Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, citrom- és bazsalikom illóolajjal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja, és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít feltöltődni energiával.

• Több mint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve. Parabén- és etoxilmentes termék.
  • Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

bernadettu

2019. április 21.

Update: pár hónapra félretettem és most vettem elő, hogy a citrom-cédrus testápolóval együtt használhassam és az illatában már a bazsalikom dominál.
Örülök, hogy nem vettem belőle nagyobb kiszerelést illetve, hogy nem marad meg az illata bőrön.

Az illata miatt vettem és mikor hazaértem, rögtön ki is próbáltam. Hatásra semmi extra és az illata sem tartós, de korábban használtam a kókuszos ás a gránátalmás változatokat és azokat 2 hónapig minimum használtam mire elfogytak. Nekem fürdőszivaccsal bejön, anélkül nagyon szárít, szóval ajánlom másoknak is a fürdőszivacsos használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Remedios

2019. január 10.

Imádom az illatát, a tisztító hatása is teljesen rendben van. Nekem nem szárítja a bőrömet egyáltalán. Valaki írta korábban, hogy a hátoldalán lévő papír leázik és zavaró, hogy darabokban a kezemben marad, miközben a tusfürdőt önteném a tenyerembe. Ezen kívül nincs gond vele és jó sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Benedetta88

2018. december 13.

Párommal imádjuk az YR tusfürdőket, már csak ezeket használjuk. Ő is egyik kedvencünk a friss, unisex illatával:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

zdoreebaba

2018. október 26.

Amióta egyre többet utazom Budapestre és Dunakeszire mindig betérek egy-egy Yves Rocher üzletbe és beváltom a kuponjaimat, így egyre több termékével sikerül megismerkednem a francia cégnek. Szerintem szuper természetesek és értékes hozzávalókat tartalmaznak. Érzékenyebb bőrűek is használhatják termékeiket. Számomra fontos a környezetvédelem és ez a márka segíti környezetünk kímélését természetesen lebomló készítményeivel. Most már egyre több tusfürdőt innen veszek. A család kedvence ez a citromos verzió. Extra citrusos, savanykás illata van, ami gyorsan felfrissít. Személy szerint inkább napközben szeretem használni. A citrom mellett ellenállhatatlanul tör felszínre a bazsalikom, ami egy kicsit fűszeressé, pikánsabbá teszi. A nagyobb kiszerelésben vásároltam meg, így sokáig el voltunk vele. Négy csillagot adok neki. A hátán lévő kis papírka elég zavaró szokott lenni zuhanyzás közben, hiszen a víz lemossa. Erre mást kellene kitalálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Valentine

2018. szeptember 29.

Jól habzik, tisztító hatása rendben van, az illata nem túl tartós. Igazából ugyan azt nyújtja, mint a többi YR tusfürdő. A citrom illat egészen kellemes lenne benne, de számomra abszolút nem bazsalikom illata van. Engem sajnos inkább emlékeztet zöldség zöldjére, mint bazsalikomra. Nagyon szerettem volna szeretni, de emiatt nálam már nem játszik. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

danyadi77

2018. július 27.

Nagyon tetszik az illata, egész jól habzik, viszonylag kevés elég belőle. Nem az olcsó tusik közé tartozik, de valamilyen akcióval, kedvezménnyel megéri. Így nyáron különösen felüdülést nyújt. Én nem vettem észre, h szárítaná a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Nayame

2018. július 1.

Nagyon megtetszett az illata, aztan otthon kirpobaltam, és valahogy nem lett a kedvencem. Uniszex illata miatt néha a ferjem is használja. A mások által leirt bőrhúzódás nálam szerencsére nem jelentkezett, bár nem használok egyszerre sokat belőle. El fogom használni, de szerintem nem vásárolom újra, mert nekem olyan 'semmilyen'.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Dudu195

2018. április 13.

Nagyon szeretném szeretni az yves rochert de egyre nehezebben megy. A sminktermékeiket nagyon szeretem, egy bb krémen kívül eddig minden szuper volt. Samponokban, arckrémekben, sminklemosóban, mindenben csalódtam. Ez a tusfürdő egy újabb tétel. Iszonyúan kiszárítja a bőröm. Az illata miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Timitami

2018. február 25.

Nagyon frissítő és tényleg energetizáló hatású tusfürdő. Téli reggeleken, amikor amúgy is nehezebben indulnak a napok, kifejezetten jól esik vele fürdeni, zuhanyozni, valamint a nyári kánikulában. Habfürdőnek nem használtam még, mert ahhoz más illatok kellenek nekem, de tusfürdőnek remek, igazi Yves Rocher tusfürdő ez, pont olyan, mit az általam már ennek a termékcsaládnak próbált már tusfürdői, nem szárít, jól tisztít. Én ebben egyformán érzem a citromot és bazsalikomot, kellemes frissítő illatot adnak ki együtt. Ráadásul egy alapos zuhanyzáshoz nem kell sok belőle, így sokáig kitart. Amúgy nem ez a kedvenc illatom ebből a termékcsaládból, de időnként meg-megveszem ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Grafitzsiraf

2018. február 18.

A nagyobb kiszerelésben vásároltam meg, nemrég fogyott el, nagyon szerettem. Bőven akad a piacon ennél olcsóbb tusfürdő is, plusz nem is igazán kedvelem az YR termékeit, mégis el kell ismernem, fantasztikus az illata, edzés utáni tusoláshoz No.1. és nagyon tartós, több hónapig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid