Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam kókusz illlattal

Szaszmancs

2012. július 29.

Most újítottam akciósan és nagyon szeretem,bár őszintén szólva "igazibb" és erőteljesebb kókusz illatra számítottam,de így is kellemes és szerintem jól is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Nefertiti

2012. július 29.

Juuj ezt imadom a legjobban az osszes YR stickes ajakapoloi kozzul, nagyon jo illata van, es nekem szuperul bevallt, jol hidratal, nem kell orankent ujrakenegetnem, kellemes erzes a viselete abszolut nem zavaro :x en csak ajanlom mindenkinek!

médea

2012. július 29.

Nagyon jól hidratál, kellemes az állaga. Az illatát viszont nem találták el valami jól, elég mű illat szerintem nem sok köze van a kókuszhoz.

Egy heti használat után észrevettem, hogy hiába kenem egyre szárazabb a szám széle körbe. A négy csillagot így visszaveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate