Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peachcricket, az összetevőket feltöltötte: boglarka.varga97, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Málnás ajakbalzsam

Parabénmentes

Yoffo

2014. március 27.

Az illatát imádom, és még egy kis színt is ad a számnak. Rúzst nem szoktam nagyon használni, mert napközben soknak érzem, éppen ezért tökéletes megoldás ez, mert van ugyan egy kis színe, de nem tolakodó. A hidratálásban nem olyan jó, mint a többi, de éppen ezért használok kettőt párhuzamosan: málnás a színért, és vaníliás/repair, ha kiszárad a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Ercsi

2014. február 11.

Imádom az illatát. Nem igazán szokott kiszáradni a szám, ezért nekem megfelelően hidratál, de amit a legjobban szeretek benne, az a szín, amit a számnak kölcsönöz. :) Ajándékba kaptam, nem tudom mennyibe került, nem hinném, hogy csodaszer, de szeretni való kis ajakápoló ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Ljudmilla

2014. február 2.

Imádom ezt az ajakápolót, pont addig hidratálja az ajkaimat, hogy újra be akarjam kenni vele :) Időhiányban bekenem vele a számat, rá egy kis színtelen szájfény és mintha 10 percig ügyködtem volna a sminkeléssel (és ez órákig is fennmarad) Az illata nagyon jó, nagyon régóta használom már :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Greenheart

2014. január 21.

Erősíteni tudom a többiek véleményét. Az illata nagyon jó, finom málnás, és egy enyhe rózsaszínes színt ad a számnak, amely sokáig megmarad. Kellemes érzés, de sajnos a hidratáló hatása nem a legerősebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

haluci

2013. december 30.

Az illata, mint a málnaeceté :) olyan málnás-pezsgőtablettás. Annyira nem hidratál jól :( viszont szépen megszínezi málnaszínűre az ajkaimat, és sokáig olyan is marad!
a hidratálás elmaradása miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

a hidratálás elmaradása miatt 4 csillag

nyufiphone

2013. december 8.

Amikor megvettem, megkérdeztem az eladó hölgyet, hogy színezi-e az ajkaimat A válasz egyértelmű NEM volt. Hazaértem, felkentem, és az én számon elég élénk vörösnek látszódott...
Az illata finom, és biztos nagyon jó is, de így én nem tudom használni, mert rettentően nézek ki vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

blanche-neige

2013. november 27.

Az imádnivaló illata miatt vettem meg, de azóta a színébe is beleszerettem:) viszont nem nagyon hidratál úgy hogy elmarad az 5* :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Rita

2013. november 23.

A színezett ajakápolók amúgy is a gyengéim ennek az illata szuper, jól hidratál és szép enyhe rózsaszínes színt ad az amúgy fakó ajkaimnak. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

sissy93

2013. november 15.

Elég intenzív a színe, de óvatosan felvéve (felütögetve) szép természetes rózsaszín ajkakat varázsol.
Jól hidratál, nem kell állandóan kenegetni, és nagyon finom az illata. Cuki a design is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

k.boglarka

2013. november 2.

Ha bekenem az ajkam szép színe lesz tőle, de nem hidratál és az illata, mű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Ha bekenem az ajkam szép színe lesz tőle, de nem hidratál és az illata, mű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate