Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

varga.stella

2012. május 24.

Nagyon szeretem az illatát. Az ébredés is könnyebb vele. Nekem nem szárítja a bőröm (bár az olivással felváltva használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

Lareyna

2012. május 19.

Száraz/érzékeny bőrűeknek nem biztos, hogy a legjobb választás, ugyanis bizonyos illóolajok szárítják a bőrt és én úgy tudom, hogy a fahéj az ilyen. Én viszont szeretem nagyon. :) Natúr, kellemes illatú, olcsó, magyar. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

javgke

2012. május 18.

Isteni az illata, bár én csak kimondottan télen szeretem. Nem szárít, jól habzik, kellemes használni. Ha egyszer elfogy, lehet, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

egifeny

2012. május 12.

Szappanokra valo atteresem elso darabja! Sokat olvastam mostanaban szappan vs. tusfurdo temaban. A kevesebb adalekanyag, de foleg a lugos tisztito hatas miatt valtottam. Korabban elvetve hasznaltam szappant, de a csikorgo-ragados hatas miatt sose szeretettem! Ez ennel a szappannal is megvan :D Tobb napja hasznalom mar, arcot is ezzel mosok, jol tisztit es nem szarit :) Az illata is megmarad enyhen! (hajmosasra viszont nem valt be :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Miramara

2012. március 4.

Az illata tényleg nagyon jó. Fürdéshez használtam, sajnos szárította a bőröm. Megmaradt kézmosásra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

kacatka

2012. március 4.

Nagyon jó illatú, parfümmentes natúr szappan. Kicsit szárítja a bőröm, de legalább jók az összetevők, szeretem használni, a többi fajtát is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

anianiko

2012. március 4.

Nagy kedvencem ez a narancs-fahéj szappan. Kellemes illata van, jól habzik, sokáig elég. Az ára 400Ft körül mozog és a piros madaras áruházban szokott akciósan is lenni. Többféle Yamuna szappant kipróbáltam, de ez és az Izsóp szappan a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

csirsz

2012. február 26.

Nem rossz, de ennél van a Yamunának még jobb. Lassan az összes szappanjukat kipróbáltam. A mézes-tejes jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

honey021

2012. február 14.

Vasárnap beruháztam 1 ilyen szappanra és egy körömvirágosra. Szerintem nagyon jó kis natúr szappanok ezek és ráadásul olcsóbbak is a legtöbb társuknál. Picit szárítja a bőröm de közel sem annyira mint pl a legutóbb használt tusfürdőm. Egyáltalán nem viszketek tőle! Nagyon jól habzik, finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

tunderlany

2012. február 8.

Kicsit szárítja a bőröm, és nem marad meg az illata, főleg zuhanyzáshoz használom. De sokáig elég, és használat közben jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.