Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam kókusz illlattal

agi.greendaygirl

2014. november 21.

megbántam, impulzusvásárlás eredményeként birtoklom.
mint ajakápoló: gyenge
illata, ami miatt izgalmas volt: minimális kókusz a tubusból szippantve, felkenéskor viszont inkább mintha valami szappant vagy mosószert kennék a számra, olyan parfümös illata van, néha jön egy kis kókusz.. elég fura Oo szerencsére nem teljes áron vettem meg, de 490 Ft-ot sem ért meg mert nem hidratál különösebben, csak egy viszos réteget képez az ajkamon, és kellemetlen viselni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

megbántam, impulzusvásárlás eredményeként birtoklom.
mint ajakápoló: gyenge

Matilda

2014. október 28.

Jó az illata, jól hidratál. Egynek jó, amúgy semmi különös. Ajándékba kaptam, de ahhoz drága, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

umpalumpa

2014. szeptember 18.

Általában rosszul vagyok a kókuszos illatú kozmetikumoktól, de ez kifejezetten tetszik. Az állaga is rendben van, szeretem, ha lassan szívódik fel az ilyen jellegű ajakápoló. Hideg időre nagyon jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Lisien

2014. június 16.

Nekem nagyon tetszik. Hidratál és finom. ^^ Az árához képest viszont elég pici szerintem. Szerencsére épp belefutottam egy akcióba és így 490 Ft volt csak. Az eredeti áráért nem hinném, hogy megvenném. A csomagolása is fura. Csak az ára és a csomagolás miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

babackaa

2014. május 1.

Imadom! A mandulassal ellentetbe ennek lehet erezni a finom kokuszos illatat,hidratal...:) *5 ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

wishes

2014. április 23.

Szomorúan konstatáltam, hogy a régi jó kis YR ajakápoló vonal már nem kapható, de Glamour napokon gondoltam, hogy szerencsét próbálok valamelyik új verzióval, a finom kókuszillata miatt pedig erre esett a választásom.
Nem annyira rossz, de a régiek után nekem csalódás :( Elég kemény az állaga, és annyira nem is hidratál jól, mint a régi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Udreeh

2014. január 30.

Eggyel több pontot kap, mint a vaníliás, de csak az illata miatt, mert ennek intenzívebb. Ez is túl kemény, és nem ér annyit, amennyit elkérnek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

gyik

2014. január 28.

Nekem eddig ez a kedvenc ajakápolóm. Órákig fenn marad, zsíros, de nem ragad és szépen hidratál. Pont jó puhaságú az állaga és imádom a kókusz illatát:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

BubuMaczko

2013. december 12.

Jó az állaga, kellemesen hidratál, viszont hamar elillan... Az illata lehetne erősebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

HBN

2013. november 29.

Pár napja vettem meg ezt az ajakápolót, igazából próba képpen. Mivel itt a hideg idő, egyre inkább vált szárazzá a szám és hiába kenegettem nem segített semmi, pár óra múlva ismét cserepessé vált. Mióta ezt használom újra puha a szám, jól hidratál, nekem tetszik hogy enyhén csillog.
Az illata külön plusz pont, mert ahhoz képest, hogy kókuszos, annyira nem erősen érezhető, épp csak annyira, hogy kellemes legyen a viselése.
A csomagolása tényleg nem valami nagy dobás, ez a fólia rajta annyira nem jön be mert csúszkál, de ha az ár-érték arányt nézzük ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate