabbannak nekem átlagos, kézmosásra alkalmas, testre nem igazán szoktam szappant használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Alida

2012. június 10.

nagyon bevált, isteni illat, engem nem szárít, ráadásul legutóbb akciósan, 210-ért jutottam hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 10.

rhinestone

2012. május 31.

Jók ezek a szappanok, az olivás mellett ez a másik nagy kedvenc, jó vele fürdeni, jó az illata, nem szárít. Az illata miatt 6 pontot adnék, ha lehetne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.