Yardley

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. november 28.

Jegyek: fej - rozmaring, eukaliptusz, levendula, bergamott; szív - zsálya, cédrus, geránium; alap - tonkabab, pézsma, tölgymoha.

CzFru

2017. január 19.

Saját magamon nem szeretem, pedig imádom a levendulát. DE ez szerintem egy csúnyán szólva "idősebb" illat, de a szó pozitív értelmébe. Édesanyámnak van, hozzá tökéletesen illik. Nagyon szeretem rajta és ő is. Egyedül a tartóssága miatt négy csillag. Sajnos hamar elillan.
Tervezem, hogy egy másik illatot beszerzek magamnak.
Utolsó sorban pedig számomra az üvege, maga a kifinomultság, az egyszerűség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Tervezem, hogy egy másik illatot beszerzek magamnak.
Utolsó sorban pedig számomra az üvege, maga a kifinomultság, az egyszerűség.

sword

2016. október 18.

Tegnap fújtam magamra teszterből. Iszonyatos. Először orrfacsaróan dohos, aztán kommersz locsolókölnis. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

BruBella

2016. augusztus 8.

Rajtam kb olyan tartós, mint egy Mexx parfüm. Kellemes, levendulás-rozmaringos, de ha ilyesmi illatot kell választanom, nekem a Penhaligon's London Lavandula-ja jobban bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 3.

Imadok szinte mindent ami levendulas. Ezt is imadom. Azt sajnalom hogy nem olyan tartos mint szeretnem. Abszolut megfizeteto aron.konnyen hozza lehet jutni a drogeriakban. Csak a tartossaga miatt vonok le egy csillagot. Nalam mindig van itthon egy uveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

PerfumePippi

2016. június 27.

Rajtam sajnos rovarirtó szaga van, nem tudom, miért. Pedig nagy reményekkel próbáltam ki, mivel a rózsással nagyon jó tapasztalataim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

nikolett

2015. november 9.

Én is hamarabb tudnám elképzelni lakás illatosítónak, mint parfümnek. Erre nem viccből írták rá, hogy levendula - személy szerint én nem ezt keresem egy parfümben. Igen, kettest kell, hogy adjak rá, annyira nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

magyaredina

2015. május 24.

Én nagyon szeretem ezt az illatot, de nem magamon, inkább a házban lévő textileken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Kodi

2015. április 25.

Marilyn mondata a valóságban is elhangzott, nem csak a filmben. :) Ez tényleg olyan illatú, mint amikor nyáron megszagolom a levendula bokrunkat, természetes nagyon. Ugyanakkor van benne valami kis szúrósság, ami miatt nem könnyű viselni. Felhívnám a figyelmet, hogy a dm polcain például megjelent az új verziója, amely nevében ugyanaz, de sokkal finomabb, mint a kiárusítottak közé száműzött nagy előd, lényegesen könnyedebb eszenciálisan finomabb, összetettebb illat, igazán elegáns, puhább és kevésbbé karcos, a levedula már nem olyan hangsúlyos, sokkal inkább lila illat. Ritkán mondok ilyet, de jobb, mint a régi verzió. Aki viszont ahhoz ragaszkodik, még most gyorsan szerezzen be egy üveggel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Bnemrita

2015. április 22.

Müllerben szaglásztam. Naaaagyon tetszik!!! Apai nagyanyám (már a "mennyországban van") Rómából hozott egy levendula illatú parfümöt kb. 30 éve. 7-8 éves kislányként mindig lelopóztam a szobájába (velünk élt) és a legfelső polchoz sámlival felállva szagolgattam, volt, hogy magamra is löttyintettem kicsit. Na, annak volt ilyen igazi, mély levendula illata. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

x

2015. február 4.

Igazi természetes levendula, annyira egyszerű, hogy fel se tűnt, hogy más illatjegyeket is tartalmaz. Sajnos illékony, de nem tudtam ellenállni neki, a dm amúgy is kiárusitja. Aki kedveli, féláron lecsaphat rá egy ideig. Néha jól jön a tiszta illat is, olyan alkalmakra tökéletes. Jobban tetszik, mint a (Royal vagy nem, már nem emlékszem, melyik) Diamond, ami pont mellette volt és szintén tiszta illat, de nekem túl lágy és unalmas, olyan Lacoste Femme szerű.

A Yardleytól számomra a Citrus & Wood marad a király, de a levendula annyira klasszikus, hogy kellett, na.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.