Yardley

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: zöld ibolya levelek, muskátli, pármai ibolya, írisz, ilang, vanília

Vaslady

2021. október 20.

Én ezt az illatot, egy bazár oldalról rendeltem, egy kedves hölgytől. Sajnos eddig nem volt szerencsém ehhez a márkához, mivel nálunk a parfümériák nem forgalmazzák (igen, egyik sem), és netes áruházakban sem találkoztam vele. Így hát, mivel baráti áron volt, megrendeltem. Ma jött meg a csomag, és kicsit féltem, mert itt a csoportban negatív véleményeket olvastam róla. Szóval szép a csomagolás, Ibolya virágok, már mutatja is, mire számíthatunk. Az üveg egyszerű klasszikus, benne a világos lila Ibolya illatot ígérő folyadék. Ismerek Ibolya illatokat, utoljára Guerlain Insolence parfümjét vettem meg. Aki édes Ibolya illatot keres, az itt azt nem fogja megtalálni. Ha a fragrantican kicsit körül nézünk, láthatjuk, hogy Ibolya nem szerepel az illat piramisban, viszont Ibolya levél az igen. És milyen is az illat? Olyan, mint amikor márciusban még hideg van, de a kis ibolyák, már előbújtak. Szedjük az Ibolyát kis csokorba, köré a leveleket tesszük, és bele szagolunk a csokorba.De,nem teljesen Ibolya illat, mert van benne egy kezdeti fanyarság, ez zavaró lehet. Puderes szantálos alapra szárad. Nem túl tartós, két fújást fújtam csuklóra és pár óra alatt bőrközeli lett. Én azt mondom, hogy számomra ő egy hideg jellegű illat. Nem fogom ónállóan használni, mert úgy kissé unalmas, és nagyon hűvös nő benyomását kelteném. Inkább retegezni fogom, először Halloween Fleur illatával, hiszen ő is ilyen hideg jellegű és Ibolya levél illatú parfüm. De, el tudom képzelni, púderes illatokkal viselve is. Addig kap közepes osztályzatot tőlem, szóval meglássuk, hogy működünk együtt 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

nashko77

2016. március 7.

Dm-ben teljes áron, 4-5000 ft körül volt az összes Yardley illat, kivéve ezt, amit 2600-ra akcióztak is le. Ibolyát hirdetett az üveg, az ár is remek, kíváncsi lettem. Ugyanazt tudom írni, mint a baleás kézkrémhez: EZ MINDEN, CSAK NEM IBOLYA-ILLAT! Itt viszont nem valami kellemes illatot kapok helyette, hanem valami rettenetes katyvaszt. Nem tudom, mi ez a szúrósság benne, ahogy olvasom a jegyeket, talán a muskátli, de nagyon elrontja szerintem. Az alkoholosság ráadásul még elég sokáig érződik rajta kifújást követően is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

vanillacaramella.sweet

2015. november 9.

Jé, ezt hogyhogy nem jellemezte még seni? Pedig a faces csoportokban már eladóként is láttam, meg fújósban. Nos, még nyáron szimatoltam Müllerben, nagyon izgatottan, de nem tetszett. Én egy zöldes (friss), igazi lila, kerti / erdei ibolya illatot vártam, pici vaníliával, mint mikor a fűben szimatoltam kiskoromban is és felnőttként is, de ez vhogy nem olyan. Sőt. Max. 3*, mert "közelít".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.