Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

scisneros

2017. április 16.

TMI: Nagyon pici kislány koromban minden hétvégén kivitt a szőlész-borász dédnagypapám a szőlőjébe. Volt egy féltve őrzött Othello tőke, aminek a terméséből készült borokkal rengeteg díjat megnyert. Már alig termett gyümölcs rajta, de azt a pár apró fürtöt mindig nekem adta. Nos, ez a tusfürdő egy az egyben megegyezik az említett szőlőfajta illatával. (Szóval aki lecefrézi, annak velem gyűlik meg a baja! :D ) Amikor beleszagoltam, sírva fakadtam, esküszöm. Huszon x nem éreztem ezt az isteni illatot, mert betiltották az Othello termesztését.
Amúgy a bőrömet nem szárítja, nem viszketek tőle. A minden-mentességért pedig jár a pluszpont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

lildiko

2017. április 13.

Én annyira imádom az illatát! Tinikoromban állandóan azt a szőlős aloevera italt ittam, teljesen arra emlékeztet, szerintem egyáltalán nem cefre szagú. Nem habzik, de ez engem abszolút nem zavar főleg annak fényében, hogy ez amiatt van, hogy sem SLS, sem SLES nincs benne, ezáltal nem irritálja a bőrömet. Engem jól hidratál, szeretek vele zuhanyozni. Szerintem újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Dana1983

2017. április 13.

KM boxban talaltam ezt a termeket. Egyaltalan nem habzik, egy kicsit hidratal, az illatat meg nem tudom eldonteni hogy tetszik e. Egyszer szolos, egyszer cefres.
Magamtol nem vennem meg, de jo igy kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Magamtol nem vennem meg, de jo igy kiprobalni.

Aspartia

2017. január 1.

Először barátnőmnél találkoztam ezzel a tusfürdővel, akkor nagyon megtetszett az illata, ezért magamnak is megvettem. Huzamosabb ideig használva azonban azt tapasztaltam ,hogy alig habzik, és az illata se tetszik annyira már, kicsit cefreszagú. :(
Összességében véve nem a legjobb natúrkozmetikumos tusfürdő, amivel valaha találkoztam. A bőrömmel nem csinált különösebben semmit. Nem is értem mi fogott meg benne annyira először.
Még egyszer nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Még egyszer nem veszem meg.

bettina28

2016. december 15.

Jó az illata de egyáltalán nem marad meg a bőrön, eleinte furcsa hogy nem habzik de nem hiába SLS mentes. :) Én szerettem a samponjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Amadea

2016. szeptember 9.

Munka előtti, gyors dm-ben bambulás során találkoztam vele, beleszippantottam és jött velem. Igen, pusztán az illata alapján vettem meg - de szeretjük egymást, puha, ruganyos lesz tőle a bőröm zuhanyzás után. Még a pasim is szereti (együtt használom a testápolóval), azt mondta, "Olyan jó mustszagod van!":DD
Annyi negatívuma van számomra, hogy az én ízlésemnek kevéssé habzik és eléggé szorongatni kell a flakont ahhoz, hogy elegendő mennyiség kifolyjon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

2015. október 19.

Nekem nem ez van mint a képen, hanem az új, ami nem átlátszó flakonban van, nem tudom, hogy az összetétel is változott-e. Nincs annyira intenzív illata mint a fürdősónak, és kicsit más is, de így is finom, édes szőlő illata van, a tisztító hatása is tökéletes, nem szárít, nem irritál, ami zavar benne hogy elég sokat kell belőle használni egy alkalommal, 4-5 pumpálásnyit még fürdőrózsával is, különben semmi habja nincs. Mondjuk lehet ez csak a berögződés, hogy habzania kell a tusfürdőnek, de ha meg csak simán szétoszlatom a bőrömön kézzel és nem várok el habot tőle akkor is simán kell ennyi belőle, de inkább több. És így elég gyorsan el fog fogyni a 200 ml amit több mint egy ezresért adnak. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Spiky

2015. január 24.

Az en bőröm nagyon kiszárad a víztől de ez a tusfürdő szépen megnyugtatja. Az illatát nem szeretem de ez szubjektív:-) ezt leszámítva elegedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

Winger

2015. január 23.

Nagy kedvencem. Valami hihetetlen puha lesz a bőröm fürdés után. Az illata pedig nagyon finom szőlő illat, ami sokáig érezhető. Őszre-télre el sem tudnék képzelni jobb tusfürdőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Pöti

2014. november 2.

Imádom, isteni az illata, nem szárít, csodás vele fürdeni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Imádom, isteni az illata, nem szárít, csodás vele fürdeni.. :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.