Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló szőlőmag kivonattal.

Druszilla

2013. július 14.

Az eddigi legjobb ajakápolóm, egyszerűen hibátlan. Sokkal több emberrel kéne megismertetni! Imádom az illatát is, olyan... szőlőmagos... (talán a szőlőmagolajnak is ilyen az illata?). Ahhoz képest, mennyire jól hidratál, nagyon könnyed. A labello ehhez képest bakfitty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

juditjanka

2013. június 3.

Ez az egyetlen oylan ajakápoló(a testvérkéivel együtt),amit ha felkenek,egy idő után nem kezdi birizgálni a torkomat az íze. Úgy kaparja vagy nem is tudom.Nem allergia ez vagy iylenek,de ennél semmi.Nem unok r,mert szolid,de nekem nagyon fincsi:) Az állaga pedig egy csoda!Nem érzem,hogy nem lélegzik az ajkam,annyira tömény,viszont nagyon jól hidratál.Barátomat is ha megpuszilom,nem törölgeti egyből a száját/arcát mert ragad,szinte meg sem érzi,mert egy könnyed,de annál hatékonyabb kis krém.Szerintem szuper!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

vedina007

2013. május 15.

Akciós volt, megvettem ezt és a vaníliásat. Mindkettőt imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Akciós volt, megvettem ezt és a vaníliásat. Mindkettőt imádom. :)

kakaska

2013. március 30.

Egyszer elég egy nap bekenni és tökéletesen ápol. Az illata elég erős, de nem zavaró. Nagyon hamar beszívódik és az eddigi tapasztalatok alapján ez hidratál a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

tkaukal

2013. március 14.

Sokkal jobb, mint amiket használtam, szerintem megéri az árát, nem kell túl sűrűn újra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Padlizsán

2013. március 5.

Január elején vettem és egyszer sem száradt ki a szám a hidegben, ami nálam nagy szó. :) Az illata is tetszik és könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Guttmann Natasa

2013. február 8.

Törzsvásárlói akció keretében hoztam haza ebből kettőt a márkaboltból, egy estinek, meg egy a neszeszerbe/kabátzsebbe ment, hogy napközben is használhassam, mert engem is rabul ejtett, nem is kicsit... Szinte falom az ajakápolókat télen-nyáron egyaránt, és pont most fogyott el a Bioderma Atodermje is, tehát pont jól jött! :) Könnyen kitekerhető a fehér, viaszos tömb, ami már messziről illatozik. (szőlő illata van neki) Az ajkakon felkenve egy vékony, szájfényszerű réteget hagy, amit egy óra alatt teljesen, maradéktalanul beszívott a bőröm. Babapuha lett utána, az illata és hidratált érzés megmaradt sokáig. Mindent magába foglal, amit elvárok egy ajakápolótól. Egy nap egy alkalommal elegendő használni, lassan fog elfogyni. A Nourissant változat hasonlóan jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

fiona

2013. január 31.

Nem értem, hogy ennek hogy lehet jobb az értékelése pl. az Alverde ajakápolónál...
Először is nekem nem sikerült szépen levenni róla a fóliát, mert nem jó a perforáció, ezért amíg el nem fogy így tépetten kell használni. Az illata elég agresszív, de szerencsére 3-4 nap használat után hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Lynx

2013. január 27.

Szerintem ez a tökéletes ajakápoló. Nincs színe (így nem kell félni attól, hogy túlzásba esek, és bohócszájat varázsolok magamnak az utcán, vagy a buszon), az illata viszont imádnivalóan édes-szőlős, de nem erős. Hidratálásra lekörözi az összes eddig kipróbáltat nálam, pedig az nem kevés :) Az ajkaim télen hajlamosak nagyon kiszáradni, úgyhogy Ő elengedhetetlen kelléke a táskámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

senskin

2013. január 23.

Nekem nem tetszett az illata. Viszont akinek nagyon száraz a kézfeje, keze annak nagyon jót tesz! Hiába ajakápoló....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil