Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lafillevoisine, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krém érzékeny szemkörnyékre. Kisimítja a bőrt, etünteti a puffadást és a karikákat. Kontaktlencsét viselők is nygodtan használhatják.

Kiszerelés: 15 ml

Iora Rua

2013. november 7.

Bármikor újra megvenném. Szerette a bőröm, könnyen beszívódott, és bár nincsenek különösebb gondok a szemem környékén (a zsíros bőr egyetlen pozitív hatása a kevesebb ránc), ez a kis kence teljesen ragyogóvá tette azt a részt az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

ramnaat

2013. március 23.

Első szemkörnyékápolóként használtam ilyet, de nem szerettem. Tényleg, nekem is fénylő réteget hagyott, különben meg pozitív hatását nem éreztem. Aztán meg is romlott (mondjuk nyár volt), nem tudtam elhasználni. Van más, jobb szemkrém az Yves-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Bíborka

2013. február 3.

Sajnálom, hogy le kell húznom egy kicsit ezt a szemkörnyékápolót....
Használom már másfél hete és egyelőre semmi különösebb változást nem tapasztaltam. Pedig nagyon reménykedtem. Mondjuk lehet, hogy a karikák színén javít de a mélységükön nem sokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Sajnálom, hogy le kell húznom egy kicsit ezt a szemkörnyékápolót....

Besszi

2013. január 24.

Nagyon szeretem, ez az első szemkörnyékápolóm. Meg vagyok vele elégedve. :) 1-2 használat során eltünteti a karikákat. :) Nehezen szívódik ugyan be, de este használom, így nem zavar, reggel a maradékot pedig lemosom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

senskin

2013. január 24.

A sok jó véleménnyel ellentétben, nekem nem vált be. Réteget és gyöngyházfényt képez a bőrön ez a krém, nem szívódik be. Ráadásul olyan száraz érzetet hagyott maga után a szemkörnyék. Néhol apró piros pöttyök is lettek a bőrömön. Lehet az összetevők közül valamelyiket nem szerette a bőröm. Csillaglevonás jár a parabenek miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

babciika

2013. január 22.

Én is csupa jó élményekkel gazdagodtam a termékkel kapcsolatosan, nagyon megszerettem! :)
Kerestem egy könnyed, kellemes krémet a szemem ápolására és jelentem megtaláltam! Eltünteti a fáradtság jeleit, világosítja a szem alatti karikákat, csökkenti a táskákat, kisimít...ráadásul szimpatikusak az összetevői is, nekem ennél nem kell több :) Ja, mégis! Most akciósan tudtam megvenni 2300 Ft-ért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

trianka

2012. november 5.

Főleg a szemem alatti karikák konszolidálásának céljából vettem meg, amik változó intenzitással, de egész évben ott virítanak a fejemen, és mivel nagyon világos bőröm van, ez igazán "szépen" hangsúlyozza ezeket a lilás árnyalatokat, főleg így tél felé közeledve. Úgy tapasztaltam, hogy hatásos ez a szemkrém, azt nem mondom, hogy teljesen eltüntette volna a karikáimat, mert korántsem, viszont láthatóan halványította őket, ami nekem elég, és nem hinném, hogy többet várhatnék bármilyen krémtől. Egyáltalán nem irritálja a szememet, ami fontos, mert kontaktlencsét hordok. Reggel-este használom, de úgy látom, nagyon sokáig ki fog tartani, minimális mennyiségű kell belőle egy használatra, és az adagolója is szuper, egészen apró krémpöttyök kiadására alkalmas. Szerintem nem sok érte az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Besszi

2012. szeptember 10.

Nagyon szeretem. Teljesen elmúltak a karikák és a táskák a szemem alatt. Hamar beszívódik, nem kell belőle sok, nagyon sokáig elég szóval megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

bluebird

2012. július 12.

Nekem az eladono azt mondta kulfoldon, hogy a korrektor ala is hasznalhatom. Te hogyan hasznalod? Amugy en nem vettem eszre nagyobb valtozast pedig gyakran hasznaltam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

lafillevoisine

2012. július 3.

A mindennapos smink és tushasználat, valamint a szemfesték lemosók rendkívül szárazzá és még az átlagosnál is érzékenyebbé tették a szemkörnyékemet. Apró ekcéma szerű pöttyök jelentek meg az orrtövemnél, és egyáltalán nem volt egészséges kinézető a bőröm.
A krém használata után 1-2 nappal már simább, puhább és szebb lett a bőröm :) Egy hét után, már csak este használom, mert a napi 2x használat már túl zsírossá tenné a szemhéjamat.
Akciósan vettem 2100 Ft-ért, de az eredeti áron is csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Akciósan vettem 2100 Ft-ért, de az eredeti áron is csak ajánlani tudom! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).