Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Anticellulit hatású masszírozó krém paprikakivonattal. A paprikakivonat orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását emelhetjük ki. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát ajánljuk fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt.

Kiszerelés: 250ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

monika.t

2015. április 27.

Ez aztán tud valamit! Szerintem az egyik legjobb és valóban hatásos termék cellulitre és mintha még a striák is halványodnának. Bár nem egyszerű elviselni,szinte már fáj annyira csíp és éget. Én csak kesztyűt használva (és még azt levetve is alaposan kezet mosva) tudom felvinni. De az eredménye miatt, főleg ha valaki sportol és diétázik is a használata alatt, megéri vhogy kibírni. Bőven felveszi a versenyt jóval drágább és agyonreklámozott társaival.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

bellsy

2015. január 6.

Nagyon durván csíp.
Nemrég kaptam egy ilyet és még egyelőre nem nagyon tudom, hogy mikor hogyan kellene használnom. Eddig esténként kentem be magam (nem közvetlenül lefekvés előtt), nem használtam túl sokat, de mindenhol otthagyja a nyomát: másnap reggel bebújtam a köntösömbe és csípet, a párom bevetette az ágyat és csípte a kezét, a pizsamám csípet másnap amikor felvettem pedig nem kentem be magam...
Én nem használtam kesztyűt, 2x mostam kezet utána jó alaposan, de továbbra is csípet...
Kisgyerek mellett nem túl praktikus szerintem, óvhatatlan, hogy megérint valamit ami érintkezett a bekent bőrömmel, ha máskor nem, amikor ölbe veszem.
Egy-két használat után is simább volt a bőröm, hosszú távú hatását még nem ismerem, hármast amiatt a kellemetlen "mellékhatása" miatt kap, hogy a családtagjaim is kéretlenül kapnak belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Nagyon durván csíp.

kati545

2014. november 30.

Biztos, hogy segít a narancsbőrön és feszesebb lesz tőle a bőr.
Először rögtön fürdés után kentem be, az hatalmas hiba volt, le kellett jegelnem a combomat, annyira égetett. Ugyanez a helyzet akkor, ha közvetlenül lefekvés előtt kenem be és úgy fekszem be. Olyankor éjjel szintén a fagyasztóban kutatva kötök ki. :D

Viszont sokkal szebb a bőröm a használata óta és ajánlani tudom mindenkinek. Csak este használom, reggel nem merem bevállalni, mert nem szeretném ha a munkahelyemen kellene szenvednem az égő érzés miatt.
Egyszer sportolás előtt is bekentem vele a combomat, szintén hiba volt, az edzés végére majd' megőrültem. :D

Narancsbőr elleni küzdelemben hasznos, de természetesen csak akkor ha kitartó az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Biztos, hogy segít a narancsbőrön és feszesebb lesz tőle a bőr.

bige.mimike

2014. augusztus 26.

Hatásos ez is, úgy mint az olaj változat. Ezt inkább sportoláshoz használom a könnyebb felvitele miatt. Elgondolkodtam az infraszaunával együttes használatán, de még nem mertem magam rávenni. :) Mindenképpen csak ajánlani tudom, mindazoknak akik feszesebb, narancsbőrmentes combokra vágynak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Moncica

2014. augusztus 18.

Megvettem,felkentem,befoliáztam és majdnem a mentot hivtam pedig birom a kinzast de azt hittem meghalok be kellett ugranom a zuhany alá és hideg vizet rá. De nem adtam fel másnap sokkal vékonyabban kentem és nem tettem rá semmi foliát. Na igy mar egy fokkal jobb , igy is olyan mint a pokol éget brutálisan de igy már nem lettem rosszul tole. Lefekudni nem kell benne mert még jobban éget ugy de amugy is torna mellé vettem. Meg csak 4 napja használom de azt érzem sokkal feszesebb a borom tole de persze ha elhasználtam az 1000 ml akkor bovebben tudok nyilatkozni majd. Ja és én nem hasznalok semmi kesztyut felkenéshez csak lemosom a kezem utana es kesz. Amugy fodrászkellékes boltban vettem 1000ml t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

motoros_csaj

2014. április 5.

Azt kell mondjam tényleg használ. Feszesebb tőle a bőröm és szebb. Viszont az a szenvedés :D hát nem egyszerű rávennem magam. Legelső alkalommal bekentem magam, befóliáztam és nyomtam 20 percet az ellipszisen, hát utána úgy néztem ki mint a sült kacsa, mindenhol vörös volt a bőröm. Azóta inkább csak úgy használom, hogy: bekenés, fólia, lefekszek + 2 takaró. De még így is elég belőle 20 perc. :D Utána pedig ugyanennek a márkának nyugtató krémjét használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Sellocske

2014. január 4.

Én már egy éve használom kisebb-nagyobb szünetekkel. Eleinte nekem is nagyon csípte, égette a hátsó felem :) Aztán szépen lassan megszokta a bőröm és most megint naponta használom és nem érzek semmit. Amennyiben edzés előtt kenem be magam, akkor kb. félóra múlva elkezd bizseregni a bőröm vagyis olvad a zsír :) Amikor tartósan használom, akkor a bőröm sokkal feszesebb!!! Ha abbahagyom pár hét múlva visszaáll a régi textúra :( Ja és a gumikesztyű használata kötelező !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 4.

ildi74

2013. augusztus 6.

Ma próbáltam először, egy kiadós edzés után (a combomra és a popsimra kentem a krémet, kesztyűben). Az első percekben szinte egyáltalán nem csíp, majd egyre jobban, fokozatosan durvul a helyzet. 30 perc múlva leültem, na ez volt a csúcs a fájdalom görbén. De kb. 1 óra 20 perc szenvedés után, már szinte semmi nem érzek, egy kis melegségen kívül. Enyhe bőrpírt okoz, de már az is múlik. A feszesítő, cellulitisz elleni hatásáról a későbbiekben még beszámolok. Ha tényleg hatékony, akkor ennyi szenvedés bőven belefér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

juditjanka

2013. június 3.

Csicseriborsó,merre vettél 1 literest?? Mert nekem nagyon hamar elfogy a pici kiszerelés,beruháznék minél hamarabb,IMÁDOM a hatását:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

tittus

2013. május 28.

Nekem is megvolt ebből a nagy kiszerelés, csak sajnos nem tudtam elhasználni, mielőtt lejárt volna a szavatossága :(. Ez valóban éget és csíp, főleg, ha tekercseléssel kombináljuk. Első alkalommal kentem bőven, majd betekertem magam fóliával, és a következő 10-15 percben azt hittem, a pokol bugyraiban égek :D nagyon hatásos krém ;]. Nem rendszeresen, de azért használtam, inkább tekercselés nélkül, úgy teljesen kibírható az égetés. Nem figyeltem kifejezetten, hogy mi lett a narancsbőrömmel, gondolom ahhoz azért rendszeresen kellett volna használni, hogy látványos legyen az eredmény, mindenesetre a bőröm feszesebb volt a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.