Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Anticellulit hatású masszírozó krém paprikakivonattal. A paprikakivonat orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását emelhetjük ki. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát ajánljuk fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt.

Kiszerelés: 250ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csicseriborsó

2013. május 11.

Ez tipikusan az a krém, amivel meg kell szenvedni, hogy az ember eredményt érjen el, dehát no pain no gain... :D Nekem 1000ml-es kiszerelés van már jó régóta, nem is értem anno mit gondoltam amikor megvettem. Lassan fogy, egyrészt mert ritkán visz rá a lélek, hogy használjam, de amikor mégis akkor is csak keveset. Iszonyatosan csíp, eleinte gumikesztyűvel kentem fel, de azóta megedződtem.. :D Néha vastagon bekenem magam és befóliázom, az olyan mintha élve elégnék, de aki kibírja csinálja, mert iszonyú hatásos! Eredetileg a gumi köpölyszettem mellé rendeltem, mert annak az oldalnak a top listás terméke volt, adtam neki egy esélyt... A kettő együtt nagyon hamar látványosan segített a narancsbőrömön, szerintem ennél jobb ellenszer nincs, ha az ember kibírja a fájdalmat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

timi93

2013. május 7.

az előző hozzászólóknak megsúgnám, főleg annak akinél "a kukában végezte", hogy ennek a terméknek éppen az a lényege hogy csípjen, mint ahogy olvashatod így oldja a lerakódott zsírt. mit gondoltál, milyen hatással lesz az erőspaprika a bőrödre...? szerintem szuper a termék, azt adja amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

cicatapmancs

2013. április 16.

Egyetlen egyszer használtam, futás előtt bekentem vele a combom. 5 perc után rohantam haza, hogy lemossam mert azt hittem, hogy megőrülök, annyira csípett. A kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

bioleves

2012. június 25.

Az biztos, hogy nappalra nem próbálom ki még egyszer..Iszonyúan csíp, de este kimondottan "kellemes"..Télen leszek kíváncsi rá..Már ha addigra marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Dorcsa

2012. május 24.

Mivel nálam a paprikás masszázsolaj semmifelé hatással nem bír (nem éget, nem mar,semmit nem érzek, akárhogyan és akármikor kenem fel), ezért a barátnőm tanácsára, aki masszőr, ezt is ki fogom próbálni. Neki nagyon bevált, így megelőlegezek egy négyest. Kíváncsi vagyok, hogy az olaj után, ez hogyan fog teljesíteni. majd jövök upolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Rosewood

2012. február 18.

Lehet, hogy hatásos lenne, ha el tudnám viselni magamon, de nagyon tud marni.
Volt, hogy estére kentem el magamra, de annyira égetett, hogy nem tudtam tőle aludni, már szinte fájt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

Lehet, hogy hatásos lenne, ha el tudnám viselni magamon, de nagyon tud marni.

Lillababa

2012. február 14.

Hú ez gyilkos, annyira mar, hogy nem is használtam,pedig hatásos,csak nekem nem érte meg szenvedni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

benysoterz

2012. február 7.

Estére kentem be magam néhányszor és egyszer nyáron napközben is. Óriási hiba volt, egész nap égett a bőröm. Szinte elviselhetetlen, sportoláshoz még nem próbáltam, a hatását néhány alkalom alatt nem láttam. Még egy esélyt kap, futáshoz kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

armexa

2012. február 3.

Télen futás előtt ezzel a krémmel kenem be magam. Bombabiztos, hogy nem fázom. Csodálatosan melegit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.