Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peachcricket, az összetevőket feltöltötte: boglarka.varga97, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Málnás ajakbalzsam

Parabénmentes

Malachite

2013. október 20.

Nagyon kellemes, színezett ajakápoló, felülmúlja a Labellókat és egyéb népszerű kencéket. Az árnyalat szép és természetes, az illata kicsit mű de nem zavaró. Nem fogom újravenni mert nem tudtam vele megbarátkozni, de alapvetően kellemes és jó minőségű, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Nagyon jó kis ajakápoló. Kellemesen hidratál, jó az illata és még szép színt is kölcsönöz az ajkaknak. Tulajdonságainak köszönhetően csak max ponttal tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

sunshine565

2013. szeptember 18.

Imádom az illatát,nekem a Fanta Vadmálna illata jut róla eszembe.Jól hidratál,és kisebb szint is ad az ajkaimnak:) Én nagyon megszerettem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

cslb

2013. augusztus 31.

Én nem szeretem.. Túl zsíros, kb. 2 percig bírom elviselni a számon... Az illata nem rossz, de nem értem miért istenítik ennyire..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

fayless

2013. július 25.

Málnaszööörp, Pez cukooor....nyamnyam. Túl finom ez az ajakápoló. :D Jól hidratál, enyhe szolid színt ad az ajkaknak és finomra ízesíti őket. 600 körül van az ára...kicsit húzós ahhoz képest, hogy ez egy töpszli cucc. Na de nem leszek skót, szóval ár/érték ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

murrmurr08

2013. július 22.

Én szándékosan a színezett verziót vettem meg. Szerintem szuper, nem túl hivalkodó a színe, simán elmegy hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

atunderi.lonka

2013. július 17.

Szeretem is meg nem is. Hidratál, színez kissé, de a téli szárazságra pl. nem megoldás. Néha szeretem használni, de inkább várom, hogy fogyjon el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

spicyblack

2013. július 11.

Megfelelő állagú, színű, nagyon finom illatú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Megfelelő állagú, színű, nagyon finom illatú. :)

Ágibaba1982

2013. június 9.

Nagyon szeretem! Csodás illata van, szép színe (olyan,mint egy szájfény). Nekem nem száraz a szám, tehát nem tudom, hogy mennyire regenerál, de nálam 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

tuzgyujto

2013. április 4.

Imádom. Meglepően erős a színe, a teszter a kezemen nem volt ilyen intenzív, de jól áll, hosszan tart és tartósan hidratál. Emellett szól még az is, hogy nagyon olcsó, 500 és 600 forint között volt. Ha valakit zavar, hogy színezett, akkor vannak sima verziói is, nekem még a vaníliás van meg ezen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate