Yodeyma

Ár:   7710 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2019. december 27.

Keleties-virágos, életteli, eleven. A Lancome La Vie Est Belle utánzata.

storm28.oe

2018. szeptember 13.

Nem birtam ki,rendeltem 15ml verziot...kiprobálom...Tökéletes másolat,tartossága pedig nagyon jo..3orája fujtam fel,szép a leszáradása és még mindig érzem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

betty23

2018. augusztus 14.

Egy nagyon kellemes, édes-cukros illat, de nem az a tini lányos vattacukros feeling. Nagyon tartós, mint szinte minden Yodeyma. Az eredetit nem szaglásztam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

IndieArabella

2018. augusztus 14.

Nekem egy 15ml-es változat van meg és imádom. Elég tartós, sokat megdicsérték már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

ndorisz1996

2018. június 28.

Barátnőmön éreztem először, tudnom kellett, hogy honnan van. ☺ Megtévesztésig hasonlít az eredeti illatra, a tartóssága viszont brutális. Szert tettem rá én is, és azóta az egyik kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Padme26

2018. május 26.

Nagyon finom, jól eltalált illat. Hosszan tart a bőrömön és ruhán egyaránt. Még így a nyári melegben is jól érezhető, tartós finomság. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Szati

2018. április 26.

A Sophisticate illatuk mellett ez a másik olyan Yodeyma, ami annyira hasonlít az eredetire, hogy hihetetlen. Mivel az LVB nagyon felkapott illat, többen felismerték és dícsérték már rajtam, meg sem mertem mondani, hogy nem eredeti :) tartóssága szerintem jobb mint az eredeti Lancome parfümnek. Azt magamon 4 óra elteltével nem éreztem. Ezt érzem néha este is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

bobherceg80

2018. április 18.

Ma megszimatoltam nálunk egy butikban,ahol 10 ml-s Yodeyma fújósokat is árulnak.Egy az egyben a La vie est belle EDP brutál tartóssággal.Szinte levakarhatatlan.

Update:Megvettem,de bőrön kipróbálva már nem volt jó.Furcsa,égett műanyag szaga van,inkább az eredetire költöttem volna ezt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Laura06

2018. február 20.

Imádom! Kedvenc parfümöm. Èvekig csak ezt használtam, de mivel ritkán járok Pesten csak megrendelni tudom. Igy egy ideje inkabb drogèriában vettem parfümöt, de egyik sem olyan tartós mint ez, ès egyik illata sem fogott meg annyira. Volt hogy befujtam vele a sálam, ès napokig èreztem rajta. Mindenki dicsèrt amikor ezt használtam milyen jó illatom van! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

kremes98

2018. január 31.

Izgatottan vettem meg, amikor szembesültem azzal, hogy az egyik helyi boltban szinte az összes változat kapható. Nem próbáltam az eredeti verziót, mivel nem vagyok annyira oda a parfümökért, hogy ennyit költsek rájuk. Azonban 1 csillagot levonok, mert ahogyan azt már előttem is írta valaki, a bőrömön más az illata, mint az üvegben. A tartóssága viszont kiváló. A csalódás ellenére elhasználom, de ezután meggondolom, hogy kipróbáljak-e mást ettől a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Audreylicious

2017. december 27.

Fenntartásokkal rendeltem meg a 15 (vagy 10?) milis kiszerelést. Úgy voltam vele, hogy ha másra nem, a mosdóba jó lesz, ennyi pénzért (és a pozitív vélemények miatt) kíváncsi voltam rá. Az üvege teljesen egyszerű, átlátszó, kis arany színű kupakkal, márkajelzés és típus diszkréten ráírva. Először nem magamra fújtam, hanem a szobába egy fújásnyit, hát mit ne mondjak, tartós...kb. 30 perc múlva tisztán lehetett érezni, pedig a levegőbe fújtam. Bőrön is extra tartós, reggel 2 fújás, és még este is illatfelhő kísér :). Az illata egy az egyben megegyezik az eredetivel. A másik választottam a Chloe-nak a koppintása volt (Seduccion a neve), plusz kaptam ajándékba egy pici, talán 5 milis Armani Sí utánzatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)