Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

Chrissy

2018. október 18.

Nem szeretem. Teljesen olyan az illata, mint annak az aloe veras italnak, amiben aloe darabok úsznak. Nekem nem tetszik. Az állaga elég híg, mégis géles. Nem habzik. Elég sok kell belőle, mégse érzem magam tisztának tőle. Száraz bőrre való, de a bőröm állapotán nem változtatott, ugyanúgy száraz. A kupakja csavaros, ettől kényelmetlen használni. Nem tudok mire csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

FReka

2018. október 8.

Még tavasszal rendeltem,de félre is tettem az őszi időszakra. Legszívesebben meginnám,annyira jó illata van. Hatásra egyébként egy átlagos tusfürdő,nem szárít, de nem is hidratál különösebben. A kupakja nem tetszik egyedül,vizes kézzel nehéz lecsavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

pankaland

2018. július 6.

Jó ideje szemeztem vele, nemrég aztán megrendeltem és néhány hete használom.
Az összetevői alapján valóban natúr kozmetikum és mivel igyekszem lecserélni a korábbi kemikáliát természetes összetevőkre így helye van nálam.
Használat közben kellemes, fékezett habzású, selymes érzés. Jól tisztit, bár mintha több kellene belőle mint más tusfürdőkből.
Az egy csillag levonás azért jár, mert nagyon nem praktikus a kiszerelése, fém csavaros kupakja van. Minden zuhanyzásnál le kell tekerni a fémkupakot, majd vissza :o plusz, olyan merev műanyag flakonban van, hogy elég nehéz kivarázsolni belőle a tartalmát. Erre figyelhetnének kicsit jobban, hogy ne csak látványos de praktikus is legyen a flakonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Jó ideje szemeztem vele, nemrég aztán megrendeltem és néhány hete használom.

eszterke79

2018. május 30.

Az az illat, OMG!!! Csomószor adtam már ajándékba is és mindenki imádja! Szívem szerint bele is innék! ;)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

llitrim

2018. május 25.

Valahogy nem jött be, de ez az összes yamunás tusfürdőre igaz (kipróbáltam már párat). A kiszerelése nem jó, az állag is túl híg, emiatt össze-vissza folyik a tusfürdő. Az illata nem marad meg sokáig, cserébe a bőrömet szárítja. A szappanjaikat sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

simbenz

2018. március 9.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá, magamtól nem valószínű, hogy megvettem volna. Nem is ismerem a márka termékeit, illetve drogériában láttam, hogy tusfürdőhöz képest elég drága. Eleinte nagyon izgatott voltam, már magától a doboztól is, mondván támogassuk a magyar termékeket! A tusfürdő illata nekem a dobozból megszagolva tetszett, valóban szőlős, bár kicsit "érett" illatra emlékeztetett. Fürdés után nem igazán tartja az illatát, ami nem is probléma, mivel olyan, mintha borban fürödtem volna. A tusfürdő natúrkozmetikum, ennek megfelelően szinte egyáltalán nem habzik, nem komfortos vele a fürdés. Azt gondoltam, hogy mivel 200 ml-es kiszerelés, ami nem túl nagy, és nem is habzik, hamar ki fog fogyni, azonban a dobozka a mai napig várja a fürdőkád mellett, hogy a végére érjek. Nincs mit tenni, nem szívesen használom, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

25szil25

2018. március 5.

Imádom!
Látom sokan írták, hogy nem habzik annyira - de ez amiatt van, hogy nincs benne SLS. Épp emiatt a gyerekemre is nyugodtan rákenem!
Az illata pedig mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Imádom!
Az illata pedig mennyei!

SzilviaFazekas

2018. február 27.

Egyik barátnőm vette meg nekem ajándékba. Elsőre egyáltalán nem tetszett az illata, zuhanyzás közben enyhébb, azt megszerettem. A bőröm majdnem minden létező tusfürdőtől viszket, ettől nem. Mégsem vagyok odáig érte. A kupakja és az adagolása borzalmas, az én bőrömet szárítja, az illata sem isteni és persze az ára... Az yves rocher tusfürdői sokkal jobban beváltak minden szempontból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kismadár

2018. február 9.

Flakonból szagolva nagyon jó illata van, isteni igazi szőlő illat. Fürdés közben sajnos az én nózim már nem érzi olyan finomnak ezt az illatot, valahogy átalakul.. Nem habzik valami jól, de azért lehet vele fürdeni. Nem irritál, nem szárít. Összességében jónak találom, bár szerintem sok ez az ár érte, mert azért nem olyan kiemelkedően jó tusfürdő..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

nreka

2017. december 30.

Az illata fenomenális. Imádom. Egyébként egy teljesen jó tusfürdő, egy kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.