Yves Rocher

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wikke, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Alapvető hatása, hogy a bőrt finomabbá teszi, a ráncokat lágyítja, a bőrirritációkat, pattanásokat csökkenti. A benne található E-vitamin és béta-karotin bőrpuhító, regeneráló hatású. További felhasználási lehetőségek közé sorolható az ekcéma és pikkelysömör tüneteinek csökkentése.

A natúr shea vaj fent leírt összetevői miatt magában is, és natúr kozmetikum receptúrák részeként is kiválóan ápolja a száraz, neurodermitiszes, ekcémás bőrt. Hidratálja, megnyugtatja, regenerálja a bőrt és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik.

Makkancs

2014. augusztus 5.

Én a számat és a könyökömet szoktam vele bekenni jó vastagon estére, így másnap egész nap hidratáltak. Egyébként pedig házi hajpakolásokba szoktam belekeverni, a hajvégeim imádják. Máshova nem vált be, mert egy éjszaka alatt sem tudott beszívódni annyira a bőrömbe, hogy másnap ne legyen olajos tapintású. Én ajándékba kaptam rendelés mellé. El fog fogyni, de nem hiszem, hogy megvásárolnám. Normál bőröm van egyébként, ami csak hosszabb fürdés után szárad ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

galagonyanya

2014. április 21.

Ud.: A második tégelyt kezdtem nemrég. Érdekes, hogy ez már le volt fóliázva, és az állaga is más, mint a korábbinak, valahogy olyan, mint az ikrás disznózsír, szóval ilyen szemcsés. Kenni is nehezebb, még ha a szokásos módon felmelegítem a tenyeremben, akkor is. Az előző jobb volt! Hatását tekintve viszont ugyanaz, úgyhogy marad az öt csillag.

Szívből egyetértek az előttem szólóval! Én a repedezett körömágybőrömre használom harmadik napja, és mintegy varázsütésre, rohamosan gyógyulni kezdtek a repedések, sebek. Tartós a hatása, és valóban kevés elég belőle. Nagyon jólesik használni. Illata alig van. Az egyik kedvencem, mindenképpen megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

nop

2014. március 2.

Ez a krém egy csoda! :) Eddig semmi nem vált be a száraz könyökömre, de ez minden bajt megold. Használtam már más márka shea vaját, de az szobahőmérsékleten egy szilárd tömb volt, nagyon körülményesen lehetett használni és füstös szaga volt. Ez szerencsére illatmentes, szobahőmérsékleten olyan, mintha apró kristályokból állna, ami a bőrömön olvad fel, nekem hamar beszívódik. Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

agi_d

2014. január 27.

Borzasztóan száraz tud lenni a kezem télen. Naponta többször is be kell kennem valamivel, különben berepedezik. Napközben ezt nem lehet használni, viszont ha este bedörzsölöm vele a kezem, másnapra sokkal jobb állapotba kerül. Nagyon sokáig tart, amíg beszívódik, ezért lusta vagyon mindennap használni, pedig kéne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

csipkeorsika

2013. szeptember 3.

Ez egy csodaszer!! :) elég sok területen próbáltam ki, és tökéletesen bevált! A cserepes ajkakra, amire a gyógyszertári dolgok sem használnak, viszkető, pikkelyszerű bőrfelületre, gombás fertőzésre, és száraz bőrre is hazsnáltam, mindegyikben szuperált! :) nálam nyert! (és az árát is megéri, nem olcsó ugyan,de kevés kell belőle, lassan fogy :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)