Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szreka, az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vadszeder illatú parfüm.

emmy

2014. június 1.

Le kéne pontoznom, mert tényleg nagyon nem tartós, 10-15 perc után szinte nem is lehet, érezni, de annyira odavagyok az illatáért, ha épp nem is fújok magamra, akkor is folyton ezt szagolgatom :D Szerintem ez a legjobb illatú Yves Rocher EDT, a málnás túl mű, a vaníliás túl szúrós, a kókuszos az, ami még kellemes. Egyébként igaz, hogy a nagyobb üveg sokkal jobban megéri, de a kicsi olyan tökéletesen táskában hurcolászható, hogy biztos, hogy máskor is inkább ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

mandulafa

2014. március 10.

Nagyon szeretem friss, üdítő gyümölcsös illatokat. Ezért is lett ez a parfüm a kedvencem. Szerintem nagyon megéri és csak ajánlani tudom.
ui: Barátnőmnek ugyanilyen van vaníliásban és ő is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 10.

ui: Barátnőmnek ugyanilyen van vaníliásban és ő is imádja.

cicapillango

2014. január 27.

inkább meghalnék, minthogy valaki ezt elvegye tőlem :D imádom! csodálatos az illata, bár nem annyira tartós, szerintem ennyiért bőven megéri! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

hila

2013. november 25.

Nem bírtam ellenállni az illatának, fantasztikus. :)
Sajnos nem tart túl sokáig, vagy csak nagyon korán megszokom az illatát, de kb 1-2 óránként simán lehet utófújkálni. Szerintem ennek ellenére megveszem a 100ml-es kiadását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Nem bírtam ellenállni az illatának, fantasztikus. :)

tittus

2013. szeptember 18.

Én is nagyon szeretem, bár nem a szeder illata miatt :) gyerekkoromban volt egy Pocahontas-os parfümöm, és annak volt ilyen illata, szóval nekem ez tiszta nosztalgia :D! Sajnos hamar elillan az illata, dehát ez egy edt, az ára pedig nagyon kedvező. Szerintem ezeket a YR-s gyümis illatokat nagyon eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

stenonis

2013. június 13.

Igazi szeder illata van tényleg :) nagyon kellemes, lágy. Finom, abszolút hordható.
Sajnos csak tesztert próbáltam, de a csuklómon kifejezetten tartósnak bizonyult, nem lengi körbe az embert, de ahányszor az arcomhoz emeltem a kezem, megcsapott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

szreka

2013. június 9.

A mangós változat mellett ez a másik kedvenc Yves Rocher illatom! Rajtam hamar elillan, de nem bánom ha frissítenem kell, ezt a finom, igazi szeder illatot! Nagyon jó áron kapható 100 ml 2200 Ft. Az összetevőket sajnos nem tudom beírni, mert pont oda van ragasztva a papír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.