Yardley

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. november 28.

Jegyek: fej - rozmaring, eukaliptusz, levendula, bergamott; szív - zsálya, cédrus, geránium; alap - tonkabab, pézsma, tölgymoha.

adrica

2015. január 25.

Ó lyányok! Én elmentem az illat mellett a Müllerben, és én az English Rose változatába szerettem bele, de nagyon. De a mai nap láttam ama filmet amit már korábban Momo is említett és hát a híres mondata Marylinnek (most bocsi, de helyesbítenem kell): a kérdés az volt egy újságírótól, hogy mit visel az ágyban Marylin Monroe? És ő erre azt mondta, hogy amikor Londonban van akkor ő mindig a fent nevezett illatot viseli. Én úgy gondolom, hogy ő is arra célzott, hogy az "ágyban" más nincs rajta, csak egy kis illat. Ami épp olyan, ami oda való, kb. fél óráig tart, aztán kellemesen elmúlik, ahogy az éjszaka. Megteszi dolgát, csábít, elandalít, elálmosít, talán el is altat, aztán mint aki ott sem volt, hipp-hopp már nincs is. Felkeltette a figyelmem és vissza kell majd mennem megszaglászni, mert idáig a Daisit és a Diamondot és hát a Rose-t sikerült, de idáig a Rose-nál kötöttem ki. Marilyn emlékére adok 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Marcsus

2014. július 10.

Dm-es kiruccanásom során az üvegcséket böngészve ez a parfüm is a kezembe akadt. Elég volt egy fújás, és komolyan mondom, majdnem összeestem. Sokféle illatot el tudok viselni, a férfiasabbtól a gyümölcsösön át az émelyítően cukrosig, de ez valahogy olyan szinten fejbe vágott, hogy legszívesebben nem is lélegeztem volna, csak hogy ne érezzem. Számomra taszító. Nyilván minden ember más és más, lehet ez valakinek élete illata is, csak én valahogy nem bírom elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

ernestina

2014. június 25.

Talán az első olyan illat amit csak a parfümériából ismerek és nem mindennapos használat alapján véleményezek. Tiszta levendula illat, nekem elsőre sem volt tolakodó, a későbbiekben pedig rohamosan veszített erejéből, nagyon gyorsan elillant. Papírcsíkon is magammal vittem, általában az autóban szoktam hagyni ezeket a teszter csíkokat, és másnap gyanútlanul a kocsiba ülve meglep az illat, ilyenkor legegyszerűbb eldönteni igazán tetszik-e? Sajnos semmit sem éreztem belőle. Mégis volt egy gondolatom, hogy ha akciós, akkor megveszem és néha permetezek belőle a lakás levegőjébe. Van egy jelző, amit nem igazán szeretek, mert számomra mindig semmitmondó dícséretként hangzik, de ehhez az illathoz nagyon passzol: kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

AyaDid

2014. május 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá. A boltban is tetszett, de csak csíkon próbáltam ki és csak addig a 10-15 percig szagolgattam, amíg el nem jöttem a boltból. Ez hiba volt. A Krémmánia ugyanis megerősített abban, hogy ezt meg kell vennem, szóval másnap meg is vettem, méghozzá nagy üvegeset, ami közel annyiba került, mint a kicsi, mert le volt árazva. De amilyen "tartós" az illata, kell is a nagy üveg. Kb. fél óránként kellene magamra fújnom, hogy a hatása olyan legyen, mint egy standard parfümének. Tudom, hogy EDT, de akkor is kritikán aluli a tartóssága. Szó se róla, hogy kellemes illat, maga a tökély, de hát ennek így tényleg csak annyi értelme van, hogy olyan napokon, amikor nem mozdulok ki nagyon otthonról, akkor egyszer-egyszer befújom magam. Mivel nagy az üveg, nem cipelném magammal, már pedig annyit se bír ki az illat, hogy a munkahelyre beérjek vele. A természetessége nem kérdőjelezhető meg, ezt az is bizonyítja, hogy irtó kellemes hatást kelt, amikor a reggeli, tiszta levendulaolajos arclemosás után fújom be magam. Remek összhang!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Saretin

2014. március 17.

