Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Karácsonyi limitált kiadás (2012).
Különleges illatú, citromos-vaníliás kézkrém a téli hideg által meggyötört kezek hidratálására.

Druszilla

2013. március 10.

Mini kiszerelést kaparintottam meg, de mivel nem igazán szeretem krémezni a kezeimet, ezért sokáig gondolkodtam, mihez kezdjek vele - kidobni nem akartam, annyira isteni illata volt. Most - kövezzetek meg, és jöhetnek a szakértők hogy ez így nem szabad - alapozóval keverem össze, színezett hidratálót kreálva belőle. Egész nap citrom-vanília illatú az arcom, és mindenki szagolgatja:D Púder azért kell felé:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

misstee

2013. február 24.

Először és is a mini ajándék kiszerelést próbáltam, nekem nagyon tetszik az illata. A felszívódással nincs gondom, Yves Rocher kézkrémek előtt Essence-t használtam, az sem volt gyorsabban beivódó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

miomio

2013. február 9.

A mini kiszerelést a táskámban tartottam a tél során. Eddig nagyon sokat segített :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

mankaa

2013. február 7.

Finom, téli az illata, kellemes az állaga, közepesen ápol, de nekem ideális "táskás" kézkrémnek. Szeretem, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Xéni

2013. január 21.

Én is kaptam egy kis tubust ajándékba. Nem rossz, de nekem nem szívódik be kellően, így én is inkább éjszakára használtam. Illata kellemes, de tömény. Nem igazán nyűgözött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Natalka

2013. január 15.

Nekem is a mini kiszerelés van meg, én nagyon szeretem. Imádom az illatát, mindig rácsodálkozom milyen eredeti (citromos pite talán :)). Nem vártam sokat tőle, mondván aminek ilyen csodás az illata, az biztos nem olyan jó hidratáló, de nekem bevált. Jól hidratál, hamar beszívódik, nem ragacsos. Mondjuk én éjszakára használom főként, úgy még jobban hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

kmaja

2013. január 10.

Amikor megkaptam az ajándék 30 ml-es krémet, nagyon tetszett, naponta többször bekentem vele a kezem, és folyamatosan szagolgattam. Mire azonban eljutottam az ismét üzletbe, meguntam az illatot, émelytőnek találtam, és eszem ágában sem volt újat venni.
A hidratáló hatásában is nagyot csalódtam, december végén már úgy éreztem, semmit nem hidratált.
A kezdeti lelkesedés így nálam is átcsapott az ellenkező pólusba.
Nem is értem, miért ad ki az Yves Rocher ilyen gyenge krémet.
A csomagolás persze szép, az illat bódító, de aki ezen a terméken keresztül ismerkedik meg a márkával, nem hiszem, hogy törzsvásárlóvá válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

A kezdeti lelkesedés így nálam is átcsapott az ellenkező pólusba.
Nem is értem, miért ad ki az Yves Rocher ilyen gyenge krémet.

csipkeorsika

2013. január 9.

nagyon finom az illata, de még mindig a mályvás tetszik jobban egy kicsivel. felváltva használom őket az illatuk miatt, a hatása viszont nem tart ki egy teljes napig, többször kell kenegetni (pedig az illata megmarad).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

lara

2013. január 7.

Az illata fogott meg, miután ajándékba kaptam egy 30ml-es kiszerelést, törzsvásárlói kártya keretében. Finom citromos-vaníliás illat, ami szerintem nem túl erős. Pozitívum még, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm tőle. Hátrányaként annyit említenék, hogy a hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

tittus

2012. december 30.

Én is az illata miatt vettem meg főleg a nagyot, miután kipróbáltam az ajándék mini kiszerelést. Az illata olyan vaníliás-karácsonyi-téli, én még mindig nem unom :). A hidratáló hatása lehetne jobb is így télre, viszont szeretem benne, hogy gyorsan beszívódik, és amúgyis szeretem kenegetni (viszont nem használom mindennap), mert jó tartós az illata. Mire elfogy már úgyis tavasz lesz kb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2