Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ultra-krémes és igazán élénk színű szemceruzára vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale szemceruzát Önnek találták ki! Játsszon a színekkel és hatásokkal! Használjon egy színt, vagy egyszerre akár többet a lebilincselő és izgalmas tekintetért!

15 féle színben kapható

mreni876

2018. február 16.

Nekem a 05 Bleu Paradis árnyalat van meg. Gyönyörű élénk királykék színe van. Krémes az állaga, ezért nekem kicsit nehéz kialakítani a cicás szemkihúzás végét (mániám a tusvonal :) ), de egy fültisztító segítségével szépen lehet tisztázni a vonalat. Régen abszolút nem voltam oda a szemceruzákért, hiszen nem nyújt olyan tartós végeredményt, mint egy tus. De ez a termék teljesen megváltoztatta a véleményem. Nagyon tartós, egész nap el sem mozdul a szememről. Sokan megdicsérték és meg is kérdezték, mit használok. Anyukám is beszerzett belőle egy lila árnyalatot és én is tervezek még több színt megvásárolni. Az elején kicsit gondolkodnom kellett, hogy vajon ez hegyezni való ceruza vagy tekerős fajta. Félve próbáltam ki a hegyezőt, de szerencsére nem hibáztam, ugyanis ezt hegyezni kell. Lehet, hogy egy szemceruzáért nem szívesen ad ki mindenki ennyi pénzt, de nekem abszolút az egyik kedvencem lett és szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Lisa100

2017. november 22.

Nagyon boldog voltam, mikor megvettem 1 hete, mert a kézfejemről nem lehetett semmivel lemosni :) gondoltam a szememen is ott marad, de sajnos max 4 órát bír, nekem eltűnik úgy, hogy nem kenődik sehova :) fura szerzet vagyok, beszívja a bőröm.
Nekem a lila van, zöld szemhez a legszebb, imádom. De!
Még 1 hét és elfogy a hegye. Végig olvastam itt a véleményeket és csak néhányan említitek meg, hogy nem értitek. A Többiekkel mi van? Ők értik? Mert én sem értem, hogyan lesz új hegyem???

UPDATE: továbbra is felszívódik, kenődik, semmitől nem akar a helyén maradni. A hegyezést egy sima mezei hegyezővel oldottam meg, nem is műanyag, hanem "fa" vagy pontosan nem tudom, de olyan anyag, mint a többi ceruza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Nekem a lila van, zöld szemhez a legszebb, imádom. De!

truska

2017. március 28.

Itt a krémmánián nyertem tesztelésre, már kb több mint egy éve. Igazából a textúrájával és a minőségével meg vagyok elégedve, szépen el lehet dolgozni, kellően pigmentált és tartós. Sajnos az enyém egy csillogó ezüst színű ezért nekem nem áll jól (hozzám inkább csak a földszínek passzolnak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

szalontai

Korcsoport: >54
2017. március 25.

szép a zöld színe, könnyű felvinni, nem irritál, nekem bevált! újraveszem majd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 25.

szép a zöld színe, könnyű felvinni, nem irritál, nekem bevált! újraveszem majd!

zsofi017

2017. március 24.

Nagyon szép mély színe van :) Kicsit könnyeztem tőle, de nálam mindig van egy kis idő, míg hozzászokik az új szemceruzához a szemem. Azt hittem, hogy tekerős, mert olyan masszívnak tűnt a ceruza, mint amit nem lehet faragni, pedig de, ez faragós :D A csillámok annyira nem jönnek be benne, de egynek jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Mhajni

2017. március 23.

Amióta ezt a szemceruzát kipróbáltam, semmi mást nem vagyok hajlandó használni, mivel a többi "hagyományos" ehhez képest szinte karcolja a szemhéjat. Nagyon könnyű felvinni, szépen siklik, szupertartós a nap végéig mindenféle alap nélkül is. Brun Ecorce és Prune Pivoine színekben van meg, mindkettő nagyon szép, bár eleinte a csillámokat a barnában fenntartásokkal kezeltem, de nem potyogtak össze-vissza. Más színekre is beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Nur

2017. március 18.

A 03-as barna ( Brun Ecorce) árnyalat van meg nekem.Nagyon szeretem! Szép színe van, természetes, tartós, tus helyett is használom természetes hatása miatt. Kétszer vettem újra, de harmadszor is fogom. Ami sajnálatos, az a hegyezése, de ez minden ilyen szemceruzánál fennáll. Egyáltalán nem bántja a szemet, csillámos, de egészen finoman.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Timitami

2017. február 18.

Nem vagyok nagy szemceruza-szakértő, egy-egy ceruzát majdnem addig használtam, míg elfogyott. Nemrég váltottam Yves Rocherra, és én ezzel nagyon meg vagyok elégedve. Szépen lehet vele rajzolni, tartós, és könnyen lemosható. Rajtam nem kenődik el, igaz, én nem használok alapozót. Így csak arról van tapasztalatom, hogy a bőrön hogy működik. De úgy vettem észre, hogy gyorsabban fogy, mint amiket eddig használtam, és nem igazán tudom, hogyan hegyezzem, mert a hegyezőben nem lesz hegyes. Lehet új hegyezőt kell vennem? :-) De: ha tompa is a ceruza, akkor is tudok vele vékony vonalat húzni a szemhéjamra a szempillák tövébe és a szemem alsó vonalára, úgyhogy már nem nagyon bajlódom azzal, hogy tökéletesre hegyezzem. Nekem így is 5 csillagos. Csakhogy tudjátok, nekem Noir Ebene van, a fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

wiki116

2017. február 17.

Még leárazva vettem. Magával a termékkel nagyon meg vagyok elégedve, szeretem. Nagyon krémes, könnyű felvinni, sokáig fent marad, nem bántja a szememet. Egyszóval minden megvan benne számomra. Viszont a csomagolása... Elvileg automata ceruza, gyakorlatilag nekem nem működik. Nem tudom, hogy nekem sikerült rossz darabot kifognom vagy mi történt, de hiába tekergettem bárhol is, nem jött ki termék, aztán végül le is törött a vége. Ezért nagyon sajnálom, most úgy tudok belőle terméket kinyerni, hogy valamivel belenyúlok és megtolom. Lehet csak nekem sikerült tényleg kifognom a rosszat, vagy csak szimplán ügyetlen vagyok, de az automata dolog csak úgy nem működött nálam.
De a termékkel nagyon meg vagyok elégedve, és szeretnék még több színt venni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

De a termékkel nagyon meg vagyok elégedve, és szeretnék még több színt venni..

raveny91

2017. február 16.

Egy kékem van, maximálisan elégedett vagyok vele, egész nap bírja, legfeljebb estefelé kell egy kicsit korrigálni, ha még megyek valahova.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.