Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam kókusz illlattal

Aaaudrey

2013. október 21.

Mivel sokat kenegetem a szám, mindenhol van ajakápoló (otthon, irodában, kocsiban, kistáskámban). Most már áttértem a természetesekre és ez az egyik kedvencem egyrészt az illata miatt és mert szép fényt is ad! Elég kicsi és mivel krémes könnyen kenhető hamar fogy úgy vettem észre. Ráadásul melegben könnyen megolvad ezért óvatosan kell bánni vele.
A csomagolása az egyetlen amivel nem vagyok megelégedve, a sima fehér tégelyen a fólia össze vissza csúszkál és egy idő után olyan csúnya gagyi benyomást kelt.
Összességében így csak 4-esre tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Összességében így csak 4-esre tudom értékelni.

bendee91

2013. június 12.

Kellemes a tégelyben az illata, és szép fényt ad a számnak. Egész jól hidratál, de van ami ennél jobb, viszont az drágább is. Árban ez pedig nagyon jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

floracska6

2013. április 25.

A minap vettem, mert nevetségesen akciós volt az Ives Rocherben. Szeretem, bár lévén hogy nyár van nem azért kenem, mert kifújja a szél a szám. De jól hidratál és szép fénye van, bár kókusz íze sajnos nincs, csak illata de ez pont elég. Legközelebb a málnásat próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

czuczy

2013. április 4.

Kókusz mániás vagyok, itt pedig a kókusz párosul a márkától megszokott szuper ajakápolóval :) Épp hogy meg nem eszem...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

rozsaszonja

2013. március 8.

Imádom, mert kókuszos az illata!
K.b. egy tucat ajakápolóm van, de ő az egyik kedvenc, mert rúzs fölé is használható és finom, puha leszek tőle.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Imádom, mert kókuszos az illata!

misstee

2013. február 24.

Szeretem az illatát és azt is, hogy jól kenhető, viszont az ajkam még mindig kicserepesedik. Lehet, hogy többet kellene kennem vele, minden esetre ezt a problémámat csak átmenetileg oldja meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

joouyee

2013. február 14.

Korábban is az Yves Rocher ajakbalzsamait használtam, ez is ugyanolyan jó, szeretem az illatát is - talán mintha kevésbé lenne krémes a textúrája, mint a régebbieknek, de ez nálam pozitív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

cicafun

2012. december 21.

Kiválóan hidratál,és nagyon finom illatú! Hosszú évek óta csak Yves Rocher ajakápolókat használok, nagyon jó minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Puhapracli

2012. november 2.

Eddig a neutrogena és a vhicy ajakápolóit használtam, de valami természetesebbet kerestem... Ez tökéletes. A legnagyobb fújó hideg szélben sem szárad ki az ajkam, ráadásul az illata valami isteni :) A párom az mondta, hogy olyan mintha egy pohár Malibu-t puszilgatna :D:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

csipkeorsika

2012. október 27.

részemről ez egy tökéletes ajakápoló! Jól kenhető, jól hidratál, és (szerencsére) nincsen erős kókusz illata. amúgy szerintem teljesen ilyen illata van a mandulásnak is.. de nagyon szeretem mindkettőt! :) és sajnos viszonylag hamar fogy. vagy csak nagyon szeretem használni .. ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate