Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

jooildi

2017. május 9.

Csodás illata van! Bár mostanában kerülöm az illatos kozmetikumokat, mivel a KM boxban volt, kipróbáltam. Nem habzik nagyon, viszont már fürdés közben nagyon selymes érzés a bőrömön, utána nem száraz. Nekem ultraérzékeny a bőröm, eddig szerencsére nem tapasztaltam semmi irritációt tőle. Szeretek vele fürdeni, de elővigyázatosságból maradok az illatmentes tusfürdőknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Viki9727

2017. május 9.

KM boxban volt, nagyon örültem neki. Nagyon tetszik a csomagolása, olyan kis édes. Az illata isteni.., egész nap tudnám szagolgatni. Fürdés után megmarad a bőrömön az illata. Nagyon jó frissítő hatással van rám a termék. Kifejezettem puha lett az amúgy vízhiányos/száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Loona

2017. május 9.

Nekem is KM boxos szerzemény, örülök, hogy benne volt, mert szerettem volna már régóta kipróbálni egy Yamuna tusfürdőt, de az áruk mindig visszatartott... Megszerettem és szívesen használom, újravenni viszont az előbb említett okból nem valószínű, hogy újra fogom.

A csomagolás külsőre nekem nagyon tetszik: szép, áramvonalas, letisztult, és az egyszerű színvilág is szimpatikus. Nekem nem csúszkál ki a kezemből zuhanyzás közben, a termék kinyerésével viszont már nekem is gondjaim adódtak: nehéz megnyomni a flakont, van, hogy olyan erősen kell nyomnom, hogy az ujjam is megérzi a nyomkodást. Ráadásul még csak párszor használtam, mi lesz akkor, amikor kevesebb lesz benne? Sampont is használok most tőlük, azzal a flakonnal is hasonlóak a tapasztalataim. Szerintem alapból pumpával kellene árulniuk a flakonos termékeiket, 50 forint plusz (ennyiért lehet a webshopban plusz pumpát venni hozzá) nem hiszem, hogy a jelen ár mellett sokat osztana-szorozna. Pumpamenteset pedig árulhatnának utántöltőként.

Annyira hozzászoktam mostanában a színezett tusfürdőkhöz, hogy meglepett, hogy ez egy átlátszó gél (ez persze nem baj, csak vicces, az illata alpján valami enyhe, meleg lila színt vártam :D ). Az állaga közepesen sűrű, nem folyós, emiatt jól adagolható. Nekem fel se tűnt, hogy nem habzik, és egyáltalán nem is hiányolom, nincs rá szükség, teljesen jól tisztít így, ahogy van, ráadásul úgy, hogy közben nem szárít.

Az illata élénk, markáns, szerintem is igazi kékszőlő - oportó talán? A sima, boltban kapható, felfújt, nem kék belű, csak kék héjú szőlőnek tényleg nem ilyen az illata, de a "normális" kékszőlőknek igen. Nekem minden alkalommal szüreti nosztalgiát varázsol a fürdőszobába :) A lenti kommentekről az jutott eszembe, amikor először főztem bele valamibe banánt, és rádöbbentem, hogy a korábban totál műnek gondolt klasszikus édességes banánaroma- és illat valójában nem mű - azaz az igazi banánnak is pontosan ilyen éles, édes, műszerű szaga van, ha belefőzzük valamibe :D Tartósnak nem igazán mondanám, hamar elillan, csak frissen kinyomva markáns - nekem ez nagy pirospont, mert én kifejezetten azt preferálom, ha egy tusfürdő illata csak használat közben érződik, és nem marad meg a bőrömön, de tudom, hogy ezzel kisebbségben vagyok :)

Összességében én kellemes, jó minőségű tusfürdőnek tartom ezt a terméket, örömmel használom, de teljes áron erősen túlárazottnak tartom (a Yamuna többi tusfürdőjével együtt). Hasonló minőségű termékeket jóval alacsonyabb árkategóriában is lehet találni - igaz, nem feltétlen a natúr-fronton (nekem ez nem feltétlen szempont, így nem is annyira vagyok képben azzal, hogy egy natúrkozmetikum tusfürdőihez képest drágák-e a Yamuna tusik). Emiatt nem tudok neki 5 csillagot adni, és emiatt sajnos újravenni is aligha fogom, még féláron is erősen gondolkodnom kéne (a fenti ár már nem naprakész sajnos, a márka webshopjában jelenleg 1390 forintba kerül minden tusi,az előbbi kijelentésem ehhez viszonyítva értendő).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Gittab88

2017. május 9.

Nagyon szeretem, nekem nem okoz problémát tubus sem, a habzást hiányolom én is, de ezért nem vonok le pontot, viszont az ára miatt igen, sajnos nagyon drága!
Illata és hatása kifogástalan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Illata és hatása kifogástalan.

creammaniac

2017. május 8.