Tömény, igazi levendula kifújáskor. Elmosolyodtam, annyira igazi volt... De: valahogy mégsem akartam megvenni, volt benne valami, amiért többszöri szaglásra nem tetszett. Fura is, hiszen azóta vettem 100%-os tisztaságú levendula illóolajat és imádom. Még saját parfümöt is készítettem belőle és imádom magamra fújni. Talán az a különbség, hogy a Yardley English Lavender túl friss, a bergamottnak köszönhetően, és kissé kesernyés is kifújáskor. Nem mellesleg nem túl tartós, bőrhöz közeli illat marad. Az illóolaj változat pedig tömény, erősen virágos, ugyanakkor gyógynövényesen aromás. Majdhogynem földes, nehéz illat... de lehet hogy ha feltudnám javítani ezzel az illóolajjal, megvenném... mivel azóta is sokat gondolok rá, lehet hogy végül megszerzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Lotheg

2013. december 8.

Elég kevés illatra mondom, hogy ez tényleg nagyon jó.... Ez az, szerintem. Én is pont úgy jártam, mint bandita, és ennek kifejezetten örülök :D. Imádom a levendula illatát, isteni. Már nem tudom hány parfümöt kifújkáltam, gondoltam akkor legyen ez, hamár szeretem a levendulát. És a szolid üvegcsében biztosan olyan illat is van, és hogy kellemes, de nem hivalkodó etc. Hát nagy meglepetésemre mintha otthon a levendulásba lennék, tömény levendula illat, és én ennek annyra de annyira örültem, hogy az nem igaz. Nem is számítottam rá és annyira isteni illata van, amit még egyből éreztem az a bergamott, ott nem volt azt hiszem az üvegre ráírva, de tuti biztos voltam benne. Az a másik nagyon kedvenc illatom, és együtt a kettő OMG *.* ... folyamatosan azt szaglásztam, mert végül a csuklómra is tettem belőle. És elsőre nagyon elszmorodtam, mert elég hamar elment ez a mennyei illat. Végül mégis elégedett vagyok vele, mert aztén reztem a többi illatot is leginkább a tonkababot. Én nem annyira értek az illatokhoz, bár jó volna, de nekem nagyon tetszik ez az összeállítás, merész, de nagyon tetszik.
A temetői nénin nevettem egy jót, de amúgy örülnék ha a nagyimnak ilyen illata lenne... :I .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Lunita

2013. szeptember 11.

Erős levendulás-gyógynövényes illat, ez az,amiért magamon nem tűröm meg,de másképp jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

ency091

2013. július 1.

Dm-es kuponos akcióban megvettem, és imádom az illatát. Nem szokott érdekelni, mit mondanak rá mások, hogy molyirtó illata van, vagy erős.... Jól érzem magam ha ez van rajtam és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

annapanni

2012. december 28.

igazi levendula molyirtó:) jó erős illata van, mellettem két lány vihogott, hogy temetői néni szaga van. szívesen szagolgatnám a nagymamámat így, ha tehetném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

bandita

2012. december 28.

A tökéletes levendula illat, de nem az a szelídített, bőrön hordható fajta, de nem ám!!!!
Lelkesen felfújtam ma ezt a tesztert, gondolva, hogy ilyen szűzies üvegcséből csak légiesen könnyed illat származhat....HÁT NEM.
A továbbiakban akár be is szüntethettem volna a szaglálódást a parfüm polcok környékén, mindent uralt maga körül, engem bekebelezett szőröstül-bőröstül, meggyilkolt, kész, végem :)
Miután letüdőztem, eszembe jutott életem első szál cigarettájának sokkoló, de borzongatóan izgalmas élménye-és itt most nem a bűzös füstre szeretnék utalni, sokkal inkább a nikotin enyhe tudatmódosító hatására.
Mesés, sokkoló, izgató vegyi fegyver, csak erős idegzetűeknek, de nekik nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.