Yardley

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. november 28.

Jegyek: fej - rozmaring, eukaliptusz, levendula, bergamott; szív - zsálya, cédrus, geránium; alap - tonkabab, pézsma, tölgymoha.

Yardley English Lavender EDT (vintage)
Ár: 3000 Ft (plusz szállítás) , Eladó: Pajzs
Állapot: 100 ml/ a képen látható mennyiség/ lásd leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CzFru

2017. január 19.

Saját magamon nem szeretem, pedig imádom a levendulát. DE ez szerintem egy csúnyán szólva "idősebb" illat, de a szó pozitív értelmébe. Édesanyámnak van, hozzá tökéletesen illik. Nagyon szeretem rajta és ő is. Egyedül a tartóssága miatt négy csillag. Sajnos hamar elillan.
Tervezem, hogy egy másik illatot beszerzek magamnak.
Utolsó sorban pedig számomra az üvege, maga a kifinomultság, az egyszerűség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Tervezem, hogy egy másik illatot beszerzek magamnak.
Utolsó sorban pedig számomra az üvege, maga a kifinomultság, az egyszerűség.

sword

2016. október 18.

Tegnap fújtam magamra teszterből. Iszonyatos. Először orrfacsaróan dohos, aztán kommersz locsolókölnis. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

BruBella

2016. augusztus 8.

Rajtam kb olyan tartós, mint egy Mexx parfüm. Kellemes, levendulás-rozmaringos, de ha ilyesmi illatot kell választanom, nekem a Penhaligon's London Lavandula-ja jobban bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 3.

Imadok szinte mindent ami levendulas. Ezt is imadom. Azt sajnalom hogy nem olyan tartos mint szeretnem. Abszolut megfizeteto aron.konnyen hozza lehet jutni a drogeriakban. Csak a tartossaga miatt vonok le egy csillagot. Nalam mindig van itthon egy uveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

PerfumePippi

2016. június 27.

Rajtam sajnos rovarirtó szaga van, nem tudom, miért. Pedig nagy reményekkel próbáltam ki, mivel a rózsással nagyon jó tapasztalataim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

nikolett

2015. november 9.

Én is hamarabb tudnám elképzelni lakás illatosítónak, mint parfümnek. Erre nem viccből írták rá, hogy levendula - személy szerint én nem ezt keresem egy parfümben. Igen, kettest kell, hogy adjak rá, annyira nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Kodi

2015. április 25.

Marilyn mondata a valóságban is elhangzott, nem csak a filmben. :) Ez tényleg olyan illatú, mint amikor nyáron megszagolom a levendula bokrunkat, természetes nagyon. Ugyanakkor van benne valami kis szúrósság, ami miatt nem könnyű viselni. Felhívnám a figyelmet, hogy a dm polcain például megjelent az új verziója, amely nevében ugyanaz, de sokkal finomabb, mint a kiárusítottak közé száműzött nagy előd, lényegesen könnyedebb eszenciálisan finomabb, összetettebb illat, igazán elegáns, puhább és kevésbbé karcos, a levedula már nem olyan hangsúlyos, sokkal inkább lila illat. Ritkán mondok ilyet, de jobb, mint a régi verzió. Aki viszont ahhoz ragaszkodik, még most gyorsan szerezzen be egy üveggel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 25.

Bnemrita

2015. április 22.

Müllerben szaglásztam. Naaaagyon tetszik!!! Apai nagyanyám (már a "mennyországban van") Rómából hozott egy levendula illatú parfümöt kb. 30 éve. 7-8 éves kislányként mindig lelopóztam a szobájába (velünk élt) és a legfelső polchoz sámlival felállva szagolgattam, volt, hogy magamra is löttyintettem kicsit. Na, annak volt ilyen igazi, mély levendula illata. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 22.

x

2015. február 4.

Igazi természetes levendula, annyira egyszerű, hogy fel se tűnt, hogy más illatjegyeket is tartalmaz. Sajnos illékony, de nem tudtam ellenállni neki, a dm amúgy is kiárusitja. Aki kedveli, féláron lecsaphat rá egy ideig. Néha jól jön a tiszta illat is, olyan alkalmakra tökéletes. Jobban tetszik, mint a (Royal vagy nem, már nem emlékszem, melyik) Diamond, ami pont mellette volt és szintén tiszta illat, de nekem túl lágy és unalmas, olyan Lacoste Femme szerű.

A Yardleytól számomra a Citrus & Wood marad a király, de a levendula annyira klasszikus, hogy kellett, na.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

adrica

2015. január 25.

Ó lyányok! Én elmentem az illat mellett a Müllerben, és én az English Rose változatába szerettem bele, de nagyon. De a mai nap láttam ama filmet amit már korábban Momo is említett és hát a híres mondata Marylinnek (most bocsi, de helyesbítenem kell): a kérdés az volt egy újságírótól, hogy mit visel az ágyban Marylin Monroe? És ő erre azt mondta, hogy amikor Londonban van akkor ő mindig a fent nevezett illatot viseli. Én úgy gondolom, hogy ő is arra célzott, hogy az "ágyban" más nincs rajta, csak egy kis illat. Ami épp olyan, ami oda való, kb. fél óráig tart, aztán kellemesen elmúlik, ahogy az éjszaka. Megteszi dolgát, csábít, elandalít, elálmosít, talán el is altat, aztán mint aki ott sem volt, hipp-hopp már nincs is. Felkeltette a figyelmem és vissza kell majd mennem megszaglászni, mert idáig a Daisit és a Diamondot és hát a Rose-t sikerült, de idáig a Rose-nál kötöttem ki. Marilyn emlékére adok 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.