Yves Rocher

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 2.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, praliné, jázmin, fehér fa

Ár: 6.000,-Ft + posta/Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 50ml/kb.49ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm

Mamuszandra

2016. június 22.

Az egyik kedvenc illatom, amikor betértünk az üzletbe, megszagoltam, és jött is. Ami nálam soha (!) nem volt még... Nekem nagyon tartós, nap végén is érzem. Nekem 15 ml-es van, tavaly előtt ősszel vettem, és az egyharmada meg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

astarta

2015. december 30.

A Flowerparty-k mellett ez az egyetlen YR parfüm ami tetszik, ezért az 5 csillag. Édeskés illata van, elég tartós is, már volt hogy rákérdeztek milyen parfüm van rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Kacija

2015. december 23.

Soha nem szerettem a friss, virágos illatokat, de ez valahogy nagyon tetszik :) Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és örülök neki. Igazi finom nyári parfüm lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 23.

JudithBeauty

2015. szeptember 22.

Nagyon úgy tűnik, hogy most az ún. "rózsaszín" illatok jönnek be nekem. És így én is rózsaszínben látom a világot, mert ez a parfüm teljesen romantikus hangulatba hoz, még ha előtte nem is voltam. Finom gyümölcsös és virágos illatkavalkád, nem erős, nem tolakodó, inkább szolíd és könnyű, harmonikus. Tartós az illata, egész nap érezni.
A dobozon lévő virág is azt sejteti, hogy egy kicsit a lélekre is hat. Bár a majd' 10 ezer forint elég drágának tűnhet érte, de nem kell napközben utána fújni, így sokáig kitart. A viszonylag egyszerű üvegcse fantasztikus illatot rejt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

scarfi

2015. szeptember 22.

Nagy meglepetés volt számomra, hogy ennyire tartós, a reggeli fújás simán kitart estig. Hétköznapokra, munkahelyre, szerintem tökéletes illat, örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Barbuska90

2015. március 12.

Imádom. Kedvenc tavaszi parfümöm, komolyan. Igazi finom, nőies virágillat, ami szerintem bármilyen korú nőhöz illik. Számomra kifinomultságot és eleganciát sugároz, épp ezért nem tudom elképzelni pl. tornacipős összeállításhoz. Tartóssága és hatósugara is jó. Nem szabad locsolni, mert elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Tinc

2014. május 16.

Ajándékba kaptam, kellemes illat, bár nem teljesen az enyém... a bőrön elég tartós, és jól körbe is lengi az embert :) rohangálós hétköznapokra elmegy, így három csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

mazsola

2014. március 24.

Kuponnal vettem és nem bántam meg! Én nagyon szeretem az illatát, igazi tavaszi illat nekem. Rendkívül tartós, én csak 2 fújásnyit teszek magamra és még este is érzem. Másoknak is tetszett rajtam, úgyhogy jár az 5 csillag. Alkalomra más illatot teszek magamra, de a hétköznapjaimat igazán feldobja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

CocoSunrise

2013. november 1.

Tényleg tartós, bár az illata nem illik hozzám szerintem, nem vagyok az a virágcsokor típus. Mások szerint meg jó rajtam.... Lehet félreteszem és tavasszal előveszem. Ha valakinek tetszik az illat csak ajánlani tudom a parfüm minősége nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

szeliger

2013. szeptember 3.

Friss, üde reggeli rózsacsokor, amolyan ébresztő, délelőtti szaladgálós illat hétköznapokra. Az én bőrömön meglehetősen tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.