Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

minimano81

2015. június 10.

Nekem rendben van. Kellemes, finom illat. Táplálóan krémes. Lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Nekem rendben van. Kellemes, finom illat. Táplálóan krémes. Lassan fogy.

csokalilla

2015. április 26.

Imádom! Az illata kifinomult, az állaga tökéletes számomra, mert nem túl zsíros és a kiszerelése is praktikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

pilluska

2015. március 15.

Akciósan vettem, ennek tetszett a legjobban az illata. Hát, nem életem ajakápolója az biztos. Szép fényt ad az ajkaimnak, de nem igazán ápol. Kb 5 perc után teljesen eltűnik a számról. Csak az illata miatt kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

vrgbtt

2015. február 11.

Amint elkezdték reklámozni beújítottam egy vaníliásat.
Pont annyira vaníliaillatú, amennyire még szerintem belefér, nem túl intenzív szerencsére.
Úgy érzékeltem, elég sokáig fent marad a számon, habár nem egy tipikus labello érzetet kelt (ami nekem nem jelent gondot).
Az egyetlen dolog, ami miatt le kell vonnom egy csillagot, az az, hogy x óra után ez az ápoló réteg valahogy elkezd látszani.. és nem a jó értelemben, így erre nem árt odafigyelni. papírzsepivel szoktam letörölni. Ettől függetlenül én szeretem.. valahogy az egész márka nagy szerelmem :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Amint elkezdték reklámozni beújítottam egy vaníliásat.

Antioxidánsok: Tocopherol