Yves Rocher

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 2.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, praliné, jázmin, fehér fa

Ár: 6.000,-Ft + posta/Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 50ml/kb.49ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

ANDREAA

2018. november 7.

Nagyon finom rózsa illara van! Igazi bazsarózsa, imádom! :) Tartós, sokáig elég egy üveg és pár havonta van rá 40-50%-os kupon, így igazán gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Nutellabella

2018. január 13.

Finom, nőies, nem tolakodó, mindennapi illat. Nem vagyok egy "orr", nem is értek a parfümökhöz, de azért finnyás vagyok :-D , viszont ez levett a lábamról.

Ud.: Most vettem újra, ez a 3. üvegem. Egyszerűen annyira azonos velem, hogy hiányzik, még akkor is, ha magamon kevéssé érzem. Próbálkoztam más illatokkal is, de egyiknél sem érzem azt, amit ennél. Olyan, mint amikor megtaláltam életem párját: egyből tudtam, hogy ő az. Nincsenek kérdések, nincs huzavona, egyértelmű: működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Yvike

2017. december 26.

A márkaboltban próbáltam ki csak úgy. Utána egész nap éreztem és telejesen beleszerettem, szóval tehettem egy újabb kört. Megvettem. Imádom. Nagyon tartós. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

Csucsi08

2017. október 20.

2017.10.20. Még mindig nagyon imádom ezt az illatot. Csodálatos. Viszont mindennapi, hosszabb tapasztalatom szerint nem tartós :( Már a délelőtt folyamán ha megillatozom a csuklóm, csak haloványan érződik. Ezt nagyon-nagyon sajnálom. De az illata egyszerűen szerelem!

2017.05.25. Őszintén szólva, még sosem volt ilyen drága parfümöm. Itt vásároltam meg egy kedves krémmániás eladótól, viszont nem tudtam, hogy milyen is az illata. Bíztam az itteni véleményekben és a parfüm jellemzőinek leírásában, ami alapján úgy gondoltam belevágok.
És nagyon jól tettem, mert igazán megszerettem ezt az illatot. Nagyon nőies, nagyon elegáns, és hosszan tartó. Nagyon szeretem, amikor körülleng! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Zsül

2017. április 26.

Nagyon megszerettem ezt az illatot! Még egyik karácsonyra vettem 10 ml-eset, akkor annyira nem fogott meg, olyan sima rózsaillat volt....aztán ahogy tavasszal elkezdtem használni meg nyáron....csodálatos, ahogy a bőrön alakul s tartós is, olyan édesen nyíló rózsa nyár végi kertekből. Ja és hiányzik belőle az YR-tól megszokott édesség(ami sok parfümjükre jellemző), emiatt plusz pont jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

szabah17

2017. április 10.

Véletlen tévedtem be az üzletbe, azonnal megfogott az illat, azért aludtam rá egyet de nem hagyott nyugodni :D nagyon szeretem, tartós, egész nap érzem :) nem bántam meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

kozsu

2017. január 20.

Isteni illat és szuper tartós. Szerintem finomabb illatai vannak ennek a márkának, mint a szokványos parfümmárkák, pl, amiket egy DM-ben ki lehet választani. Olyan letisztult, és nem harsány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Flami

2016. november 23.

Énvelem is az történt, mint egy régebbi véleményező hölggyel, magamra fújtam, sétálgattam ebben a finomságos virágfelhőben, majd fél óra múlva visszamentem és megvettem.
Még vagy 20 éve megvolt az első Pleasures parfüm, arra emlékeztet az illata.
Reménykedek, hogy szépen együtt fog működni a bőrömmel és rajtam is tartós lesz.
Remekül illik a tűsarkú cipőhöz, szép sminkhez, én télen is fogom hordani, hogy csempésszen egy kis napfényt, langyos tavaszt a fagyos időbe, azonkívül nem is hiszek abban, hogy egy illat évszakfüggő, ha a magaménak érzem, akkor szívesen használom akármikor.
És igen, szerelem, szerelem is annyira köthető hozzá, ami télen is ott van a levegőben. :-)
Most akciós a boltban, 6.700,- Ft az 50 milis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Még vagy 20 éve megvolt az első Pleasures parfüm, arra emlékeztet az illata.
Most akciós a boltban, 6.700,- Ft az 50 milis.

annnna

2016. október 29.

Örök kedvenc, nagyon szeretem. Tartós, még késő este is érzem az illatát, ezt korábban nagyon kevés parfümnél tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

senskin

2016. október 21.

Na most. Egész nap Estée Lauder modern muse le rouge volt rajtam. Valahogy beszaladtam a YR-ba és a parfümök közé keveredtem.
Eddig egyik illat sem fogott meg tőlük, de ez kivételesen jól sikerült. Nekem van hasonlóság az illat között amit viseltem, de lehet az orrom csalt meg. Ez a parfüm kiváló ajándékba is. Finom és nőies. Eddig az egyetlen illatuk, amire nem mondanám , hogy YR. Valahogy kitűnik a többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.