Yodeyma

Ár:   7710 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2019. december 27.

Keleties-virágos, életteli, eleven. A Lancome La Vie Est Belle utánzata.

b.brigi93

2017. december 11.

Ajándékba kaptam, nem is ismertem a márkát. Egyből rá is kerestem, és a kosaramban lendült még két parfüm. Az illata az mennyei, dehogy ez a parfüm milyen tartós, az valami nagyon brutális.Ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Evettke35

2017. október 18.

Abszolút megéri az árát ez a parfüm. Nagyon tartós, reggel befújom vele magam és este még érződik az illat, ami egyébként egy az egyben visszaadja a La vie est belle EDP-nek a jellegzetes illatát. Úgyhogy személy szerint egy kiváló utánzatnak tartom és elég sokáig elég egy üveg, egy éve használom és még csak a harmada fogyott el körülbelül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Kremcica

2017. augusztus 24.

Tartós és egy az egyben mint az eredeti! Megéri az árát. Más kérdés hogy én nem szeretem ezt az illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Barbesz24

2017. július 31.

Miért nem ismertem korábban ezeket a parfümöket? Az illata tényleg abszolút olyan, mint az eredeti Lancome parfümnek, és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Ramci89

2017. július 2.

Én vérbeli parfümfogyasztó vagyok amióta az eszemet tudom. Anyukám szerint eszem a parfümöket,mert kb 1 hónapnál tovább nem tart ki nálam :) Nagyjából 1-2 éve fedeztem fel a yodeyma parfümjeit a legelső az Adriana volt,amit megvettem...azóta úgy 4-5 fajtát már kipróbáltam tőlük. Jelenleg a Temis és ez a Celebrity amit használok,de a Very special is a kedvenceim között van. Szerintem ez a márka egy isteni csoda,mert simán veri a 10-20ezres parfümök tartósságát:) Sokszor van,hogy még az esti zihanyzás után is érzem magamon. Ennyi pénzért pedig nagyon is megéri ez a 100ml kiszerelés! Biztos ,hogy soha többet más parfümöt nem veszek csakis ettől a márkától,mert számomra ez a Yodeyma maga a szerelem :) Nem mellesleg az üvege is igen szép :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Ada992

2017. június 12.

2-3 éve én is használtam.Tényleg nagyon tartós és az illat egy az egyben La Vie Est Belle. Én meguntam egy idő után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

szabovivi

2017. április 10.

Nagyon jó illatú és tartós. Reggelente kb 3 fújást rakok magamra, de még délután is érezni szokták rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Fgreta1

2017. április 7.

Szerintem az egyik legjobb parfüm amit eddig próbáltam. Nagyon tartós és kellemes az illata. Sokan szokták kérdezni amikor ez van rajtam, hogy mit használok mert olyan jó illatú. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Sheila

2017. április 5.

Egy az egyben LVB és brutál tartós. Annyira, hogy 15 miliset vettem, de kb életem végég elég lesz, mert 2-3 fújás elég belőle. Elvből nem használok utánzatokat, de ezzel a márkával kivételt tettem, mert minőséginek tűnt és jókat olvastam róla. Nos, valóban az, ennyire jó minőségű utánzattal még nem találkoztam mind a küllem mind a tartalom tekintetében csillagos ötös. Az eredeti LVB-ért nem adtam volna ki a teljes árat, pláne hogy alapból nem akkora kedvencem, csak néha, alkalmanként, ha épp olyan hangulatom van, akkor jólesik. Na, erre pont jó ez a kis csoda. Aki nem akar pénzt adni az eredetiért hasonló okokból, vagy szeretné magán kipróbálni az illatot, mielőtt beruház az eredetire, annak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

Vivcsu04

2017. január 2.

Illatmintaként tettem szert erre a parfümre, azóta nagy kedvencemmé vált. Ha elfogy biztosan megveszem a nagyobb kiszerelést is belőle. Nagyon tartós parfüm, karakteres fűszeres-virágos illatjegyeket vélek felfedezni benne. Reggel befújom magam, és még este is érzem az illatát. Sokáig elég, mert egy fújás is elegendő ahhoz, hogy egész nap illatozzak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)