Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Agnes09

2018. július 28.

Táskába bedobálósnak elmegy. Hidratáló hatása nem sok. Illata jó, fényt ad az ajkaknak. Makadámdiós változata ettől jobb szerintem, illata és fény szempontjából. Ha nagyon száraz, problémás az ajkad válassz mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Erina

2018. július 1.

Sajnos ő sem vált be, mint ahogy a kókuszos sem. Elhasználgatom de nem veszem újra. Nem igazán hidratál, de legalább nem ragad és az illata is kellemes, enyhe, visszafogott. Nagyon száraz ajkakkal nem tud mit kezdeni. Azt hiszem maradok a natúr shea vajnál ajakápolás terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Dephiinia

2018. március 6.

Csodás illata van. Nem ragad, tökéletesen hidratál. Igazán tartós. Ha nagyon ki van száradva cserepesre a szám, éjszakára kenem be vele. Reggelre még mindig érzem rajta egy vékony rétegben. A szám pedig teljesen rendbe jön. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

hsjk

2018. március 5.

A hideg kissé kiszárította a számat, amit azóta sem tudok helyrehozni. Szinte az összes létező ajakápoló márkát kipróbáltam (olcsótól a drágáig, egyik sem segített inkább még rátettek egy lapáttal) míg végül meg nem találtam ezt a kis csodát. Már első használatkor rengeteget segített, az illata pedig nem tolakodó, finom vaníliás. :) Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Cu2tka-baba

2018. február 25.

Illat, állag ok. De nem hidratál. Csak kenem kenem, de minek... Kb rúzs alá elég ha épp csak alá szeretnék hidratálni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

marosk

2018. január 22.

Megéri az árát. Nem tagad és nagyon jó állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Megéri az árát. Nem tagad és nagyon jó állaga van.

kocosfox

2018. január 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és iszonyú csalódás. Mind a kókuszos, mind a vaníliás változatnak számomra közel sem annyira finom az illata, mint amire számítottam. Ráadásul ha netán sikerül megízlelni.. hát az valami borzalmas, hányingerkeltő.
Ezekkel a hibákkal még meg is barátkoztam volna, de napi többszöri használat után szárazabb volt az ajkam mint valaha.. Maradok a Neutrogénánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

EvaPolonkai

2017. július 4.

A legjobb ajakápoló, amit használtam. Szinte el sem hittem, hogy egyetlen használat után egész nap puhák maradnak tőle az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban, amikor az ajkaim intenzívebb ápolásra szorulnak, meglepően jól vizsgázott. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Alexxis

2017. április 23.

Az illata kellemes, ezen kívül csalódás. Egyáltalán nem hidratál. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol