Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló szőlőmag kivonattal.

Halfway

2012. november 1.

Szerintem tökéletes! Nagyon megszerettem. Tetszik az illata is, kellemes, visszafogott. Mióta használom elköszöntem a cserepes ajkaktól :D
Remélem, hogy télen is legalább ennyire szeretni fogjuk egymást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Remélem, hogy télen is legalább ennyire szeretni fogjuk egymást.

betty88k

2012. szeptember 23.

Tavaly télen, mikor már a Labellók semmit sem értek és már megőrültem attól, hogy néha már úgy kiszáradt a szám, hogy szét is repedt megláttam ezeket az ajakápolókat a kirakatban akciósan. Rögtön vettem is és egy hét alatt tökéletesen rendbe hozta a számat. Anyukám is lecsapott rá, így még vettem 3-at (2 ilyet és 2 Baume Reparateur-t). Kedvenc ajakápolóm lett és soha többé nem kell már a Labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil