Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

baepsae

2018. március 22.

Szintén a törzsvásárlói képeslap egyik akciójaként kaptam ajándékba, a képen is látható sötétlila árnyalatot választottam. Az ecset kialakítása tetszik, a nyél hosszúsága nekem nagyon kényelmessé tette a lakkozást. Kétszer használtam eddig, fedőlakk nélkül botrányosan gyorsan pattogzik, ez egy ilyen árú lakknál nem hiszem, hogy megengedhető lenne. A sima Essence lakkjaim tovább bírják, mint ez a géllakk.. A színe és az ecset kialakítása miatt kapja ezt a 3 pontot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

dorottya96

2018. március 20.

Képeslapos ajándékként kaptam az üzletükben. Egy világos nude színt választottam. Az ecsettel szépen el lehet oszlatni,ez plusz pont de a tartóssága nagyon nem az igazi. Olyan mint az összes mezei körömlakk. Nem rossz-nem rossz, csak átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Bettii98

2018. március 20.

04 taupé rosé árnyalat van meg. Ami nagyon csúnya színű,egyáltalán nem olyan,mint ahogy az üvegben kinéz. Nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

LittleSpark

2018. március 19.

Két színben van eddig meg, a 04-es taupe rosé és az 56-os orange sanguine. Mindkettővel nagyon elégett vagyok, 2 rétegben tökéletes színt adnak, elég gyorsan szép fényesre száradnak. Átlagos tartósságúnak mondanám őket. Az ecsettel szépen lehet dolgozni, de jól le kell húzni mert könnyen vesz fel sok festéket az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

0bikbik0

2018. március 16.

04-es taup-os árnyalatom van, ajándék volt vásárlás mellé.
Egy rétegben is fed, tényleg zselés hatású. Átlagos használattal 4-5 napig tökéletes, aztán már javítgatni kell néhol.
DE: a felvitele nem könnyű, sűrű állagú, és az ecset is túl sok festéket vesz fel, macerás használni. Ha az árát és a mennyiségét nézem, akkor elég drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

04-es taup-os árnyalatom van, ajándék volt vásárlás mellé.

elve

2018. február 15.

Egy, a képen látható sötét lilás-padlizsános színt választottam. Nagyon jó a fedése egy rétegben is, viszonylag tartós is. Tervezem, hogy beszerzek egy világosabb árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

bokri28

2018. február 9.

Egy szép, piros színárnyalatot kaptam ajándékba, nekem bevált. Tartós, kb. 5-6 napot kibír, könnyen felvihető, már egy rétegben is jól mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

kati545

2017. október 1.

Augustus vége óta használom ezt a körömlakkot és nem akartam elhinni, amit tapasztaltam. Sajnos sosincs időm megvárni, hogy egy körömlakk megszáradjon, ennél viszont nem is kell. Az én körmömön maximum fél óra alatt teljesen megszárad és bármilyen munkának neki tudok állni.
A színe is szép (pirosat vettem), szépen, egyenletesen fed és nem pattog le hamar. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

balkri

2017. szeptember 25.

Szerény a színválasztéka, de nagyon jó az ecsete, könnyű vele dolgozni, akár egy rétegben is használható. Hátrány, fog és ha rosszul nyúlok valamihez, csíkot húz a halon, a kilincs mellett. Ár érték aránya közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

florcsiii

2017. szeptember 18.

2 árnyalatban vettem meg: FRAMBOISE INTENSE és PRUNE MYSTERIEUX. Mind a két szín gyönyörű, könnyű felvinni és 3-4 napot tényleg kibír. De ami miatt biztos, hogy nem fogom soha többet megvenni az az, hogy FOG. Mármint a kocsiajtót mikor nyitom ki, akkor húzok egy sötét lila csíkot, mikor olvasok könyvet és rosszul lapozok, a lapokon lila csíkok lesznek és így tovább. Tehát amihez a körmöm hozzáér azt megfogja. A könyv nem érdekel, de a kocsi ajtó annál inkább. Próbáltam leszedni körömlakk lemosóval és semmi, a barátom végül le tudta szedni a kocsiról. Ha le szeretném mosni a körmömről ugyanez, az ujjam mindenhol lila lesz, jó le tudom mosni, de van olyan hasonlóan sötét színű lakkom, amit úgy mosok le, hogy észre sem venni, hogy fent volt. Tényleg nagyon jó minőségű, gyönyörűen fed, de ezek a lila csíkok nagyon idegesítőek. (Tudom, hogy ezek a csíkok akkor jelennek meg, mikor valamit véletlenül bénán fogok menni, de a többi lakom nem fog meg semmit). Fedőlakkal tudom, hogy orvosolható lenne, de akkor inkább veszek egy olyan lakkot, ami alapból nem fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.