Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

rowan

2017. április 21.

Csalódás :( Nem azt hozza, amit elvárok egy ajakápolótól. Az illata kellemes, de felkenve ízt nem ad (kár), és olyankor már nem is érzem, csak ha a balzsamrudat szaglászom. Az állaga kemény, ami jó lenne, mert legalább nem kenődik szét, és remélhetőleg nem fog belefolyósodni a tokjába (azért erre még kíváncsi leszek a nyár folyamán). Kiszáradt ajakra hidratálásnak nem használnám, max arra jó, hogy védőrétegként óvjon, mert ha felkenem, nem szívódik be, nem puhít és táplál, hanem ott maradt egy zsíros, faggyús rétegként a számon.
Ajándékba kaptam, de maradok inkább a jól bevált Labellonál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Ajándékba kaptam, de maradok inkább a jól bevált Labellonál.

pepuuss

2017. február 4.

elég átlag termék, vagy még az alatti inkább, ha kicserepesedik a szám semmit nem tud vele kezdeni. könnyű felkenni, de inkább csak megelőzésre lehet használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

ksfrani

2017. január 10.

Ezt is a vaníliamániám miatt vettem meg, de sajnos nem igazán vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Ezt is a vaníliamániám miatt vettem meg, de sajnos nem igazán vált be :(

AkInImOd

2016. december 28.

Pár hete kaptam ajándékba csoport karácsonyozáson. Azonnal kipróbáltam, és meglepődve tapasztaltam, hogy mennyire faggyús, krémes az állaga, miközben vékonyan kenhető, siklik az ajkakon - és mégsem fogy gyorsan. Nagyon kellemes viselni, és finom az illata is. Ízt nem éreztem. A hidratálása viszont nem Carmex szintű, pár használat után inkább szárítást érzek. Alkalmi, gyors hidratáló ajakápolónak vagy villám szájfénynek kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

zsuzsoka0925

2016. november 30.

Nekem is inkább szárít, mint hidratál.
Viszont az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Nekem is inkább szárít, mint hidratál.
Viszont az illata valami isteni.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

Bár nem a száraz a szám, orbba-szájba ezt használom éjszakára, hogy fogyjon már el, mert annyira nem szeretem. Szerencsére nincsen műillata, hanem csak szimpla faggyúíze. Amúgy nagyon mellélőttem vele, amikor párban vettem a karitévajassal, mert már az sem működött, ezzel pedig ugyanúgy jártam. Amikor száraz a szám, hiába kenem napjában 10x-20x, olyan, mintha valójában semmit se csinálnék vele. Abszolút pénzkidobásnak mondanám. Hiába kedvező az ára, inkább megéri 2x-3x többet fizetni, hogy az a másik termék használjon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

minus8

2016. július 14.

Mostanában bejöttek az Yves Rocher termékei, de ez nem vált be sajnos. Vanília imádatom miatt vettem meg, de ha felkenem nem is érzem az illatát. Nemhogy nem hidratálja, de még talán szárította is az ajkaimat... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Tvylvis

2016. május 29.

Rettentően mű az illata és az íze, az ápoló hatása pedig kb. 5 percig tart. Ajándékba kaptam, kipróbáltam többször, kukában végezte. Maradok a jól bevált natúr ajakápolóimnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

sztinke

2016. április 20.

Ajándékba kaptam. Az illata nem túl intenzív, ami alapvetően nem baj, bár szerintem nem is kifejezetten vaníliás, csak szimplán édeskés. A hidratálóhatása pedig egy nulla nekem. Mikor felkenem, jónak tűnik, de kb. 10 perc múlva semmit nem érzek, csak hogy olyan a szám, mintha semmit nem kentem volna rá. Az nem baj, hogy nem hagy réteget, de így nem is hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

0bikbik0

2016. március 5.

Finom az illata, kellemes a használata.
Általános ajakápolásra nálam bevált, véleményem szerint sokkal hatékonyabb pl. a Labello-s ajakápolóknál. Igaz, hogy "keményebb", és nem szinezett (mint a Labellok jó része), de nálam sokkal jobban meggátolja a kiszáradást, nem érzem úgy, hogy egy kiló zsír van a számon, mégis hatékonyan hidratál. Alkalmas szárító rúzs, ajakceruza alá is. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 5.

Finom az illata, kellemes a használata.

Antioxidánsok: Tocopherol