Yamuna

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. június 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat- és állati anyagot.

Kiszerelés: 100g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szivoszal

2014. június 3.

ma próbáltam ki. nekem bejön, az illata finom, kevés elég belőle mert nagyon habzik, szépen letisztította az arcom és nem szárította ki. nekem megmarad az illata. ja és elég jól felfrissítette az arcom :) én körülbelül 350 forintért vettem, teljesen jó ár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Nagyon bejött, egyáltalán nem szárít, heti 2x használom. Újra fogom venni. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Nagyon bejött, egyáltalán nem szárít, heti 2x használom. Újra fogom venni. 5*

zsofia93

2014. február 4.

Én meg vagyok vele elégedve, néha amikor a hátamon kijön egy két patti, azokat szépen leszárítja és az illata is jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 4.

cserryy

2013. december 11.

Kellemesen természetes az illata, zuhanyozáshoz használom. A tenyeremen úgy érzem mintha erősen szárító hatású lenne, pedig nem szárítja a karom vagy a testem és viszketni sem viszketek tőle. Intim részre nem használom, meg a fülem mosására sem, mert ott nem lenne jó néhány növényi darabka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

drica

2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

idusmidus

2013. március 30.

Én is arctisztításra használtam és nagyon sokáig kitartott. Szeretem, ha egy szappan "zöld", ezért engem nem zavartak a benne lévő darabkák; tusoláshoz mégsem használtam, mert nem akartam hogy úgy nézzen ki a kád, mintha levest főznék benne :D Nem szárítja ki brutálisan az ember bőrét, mégis jól tisztít. Nem venném újra, mert szerintem van ennél jobb, de teljesen korrektnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Sly27

2013. január 30.

Azt leszámítva, hogy nem túl guszta, ahogy a citromfű darabok úsznak a lefolyó felé.... egy jól tisztító, de nem szárító hatású szappan. Kellően habzik, de nem fogy gyorsan. Így elég gazdaságos, ha már az ára nem a legkedvezőbb. Illatanyaggal nincs igazán ellátva. Az erős 4-est azért így is megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Rony

2013. január 13.

Én az arcomra használom, és nekem bevált. Jól kitisztítja a pórusokat, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

stella06

2012. augusztus 28.

Eddig az egyetlen Yamuna-szappanom, ami nem jött be. Nem segít lehúzni a gyulladásokat, túl sok benne a növénydarabka, számomra nagyon erős az illata. A teafás nálam sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

setrof

2012. augusztus 28.

Férjem használja és nagyon szereti. Nem is hajlandó mással fürdeni. Nekem a radírozós fajta van ebből az is nagyon jó. Rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.