Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Karácsonyi limitált kiadás (2012).
Különleges illatú, citromos-vaníliás kézkrém a téli hideg által meggyötört kezek hidratálására.

tuzgyujto

2012. december 29.

2012.12.04. Nekem nagyon jól hidratál, igaz, csak enyhén száraz a kezem. Az illatát imádom, szerintem veszek még belőle 1-2 csomaggal, mielőtt kivonul...
2012.12.29. Eljutottam odáig, hogy gyűlölöm. Szerencsére már nincs benne sok - kevéssé hidratál csak, a télidő alatt kiszáradt kezemnek ez nem elég. Az illata néha zavar, eléggé gejj, örülök, hogy nem táraztam be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

turquoise_pianist

2012. december 29.

finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik.

Halfway

2012. december 11.

Az illata tetszik, a hatása pedig számomra megfelelő.
Az én kezeim nem száradnak ki olyan nagyon, tehát akinek őrülten száraz ilyenkor a keze, annak nem hiszem, hogy megfelelne.
Mivel nekem tökéletes és valószínűleg újraveszem, így 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Az illata tetszik, a hatása pedig számomra megfelelő.
Mivel nekem tökéletes és valószínűleg újraveszem, így 5*

k.boglarka

2012. december 9.

Hidratálása nem éppen a legjobb , illata borzalmas, táskában elfér kategória...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Hidratálása nem éppen a legjobb , illata borzalmas, táskában elfér kategória...

javgke

2012. december 8.

Táskába bedobósnak éppen jó :) De teljes áron max. az illatáért venném meg (na az isteni), mert a kis gagyi essence málnás-csokis kézkrémem jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

zuleica

2012. december 1.

Hát a téli hideg által meggyötört kezeknek szerintem édeskevés. Az illata elsőre nagyon tetszett, intenzív, aztán később számomra inkább émelyítővé vált. Ritka használat, ritka szagolgatás, úgy oké. Elvileg karácsonyi limitált kiadás, tényleg van valami ünnepi az illatában. Gyorsan beszívódik, meg rövid ideig kellemes érzetet hagy, de mint hidratáló nekem már most kevés, pedig még nincs is igazán hideg. Ajándékba kaptam én is, nem vásárolnám meg teljes áron, de ezt elhasználom. Bedobtam a táskámba, ha büdös lesz a villamoson majd előveszem és szagolgatom a kézfejem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 1.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. december 1.

Mintát kaptam belőle, irtózatosan émelyítő az illata, elég nehezen szívódik be, és nem hidratál eléggé, pedig még nem is túl száraz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

nikol

2012. november 30.

Ezt én is ajándékba kaptam egy vásárlás alkalmával, de jobb is , hogy nem költöttem rá mert sajnos nem túl jó.Valóban nem hidratálja nagyon a kezeket,inkább mintha még szárítana is egy kicsit. Táskába dobálósnak megteszi, de semmiképp nem vennék belőle egy nagy kiszerelést. Ennél vannak olcsóbb és sokkal jobb kézápolók. Amennyire jó az illata, annyira rossz a "teljesítménye". A tusfürdőt azért lehet, hogy megveszem mert isteni az illata...:) Sajna csak 3 pont, és nagyon jóindulattal !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 30.

Puhapracli

2012. november 27.

Egyszerűen oda vagyok az illatáért :)
Annyira eltalálták, hogy le sem tudom írni :) Könnyű, mégis édes és savanykás egyszerre. Fantasztikus. Irodában dolgozok, így nagyo örülök neki, hogy ténlyeg 1 perc alatt beszívódik, és nem hagy minden nyomot a kezem maga után :) A kolláganők mindíg megkérdezik, hogy mi ez a jó illat amikor bekenem vele a kezem :)
Csillagos 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Egyszerűen oda vagyok az illatáért :)
Csillagos 5!

daphne

2012. november 23.

Ajándékba kaptam, de nem venném meg. Az illata tényleg finom, picit tömény, de a célra sajnos nem alkalmas. Nagyon vizes, azonnal beszívódik, de ugyanolyan száraz marad a kezem, akkor is ha óránként kenem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2