Sajnos én sem rajongok ezért a tusfürdőért, több ok miatt sem... De kezdjük a pozitív tulajdonságaival: nagyon tetszik az illata, igazi szőlő, én nem érzem műanyag szagúnak, ahogy előttem páran leírták. Sajnos ennyiben ki is merül az, ami tetszik benne, ugyanis egyáltalán nem tartós az illata, csak kinyomáskor érezni. Na igen, baromi nehéz kinyerni a terméket a flakonból, túl masszív, hogy normálisan össze lehessen nyomni. Az állaga nem rossz, folyós, de még fürdőrózsával használva sem habzik fel eléggé, így nagyon sokat kell használni egy tusolás alkalmával. A hidratáló hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni, szerintem semmi extra. Természetesen elhasználom, amúgyis is nagy tusfürdő fogyasztó vagyok, de újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Heloise

(!)
2017. május 8.

Szerencsés vagyok, mert a KM Box-ot nyertem egy játék keretében. Sok termék nagyon tetszik benne, ez sajnos az egyik ami viszont nagyon nem.
Évek óta már csak natúr szappanokat használok, ezért megörültem, hogy a Yamuna szappanai után egy "természetesebb" összetevőjű tusfürdőt is kipróbálhatok. Sajnos az illataroma választás nem a legszerencsésebb, mert bár beleszippantva jópofa hogy erősen szőlős, az ember lánya a zuhany alatt állva mégsem szeretne borospincére hajazóan vörösbor szagú lenni... Ráadásul vízzel és bőrrel érintkezve tényleg változik az illata, kicsit olyan műanyagos, plasztikszerű lesz.... talán Play-Doh(?)... Ez egy kifejezett "natúrnak" mondott tusfürdőnél nagyon rossz pont. Akármilyen zöldes, "fűillat" is jobb lett volna szerintem.
A csomagolása szerintem nem olyan szörnyű ahogyan ezt többeknél olvasom, a fémkupak stílusos, már-már retró, nekem bejön. :)
Állagra zselé-szerű, nem krémes, nem habzik. Bár nincs benne SLS, két hozzá nagyon hasonló habképző anyagot raktak bele (mégsem habzik...), amitől egy kicsit ellentmondásos nekem a natúr mivolta...
Erősen túlárazott.
Tisztának én sem éreztem magam tőle, így a zuhanyzást a már jól bevált szappanommal fejeztem sajnos. Nem fog elfogyni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Erősen túlárazott.

mujerconfused

2017. május 7.

Tudom, hogy natúr és jobb a bőrnek, de nem tudok túllépni azon, hogy nem habzik föl normálisan. Az illata nekem tetszik és örülök, hogy a KMboxból ki tudtam próbálni de ez sajnos nem az én termékem + az ára is meglehetősen magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

kneva

2017. május 5.

KM BB-ben volt. Régóta szerettem volna már kipróbálni, egyedül az ára tartott vissza, így nagyon megörültem neki.
Szerintem a csomagolása nagyon eredeti, nekem tetszik. Egyedül az adagoló feltét, na az kirepült a legelső alkalommal! A fémkupakot meglátva legelőször arra gondoltam, h remélem van benne adagoló feltét, de végül kiderült,h nekem egyáltalán nem hiányzik.
Az illata is tetszik, mint a Hey-ho kékszőlő itala, ilyet szoktunk inni a gyerekekkel. Tusrózsára öntöm, így kellően felhabzik. Az illata nem tartós, a bőrömön később már nem érezhető. Valóban nem szárít, a bőröm nem feszül tőle, és külön hidratálást sem igényel.
Hátránya, hogy nagyon folyékony, és nem zselés állagú, mint a tusfürdők általában, így nagyon gyorsan fogy. Túlárazottnak tartom, de mondjuk a kézműves szappanok is 1200 Ft körül vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Lucyshyne

2017. május 3.

A szőlőmagolajos szappan után vettem meg, mivel az nagyon meggyőzött. Sajnos az én bőrömet szárította. Szimpla gél állaga van, nem krémes. Bár a Yamunától sok mindent imádok, ez nem lett kedvenc :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

szakszil

2017. május 2.

a Yamuna termékeket imádom, de ez nem jön be:
a csomagolás..ez mi?!?! ez a masszív henger ami kicsúszkál az ember kezéből, meg a csavaros alumínium kupak?! uhh borzalmasan körülményes a használata, tusolás közben (ugye tusfürdő tehát vizes a kezem amikor használom..=csomagolás nem felhasználó barát)
Első tusoláskor bor/must szaga volt..hát nem akarok borszagú lenni tusolás után, tök hányingerem támadt tőle,de a jó összetevők miatt próbálkoztam vele még párszor, most ott tartok, hogy az edzés után ezt használom a fitnesz terembe jó,most már szőlős rágó illatnak éreztem :D:D:D
újra nem veszem, kár érte, pedig nagyon örültem neki!!
KM boxban jutottam hozzá egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

a Yamuna termékeket imádom, de ez nem jön be:
újra nem veszem, kár érte, pedig nagyon örültem neki!!
KM boxban jutottam hozzá egyébként

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.