Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

nicolebunny

2016. február 17.

Az első Yves Rocher termékem, és meggyőzött. Kedvesek az eladók is, kaptam egy csomó termékmintát meg törzsvásárlói kártyát, kuponokat, minden földi jót :D Na de visszatérve az ajakápolóra, imádom a vaníliás cuccokat, legyen az tusfürdő, kézkrém, BÁRMI, ami vaníliás, úgyhogy értelemszerűen ezt vettem meg, pedig a többi ajakápolónak is nagyon jó illata volt. Az illata nem teljesen az az igazi vanília, hanem inkább pudingra emlékeztet, de azt is szeretem, úgyhogy nekem megfelel :D Se nem túl kemény, se nem túl puha, olyan pont jó, mindennapos ápolásra szuper, viszont a cserepes ajkakkal nem hiszem, hogy megbirkózna. Tetszik a csomagolás is, jó a tekerője is, szépen beszívja a szám, és hosszú ideig puha tőle a szám :) az ára is baráti, tehát 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

kgyrk

2016. január 31.

Abszolút csodaszer, az eddigi legjobb ajakápoló, amit próbáltam! Több, mint egy éve használom, állandó eleme a táskámnak. Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem kell utána fél óra múlva újra kenni mert nem szárít. Néha már picit unom ezért szoktam mást is használni, de mindig rájövök, hogy számomra ennél nincs jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Napsi97

2015. december 29.

Hosszu tavon nem hidratal, megis imadom! Finom az illata, naponta tobbszor is felkenem. Kivancsian varom ennek a fajtanak a tobbi izet. Megvennem magamnak ujbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

gyk1019

2015. december 7.

Lassan egy éve használom és nagyon szeretem, az első ajakápoló ami tényleg ápolja a számat. Egyetlen hátránya, hogy annak ellenére, hogy elvileg vaníliás, szerintem köze sincs hozzá, se illatra, se "ízre"... :D :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

VanillaBlossom

2015. november 29.

Durva szárazság ellen nem ér semmit, de sminkelés előtt, vagy napi ápoláshoz szerintem tökéletes. A vaníliát imádom, szóval nekem ez az egyik kedvencem. Még apró csillámok is vannak benne... Nagyon cuki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Kamillavirag

2015. november 8.

Nekem egész jól működik. Gyakran kell újrakenni de az én szám elképesztően ki tud száradni úgyhogy nekem megfelel hogy ez legalább nem szárítja tovább mint nagyon sok ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Emme

2015. október 25.

Kellemes illatú ajakbalzsam. Talán mintha pici csillámok is lennének benne (?). A nagy hidegekben nemhiszem,hogy fogom használni,arra valószínűleg nem fog beválni,már az őszi idő is itt-ott kifogott rajta,viszont tavasszal és nyáron alap ajakápolási termék volt. Nálam inkább szezonális darab. Szép fényt adott az ajkaimnak, kimondottan szerettem használni,szerintem jövőre is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

wifey

2015. október 8.

Nem is tudom, mit mondjak. Jó az illata, de túlzott hatása nem nagyon van. Ajándékba kaptam, én nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

blairwaldorf

2015. szeptember 11.

Tulajdonképpen jobbat vártam az Yves Rocher ajakbalzsamaitól, de az árához képest nem ért (nagy) csalódás.
Minimálisan hidratál, szép fényt ad az ajkaknak, kellemes a viselete és az illata is visszafogott.
Kiszáradt ajkakkal biztos nem bánik el, de én azért szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Kiszáradt ajkakkal biztos nem bánik el, de én azért szívesen használom.

Damayanti

2015. augusztus 31.

Nekem az eddigi egyik kedvenc ajakbalzsamom :) Karácsonyra kaptam ajándékba, de még mindig bőven van belőle, télre - nyárra egyaránt remek. Nekem néha, főleg télen nagyon ki tud cserepesedni a szám, van amikor meg tartósan semmi problémám vele, de nekem ez télen is segített. Szerencsére nem hagy igazán látható réteget a számon, aminek én örülök, sem zsíros, ragadós utó érzetet és a kiszerelése is praktikus. Az illata, aromája nagyon kellemes vanília illat, az íze is, de hamarabb szívódik be, mint ahogy esetleg lenyalogatnám :) Nekem nagyon bevált. Legközelebb lehet, hogy akókuszosat is kipróbálom, de egyelőre ez a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol