Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hómancs, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes körvonalra, ultra-csillogásra és hosszan tartó szépségre vágyik? Akkor a Zselé hatású körömlakkot Önnek találták ki, és főként a Taupe Rosé (lágy rózsaszín) színárnyalatát. A Zselé hatású körömlakknak köszönhetően körmei egy ecsetvonásra egyenletesek, és szabályosak lesznek. Kivételes csillogást biztosít ez az innovációs textúra, amely 7 napon át tart! Könnyen alkalmazható, és gyorsan szárad. Ugyanolyan gyorsan és könnyen lemosható, mint a klasszikus körömlakk.

Formaldehid és kámformentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Adora

2017. január 31.

Ajándékba kaptam, szerettem volna szeretni. A színe nagyon szép, és egy nagyon jó tulajdonsága van: nagyon szépen terül. (Azt hittem, csíkos lesz, de szép sima lett a felülete.) Itt véget is ér a dicsért. Nagyon széles az ecset, de sűrű is, úgyhogy vagy rengeteg festéket vesz föl, vagy szinte semennyit. Előbbi esetben a körmöm végén megáll a fölösleg, és mivel ott sötétebb a lakk, olyan a hatása, mintha koszos lenne a körmöm. Egyszóval képtelen vagyok szépen felvinni, pedig nem ma lakkoztam először... A fedése, fénye rendben van, de összességében a használhatatlanság határát súrolja :(
A tartósságáról még nm tudok nyilatkozni, ha valami kiemelkedőt nyújt, visszajövök felpontozni, de így csak egy nagyon-nagyon alulról súrolt 3-ast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

citromalma

2017. január 3.

A legjobb lakk, amit valaha használtam!
Ennél szebben semmivel nem lehet dolgozni, a tartóssága pedig szintén a gél lakkokéval vetekszik. A két rétegre felvittem egy réteg zselés fedőt, UV lámpával megszárítottam, így egy hét után még vállalható az eredmény, csak a végeinél kopott vissza picit.
Ár-érték arányban is kiváló, összehasonlítva a méregdrága és használhatatlan Bourjois lakkokkal főleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

A legjobb lakk, amit valaha használtam!

netka

2016. november 26.

Yves Rocher rajongó vagyok. Minden termékkel meg vagyok elégedve...ezzel is...nagyon szép a színe...a házimunkát és 8 órás billentyűzet kalapálást is jól bírja 2-3 napig...azonban pár hónap alatt megváltozott a szerkezete...használhatatlanná vált...így 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

ftmea13

2016. július 7.

Imádom:) Nekem egy halvány nude rózsaszínű körömlakk van meg (már vagy 3x újra vettem), és még mindig egy csoda:) Hamarosan mehetek a boltba újra megvenni. Imádom a színét, a tartosságát, hiszen több, mint egy hétig apró-apró darabok lekopnak, de nem feltűnő, valamikor még én magam sem veszem észre. Tökéletes, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

dori96

2016. január 18.

update:
sajnos le kell pontoznom. 1-2 nappal a felkenés után elkezdett felválni és egyben le lehetett húzni a lakkot a körömről. kipróbáltam többször,alaplakk és fedőlakk nélküli s, ez ugyanúgy megtörtént,szóval ez a lakk a hibás.így viszont még akciósan se éri meg, nemhogy majd 2 ezer forintért. ennyiért már vannak jobbak, amik nem húzhatók le matricaként.. sajnálom, pedig amúgy bejött.

03-as árnyalat van meg. halvány bézses. szerintem nagyon szép letisztult szín. általában feltűnő színeket használok, de úgy gondolom ilyen is kell:)
850ft akciósan .
szép fedés, jó ecset, folyékony állag,könnyű használni.
újraveszem másik színben amíg akciós. a nude lakkok sokszor csíkozva, vagy sehogyan nem fednek.. ez ahhoz képest nagyon jó.
szóval megéri. a teljes árán nem kéne, de mivel szinte mindig van akció vagy kupon, 1000ft alatt hozzá lehet jutni.
tartósságát egyenlőre nem tudom, de ha nagyon pocsék,jövök updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

update:

850ft akciósan .
szép fedés, jó ecset, folyékony állag,könnyű használni.
tartósságát egyenlőre nem tudom, de ha nagyon pocsék,jövök updatelni.

szzsuzsa0822

2015. november 17.

