Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pisonce

2017. augusztus 13.

Ajándékba kaptam vásárlások után a lakk sötétkék (majdnem fekete) változatát. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert én eleve gyanúsnak tartom, ha valamit csak úgy ajéndékba hozzád vágnak. :) Mivel nyár van és a kezemen a sötétkék elég depis, így a lábamat kentem ki. Döbbenet, de szinte nem is pattogzik le! 1-2 helyen maximum, de az is kb 5 nap után! Egyszerűen hibátlan ez a lakk. Alig várom, hogy a kezeimen is teszteljem. :) Majd ősszel, illetve ha hűvösebb idő lesz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

laszti

2017. június 5.

Több árnyalatban van itthon. Nem túl tartós, a kezemen két nap után pattogzik, a lábamon 1-1,5 hétig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 4.

Ténylegesen látható a különbség a zselés és az YR más lakkjához képest, viszont a színválasztéka szerény. Egy rétegben is szépen terül, fedőlakkal pedig még szebb a végeredmény. Jó, hasonlóan az általam használt lakkokkal megegyezően, ezért jár most is a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 4.

mazsoletta

2017. május 25.

04. Taupe rosé
Egy rétegben is nagyon szépen fed, odavagyok a színéért!!! Gyorsan szárad. Nálam 7 napot bírt, nem pattogzott, a körmeim vége kezdett egyenletesen kopni. Szülinapi akciós kuponnal vásároltam, eredeti áron tényleg borsos, olcsóbb drogériás körömlakkok is tudnak ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

04. Taupe rosé

Ales

2017. május 16.

nem volt annyira tartós. mint amennyire egy zselé hatást várnék, ilyen árkategóriában

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Jdit04

2017. május 3.

Két árnyalat van meg belőle. A bézs színű tökéletes, egy rétegben is szépen fed és tartós. Felbátorodva ezen, a halvány rózsaszínt is beszereztem, viszont ez egy kicsit csalódás számomra. Két, sőt három rétegben sem tökéletes a fedése. A tartósságára nincs panasz, de ezt biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Mandy133

2017. május 2.

A színek csodásak, nekem 1 réteggel is szép lett az eredmény. 3 napot bír ki, ami nálam már nagy szó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

weberkatya

2017. április 4.

Gyönyörű színei vannak! Én ajándékba kaptam egy sötétlilát, a tartósságára nincs panasz, és nagyon határozottan fed, szép a felülete száradás után is. Az ára sajnos kicsit húzós, magamtól nem venném meg ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Timitami

2017. február 17.

Nem vagyok egy nagy körömlakk-szakértő, mert mostanában azok a gélkörömlakkos körmök tetszenek, amiket maníkűrös rak fel, de arra mindig sajnáltam a pénzt. De mert ez az Yves Rocher lakk géles hatású, hát gondoltam, teszek egy próbát és akciós áron vettem egyet. És jól tettem. Egyrészt tényleg géles hatású, szépen ívelt, emelt, egyenletes, sima. Mondjuk a géles hatás az 5. napon már nemigen látszik, de addig nagyon szép. (Tudni kell, hogy én csak egy réteget kentem a körmömre! Talán ha még egy réteget ráhúztam volna, tovább tartott volna. Ki kell próbálni.) Szerintem könnyű felvinni, elég gyorsan szárad, gyorsabban, mint a hagyományos lakkok. Ez is jó pont. További jó pont, hogy hat nap után kellett csak leszedni, pedig mosogattam minden nap. Hat nap után azért szedtem le, mert a körmök végénél kezdett kopni a jobb kezemen, amivel mosogatok, és ez a kopás már zavart engem. Szóval egész tartósnak bizonyult, jóval tartósabbnak, mint a hagyományos lakkok. Egy egyszerű körömlakk-lemosóval gyönyörűen lejön, szép tiszta lett a körmöm, különösebben nem kellett dörzsölgetnem a lemosóval átitatott vattával a körmeimet. (Hagyományos lakkok nekem mindig küszködve jöttek le.) Jó szívvel tudom olyanoknak ajánlani, akik sajnálnak 2000-3000 forintot manikűrösnél hagyni egy géllakkozásért, de hasonlóan szép körmökre vágynak, mint az, aki maníkűrössel géllakkal festeti ki a körmeit. Nekem a Bordeaux Exquis szín van meg, és legnagyobb örömömre nem olyan sötét, mint a márka honlapján a bemutató foltocska. (A weboldalon a színre kattintva megjelenik az üveg és mellette a színskála, az üveg mutatja szerintem a valós színt.) Ha újra lesz lehetőségem akciósan vásárolni, biztosan veszek belőle egy másik színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Edith

2017. február 13.

Gyönyörű színekben lehet kapni, szépen felvihető és még nem kezdett el nyúlni az üvegben. DE ennyi pénzért a tartóssága és a száradása kritikán aluli. Még a kínaiban kapható vacak 200Ft-os körömlakk is jobban teljesít ezeken a területeken. Hatalmas csalódás volt. (Hozzá kell tennem, bár 3 hónapja hogy megvettem, még nem nyúlik a körömlakk, de már a boltban is fura volt az állaga, és külön meg is kértem az eladót, hogy a raktárból hozzon ki egyet nekem, mert nem merem elvinni, hogy aztán az első használat után reklamációval térjek vissza, mert régi, beszáradt lehet a lakk.) Szóval a színe miatt kap 2 csillagot, egyébként biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.