Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

b0rzi

2017. április 26.

Olyan kis kevésnek tűnik, pedig 200 ml van ráírva :') aztán ha megillatolom, még kevesebbnek tűnik. Ha meg még arra is gondolok, hogy nem habzik, akkor meg hajjaj... :D Imádnivaló az illata! Nem szokott tusfürdőkkel gondom lenni (talán egyszer volt), de én aláírom neki, hogy nem szárít meg tök bőrbarát meg minden. :D (ezért az illatért mit nem írnék én alá...?)
A kupakkal szoktam szerencsétlenkedni, de kezdek belejönni. :) illetve szereznék hozzá ilyen zuhanyrózsát (vagy minek hívják azt a hálós nemszivacs-szivacsot), mert az eddig az összes tusfürdőmet habzásra késztette, és imádnék ilyen illatú habba burkolózni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

im

2017. április 24.

A KM beauty boxból van. Alig habzik, az illata csodás: kék szőlőre, mustra, őszi szüretre emlékeztet. Nem marad meg a bőrömön. A fémkupak mindig kicsúszik a vizes kezemből, ez nem tetszik. A szűkítőn át takarékosan adagolható a hígabb, áttetsző gél. Nem hidratál, de nem is szárít, vagyis a bőröm nem mindig igényli utána a testápolót. Meggyőzött, valószínűleg fogok még ilyen kíméletesebb tusfürdőt venni a Yamunától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kovtunde80

2017. április 24.

Kedvenc termékcsaládom a Yamunánál a szőlőmagolajos vonal. Imádom az illatát! Kellemes tapintású fürdés után a bőr, nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Régóta ki szerettem volna próbálni, szerencsémre a második Krémmánia Beauty Boxba belekerült. Ha elfogy biztosan újraveszem, nagyon finom illata van, sokáig elég.:) A szőlőmagolajos termékcsalád összes terméke a kedvencem lett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

AngyalBaba

2017. április 21.

A második Krémmánia Beauty Box-ban lapult ez a csodaszer! legalábbis nekem tényleg az .. Sajnos az én bőröm nagyon száraz, vízhiányos. Eddig akármilyen tusfürdővel próbálkoztam (ide értve a felső árkategóriás termékeket) sajnos semmi nem hozta meg azt az eredményt, mint ez. Fürdés után mindig feszült, viszketett és hámlott a bőröm ( a lábamon a leginkább) ezért vastagon kentem testápolóval de nem hatott semmi!! Még a bőrgyógyász által felírt gyógyszertári sem. De a Yamuna tusfürdője csodákat tett, kb 2 hete használom és már érezhető a javulás!! Van olyan nap, hogy nem is kell krémeznem magam utána. Nem viszket és nem is feszül a bőröm! És az illata valami fantasztikus. Biztos, hogy ha elfogy újraveszem!! Jár az 5 csillag!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

auberginecat

2017. április 20.

KM boxban jutottam hozzá. örültem, mert egy tusfürdő mindig jól jön, de különösebben nem ájultam el tőle. kellemes az illata, de semmi különös és fürdés után nem is érezni. nem habzik, bár ez csak a megszokás miatt furcsa, egyébként nem zavar különösebben. nem túl praktikus a csomagolása, de tény, hogy szép. újravenni nem fogom, de elhasználom. a teljes ára szerintem vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Erina

2017. április 19.

Kisfiam szerint eper illata van ☺ Nem szárít, finom és krémes habja van. Habfürdőnek is tökéletes. Egyedül a flakon nem tetszik, nehezen lehet kinyomni belőle. De ettől eltekintve nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Izabel

2017. április 19.

A testápolót szagolgattam már a Müllerben, így biztos voltam benne, hogy a tusfürdő is telitalálat lesz. Alapjáraton nem rajongok a tusfürdőkért, de ez nagyon tetszik. Az illata nagyon finom; a szőlő egyébként is nagyon közel áll a szívemhez. A lelkemen kívül a bőrömet is megsimogatta - tiszta, puha és finom illatú lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

szvoros

2017. április 18.

Csodás! Imádom, nem szárít ki, selymes érzést hagy maga után, bár az illata nem marad meg, de nem számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

szilvike94

2017. április 17.

Én krémmániás boxban jutottam hozzá, rögtön be is fogtam, mert az éppen aktuális LRP tusfürdőm elfogyott. Először a jó dolgokkal kezdeném: az illata valami isteni, nem szárítja a bőröm, sőt még hidratáltabbnak is érzem utána, nem okoz viszketést (mostanában nagyon sok tusfürdővel ez a bajom). Amit nem tudok megszokni, hogy nem habzik egyáltalán (hiszen SLS mentes), így elég sokat elhasználok belőle egy fürdés során, és nem találom a kellő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.