IMÁDOM! Gyönyörű szép színeik vannak. Szép fényes felkenés után, gyorsan szárad és lassan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. augusztus 26.

Általában finnyogni szoktam az YR-n, kivéve néhány tusit. Éppen ezért nagyon megdöbbentem, hogy ez milyen jó, meg is lepett, hogy milyen kevés a pozitív vélemény róla.. Nekem is Framboise intense van, simán bírja egy hétig, két rétegben kenem. Fogalmam sincs, milyen lakk szép és tartós egy rétegben, én még sose találkoztam ilyennel, és nem is nagyon izgat, mert így sem fogy el egy lakkom sem. És eleve, egy második réteg segít a bénaságomon, főleg a jobb kezemen... Az ecsete is pompás, én az ilyen szélesebbeket szeretem.
A szín nagyon szép, egy rétegben kicsit fagylaltosabb, kettőben szép intenzív. Fedőlakkot használnék talán, ha ügyesebb lennék bal kézzel, és egy rétegben akarnám a világosabb szín miatt. Ami ennél tovább bírja, az a lenövés miatt lesz ronda...
Azt hozzá kell tennem, hogy féláron vettem, de hát nincs az az YR-termék, ami kicsit is megérné teljes áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

HevesPetra

2015. augusztus 26.

A Framboise Intense árnyalat nagyon szép, tényleg intenzív szín. Szépen terül, mondjuk az ecset gyakorlatilag lefedi a körmömet. Két rétegben egy hétig voltunk barátok. Mellesleg megint sikerült olyan árnyalatot vennem, ami szinte teljesen egyezett egy már meglévő másikkal. Bár saját körmömön még sosem volt géllakk, de valóban olyan a hatása/látszata, mintha az lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

umpalumpa

2015. augusztus 22.

Megint vettem lakkot YR-tól. Nem is vettem észre, hogy a zselé-hatásút választottam, csak mentem a szín után. Taupe rosé. Önmagában elég nude, de kombinálom más színnel, amúgy is efféle "alapszínnek" szántam.
Egy rétegben is fedett, de nem volt túl tartós. 2 napot bírt. Talán 2 rétegben tovább bírná (meg fedőlakkal), de a 7 napot szerintem nem teljesíti. Akciósan 1100 Ft volt, ami nem kevés, de jó tapasztalataim vannak az YR lakkokkal. Ez sem rossz. Nem is tudom mi lenne az igazságos osztályozás, talán egy 4-es és frissítek, ha több rétegben mást tapasztalok.
Egyébként nem értem ezt a gél-lakk izét: fényesebbnek, vastagabbnak, vagy tartósabbnak kéne lennie?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Hómancs

2015. július 12.

Még a hivatalos, francia oldalon sem találtam meg, hogy mit tartalmaz. Csak azt, hogy mit NEM tartalmaz. A boltban nem kaptam dobozkát se hozzá, így onnan sem tudtam levadászni az összetevőket. Egyébként elég gyenge termék, legalább két rétegben kell felvinni, hogy rendes fedése legyen, és elég nehezen szárad meg, de legalább nem "bőrösödik". Első nap, ha az ember nagyon vigyáz rá, akkor szépen kitart. Nekem azonban második nap már berepedezett, és nagyon könnyen megsérül, lepattogzik.. Viszont első nap tényleg gyönyörű, szinte mintha valóban géllakk lenne az ember körmén. Csak lehetne tartósabb, főleg ennyi pénzért! :( Mivel legalább 2 rétegben fel kell vinni, és ilyen gyorsan tönkre megy, ezért szerintem nem éri meg az árát (ha csak nem ajándékba, vagy akciósan dobják utánad).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.