Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Agito

2018. május 21.

Első használat után 5 csillagot adtam volna, mert a színe gyönyörű, könnyű volt felvinni és elég jól tartott is a körmöm. Viszont eltelt kb 3-4 hét, elővettem, hogy újra felkenjem és teljesen be van száradva, használhatatlanul csomós lett. Egy 500 forintos körömlakk sem szárad be ennyi idő alatt. Ennél sokkal többet vártam az első használat alapján, de csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

kanoc

2018. május 8.

Ajándékba kaptam, a 03 beige színt választottam. Nekem nagyon bejött, de csak akkor marad szép 3 napig, ha 2 rétegben viszem fel. Nagyon szép felvive, a színe is tetszik, meg egy kicsit tartósabb, mint a normál körömlakkjaim. Sajnos sima körömlakk esetén 3 napnál tovább semmi nem tart fedőlakkal, semmivel sem nekem, mosás, mosogatás mellett. Mindenesetre YR sima lakkok után ez pozitív csalódás volt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Cannes

2018. április 27.

Nagyon hamar megszaradt igy elsore nagyon jonak tunik ajandekba kaptam ,Remelem nem csalodok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Kitti0317

2018. április 23.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé, és mennyire hálás vagyok hogy nem adtam érte pénzt! Délután felkenem, hogy egy esti programra szép legyen és MÁR aznap este kopott, itt ott hiányzik. Ha egyszer elkezd kopni, szabályosan le tudod húzni a körömről az egészet. Fél napot nem bír ki, durván kopik. 300 Ft-os körömlakkok tartósabbak. A színe nagyon szép, de mit érsz vele ha fél napot nem bír ki? (Nem mosogattam, nem dolgoztam vele semmit és így nem maradt fenn)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Lencseee

2018. április 12.

azt hiszem, most pozitív irányban, de ellene megyek az összesített pontoknak:-) Nekem ez 4 napig hibátlanul fennmarad (mosogatás, gépelés mellett!!!), ami csúcs, mert ennél jóval drágábbak is elkezdenek kopni a köröm tetején ennél kevesebb idő alatt. Én pont most a glamour napok alatt döntöttem el, hogy veszek más árnyalatokat is. Ismét meghozta a kedvemet a körömlakkozáshoz ez a kis csoda. Hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Judit0319

2018. április 8.

Ajándékba kaptam. A színe szép - nekem egy ilyen nyáriasabb tropical szín van meg. Gyorsan szárad. Tartóssága kb. 1 hét se (még fedőlakkal is), szóval azzal nagyon nem vagyok megelégedve. Így is 2x érdemes felvinni. Az ecset nekem kissé ormótlan kialakítású. Ránézésre semmi extra, nem különbözik a többi körömlakktól, átlagos. Az árát semmiképpen sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Hildy8888

2018. április 8.

Ajándékba kaptam, az ára miatt eddig nem vettem volna meg... Viszont ezután ez másképpen lesz. Ennyire tartós lakkom még soha nem volt. Eszméletlen mennyire ragaszkodik a körmömhöz.Hosszú idő után sem pattog le, inkább csak elkezd kopni a körmeim végénél. Ami nálam negatívum, hogy nagyon lassan szárad, de emiatt nem pontozom le, mert a tartóssága miatt megéri rá várni :)

Greta0017

2018. április 3.

Nem egységes a szín elég lassan szárad és nem igazán tartós nem ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem egységes a szín elég lassan szárad és nem igazán tartós nem ajánlom

birdy70

2018. március 28.

Felkenéskor folyik, a szín nem egységes emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Felkenéskor folyik, a szín nem egységes emiatt.

CKNYL

2018. március 28.

Én is ajándékként kaptam, és világos nude színt választottam. Többször használtam már, és elégedett vagyok vele. A színe szép és fényes, a fedése (ugyan nálam csak 2 ecsetvonás után:-)) tökéletes. Tényleg gyorsan szárad, a tartóssága is rendben, és az is a kedvemre való, hogy a többi géllakkomhoz képest ezt sokkal könnyebb lemosni. Lehet újra veszem, de az ára miatt csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.