Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

svivko

2017. május 2.

Nekem elég semmilyen a kapcsolatom vele. Szeretem a tartós illatú, jól habzó tusfurdőket.
Ez a termék pedig nyilvánvalóan nem nekem készült. Olyan kis minden oldalról semleges. Az illata pár másodpercig kellemes, friss fehérszőlő, majd átvált műanyagos nagyon furcsa rossz szaggá ha tovább szimatolom.
Közepesen habzik, nem érzem 100%-osan, hogy olyan húdejól tisztítana, de nincs dzsuva-radarom, hogy lemérjem, így marad a távkapcsolat. Leviszem a telekre, jó lesz oda.
A legérzékenyebb bőrre valóban jó lehet, én nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

A legérzékenyebb bőrre valóban jó lehet, én nem szerettem meg.

Villango

Hááát nekem sem jött be :-/
először is ami jó benne, az az hogy gyengéd a bőrhöz, ez tény, alig habzik, de azért én tisztának éreztem magam utána.
Kb ennyi az előnye.
Ami a hátránya(i):
-ahogy magamra kenem és mosom le, a szőlő illat átváltozik VEET szőrtelenítő krém illatba, ami elég brutális azért......
-az ára
-a beszerezhetősége
-a csomagolása és annak használhatatlansága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Hááát nekem sem jött be :-/
Kb ennyi az előnye.
Ami a hátránya(i):
-az ára
-a beszerezhetősége
-a csomagolása és annak használhatatlansága

angi9207

2017. május 2.

Szintén KM box révén sikerült kipróbálnom. Sajnos nekem egyáltalán nem jött be.... Olyan, mintha hagyott volna valami réteget a bőrömön, nem éreztem magam tisztának a használatával. Na meg ez a csomagolás, csavarós kupak... Egy tusfürdőnek? Gáz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Adnilem

2017. május 2.

A KM box egyik legjobb terméke! Azóta csak ezzel tusolok. Imádom az illatát, az állagát, jól hidratál. Egyedül a flakonját utálom nagyon, mert nem lehet rendesen kinyomni belőle és csavarós a teteje. Ezt eltekintve tuti veszek még belőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Vanília

2017. április 29.

Nagyon finom illatú tusfürdő, imádom ezt a friss, édes, szőlős "hangulatot". Öröm használni, de a hatása totál semleges. Nem érzem, hogy túlzottan ápolná a bőröm, de nem bánom, ennek ellenére megszerettem. A csomagolása nem a legpraktikusabb, de szerintem nagyon esztétikus. Öt csillagot csak azért nem adok neki, mert nem fogom újravenni, DE örömmel használom el, és most, hogy látom az árát (KM-es box-ban kaptam), szerintem ár-érték arányban is jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

zalla

2017. április 29.

Nagyon kellemes az illata, színe nincs. Nem éreztem regeneráló hatást, de nem is tette szárazabbá a bőröm. Az állaga folyósabb egy átlagos tusfürdőhöz képest, és kevésbé habzik. Nem mondanám világmegváltónak, de szerintem jó alternatíva annak, aki a natúr vonalon mozog. Ár-érték arányban szerintem megéri (nem Alverde árkategória, de magyar termékért szívesen fizetek kicsivel több pénzt, ha jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

dzsanki

2017. április 29.

KM dobozban kaptam, szeretem használni, finom az illata, nem szárítja a bőrt, az összetevőlistája mondjuk hogy oké. Így, ebben a dobozban örültem is neki, de venni valószínűleg nem fogok majd, mert bármelyik alverde tusfürdő teljesíti ugyanezt a kombót (inci-illat-hatás), és fele-, harmadennyibe kerülnek. Szeretek vele fürdeni, de ahhoz valami exrát kéne nyújtson, hogy ezt vegyem le 2 db alverde helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

mse02

2017. április 27.

Furcsa nekem ez a csomagolás , nem illik a tusfürdőhöz, a kupakja olyan mint a pálinkáknak.
A kis lyukon nehezen kinyerhető a beltartalom.
A flakonból szagolva csodás az illata, aztán a vízzel érintkezve kifejezetten büdössé válik.
Lehet, hogy segít hidratálni, de nem szeretek vele tisztálkodni.
Nálam max két csillagot ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

A kis lyukon nehezen kinyerhető a beltartalom.
Lehet, hogy segít hidratálni, de nem szeretek vele tisztálkodni.
Nálam max két csillagot ért el.

Pr. Nóra

2017. április 27.

Jó kis tusfürdő ez, csak kár, hogy zuhanyozás közben nagyon erősen előjön a glycerin illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

sabell

2017. április 26.

A Krémmánia beauty boxból jutottam hozzá. Először nagyon finom illata van, de már használat közben szappanos-fura illata lesz.
Hatása amúgy nagyon pozitív, kellően habzik és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Hatása amúgy nagyon pozitív, kellően habzik és puha lesz tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.