Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Durcimokus, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagén regeneráló olaja segít megőrizni a bőr rugalmasságát, puhává, feszessé varázsolja az érett bőrt. E- vitaminban és K- vitaminban gazdag, erősen antioxidáns hatású, így véd a környezeti ártalmaktól. Öregedégátló olaja arctisztításra is kiválóan alkalmassá teszi.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

daniella96

2015. szeptember 13.

Ez valami fantasztikus!!! Az illata miatt vettem meg de nagyon puhává teszi a bőröm. Nagyon könnyen is habosodik. Sokkal jobb mint 1 manna szappan. Imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

senskin

2015. augusztus 14.

Sminklemosásra nem, de általános arclemosásra pl. reggel arra használom. Egy nap egyszer, és nekem jó. Finom az illata is. Kombinált a bőröm. Nem szárít amúgy, de sok fajta szappanjuk van, én éppen ezt választottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

kacola

2015. augusztus 13.

Az illata nagyon kellemes. A kollagén regeneráló hatását nem igazán éreztem. Szerintem olyan, mint a többi aromaterápiás yamuna szappan. De biztos, hogy venni fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

cutiepie

2015. július 21.

Nem rossz kis szappan, az illata nagyon finom. Én arcra használtam bár utólag vettem észre hogy bőröregedésre javasolják, 3 hétig nagyon jó volt de sajnos a szám környékét szárítani kezdte és abbahagytam.Ártani nem ártott de nem is javított sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

natasa

2015. május 16.

Kézmosásra használom, de most olvasom, fent a leírásban, hogy arctisztításra is jó lehet. Jól habzik és tisztít, bár a szélei eleinte kicsit "vágnak", túl élesek.
Az illata nagyon kellemes: finom szőlőlé és tisztaság illat keveréke. A boltban már (dm) nagyon megtetszett. A kéz nem tartja sokáig, mondjuk ez nem zavar.
Jók az összetevői, kicsit drága (800 Ft), de ha nem fog szárítani, akkor végül is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

2015. május 15.

Nagyon szuper ez a szappan. A szőlőmagolajos termékcsaládtól megszokott isteni illata van, bőséges, puha habot képez, nekem nem szárította a bőrömet (tusoláshoz vettem, kézmosószappannak kicsit drága). És az egész fürdőszoba illatozik tőle. :-) Már DM-ben is kapható, nem csak online, igaz, ott 799 forint az ára (de nincs szállítási költség).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil