Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ultra-krémes és igazán élénk színű szemceruzára vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale szemceruzát Önnek találták ki! Játsszon a színekkel és hatásokkal! Használjon egy színt, vagy egyszerre akár többet a lebilincselő és izgalmas tekintetért!

15 féle színben kapható

eviviktoria

2017. január 29.

IMÁDOM! Krémes,ultrakönnyű dolgozni vele, szinte tökéletes szemkontúrt tudok vele húzni, és nagyon tartós. Nem mondom hogy egy egész napon át kicsit sem kenődik fel a szemhéjra, de nagyon minimálisan, ha teszek bázist,akkor meg abszolút kibírja kenődés nélkül. A barna és a fekete árnyalatot vettem meg, a barnában annyiban csalódtam hogy csillámos, a fekete szerencsére matt, de szeretem mindkettőt. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

fairyqueen

2017. január 10.

Valóban ultra krémes és gyönyörű színe van :) nekem a 03 Brun Ecore nevű árnyalat van meg, apró csillámokkal. A barna, bézs és arany fényű szemhéjpúderek tökéletes kiegészítője. Nem kenődik el nap végére, és könnyű vele dolgozni. Leárazva vettem kb. 1300-1500 Ft-ért, abszolút megérte! Más színekben is kifogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Black Fairy

2016. november 29.

Nekem nem működik...elvileg automata, de akárhogy tekergetem.nem jön ki, faragni meg nem merem, nehogy tönkretegyem...valakinek valami ötlete? :/

Egyébként imadom a terméket, nekem a 01;04;07;10;11 vannak meg (fekete, szilva, kék, sötétzöld,fűzöld)...gyönyörű fényesek, nagyon intenzív színük van, nagyon tartósak, gyorsan száradnak, nem kenodnek, nem folynak, fantasztikusak...a csillámok miatt vízvonalra nem ajánlom, illetve nem igazán lehet eldolgozni, ezért én csak tusként használtam mindig...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Ildiszirom

2016. november 11.

Lilát használom, nagyon szép. A ceruza puha, ezért nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Lilát használom, nagyon szép. A ceruza puha, ezért nagyon hamar fogy.

Horest

2016. november 8.

Nekem méregzöld színben van egy példányom belőle, mivel elég zsíros a szemhéjam, így én alápúderezek egy kicsit, hogy tartósabb legyen, amúgy nagyon szép, pigmentált színe van, egyedüli hibája sztem az, hogy nagyon nehéz hegyezni, legalább is én szoktam vele szenvedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

jns.melinda

2016. november 7.

Imádom. A tökéletes fényes lila a prune pivoine, zöld szemhez kötelező. Tartós, krémes, hegyezős. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

mellcsiii

2016. november 6.

Nekem sajnos a sárga nem vált be:( Pedig annyira odavoltam érte... a színe szép, de nem lehet egységesen felvinni és nem is tartós.. majdhogynem kuka, ennyi pénzért ez egyértelműen 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

andi123

2016. szeptember 20.

A hétvégén, mint vidéki lyány voltam nagy Budapestbe és ott véletlenül elmentünk egy Yves Rocher bolt előtt. Hát mondom magamban: már annyit olvastam itt a krémmánián a termékekről, meg arról, hogy ezek azért nem olyan mű kozmetikumok, hogy gondoltam ide benézek. Aztán jól tettem ám! Megnéztem néhány dolgot, de mivel nem volt sok időnk ezért a lényegre fókuszáltam: samponokban SLS volt a 2. összetevő, felejtős a dolog… Aztán megnéztem még a szemceruzákat, gondoltam veszek egyet, hiszen már annyi pénzt kidobtam ezekre a natúr/bio alapanyagú szemcerkákra, hogy borzalom. A legutóbbi óriási tévedésem éppen egy Annamarie Börlind barna szemcerka volt pontom 3900 Ft-ért a Müllerből – hát a sírás kerülgetett, higgyétek el…
Na, szóval megvettem egy sötét ezüstszínűt, aztán hazaértem vele, és másnap jött ám az „öröm meg bódottág”. Ej, de jó, hogy megvettem 1590 Ft volt a szentem, de magasan a legjobb natúr vonalon a szemcerkák között. NEM KENŐDIK EL!!!! Képzeljétek el! Eddig a többi maszatolódott, volt, amelyik nemes egyszerűséggel eltűnt, szóval volt minden. Ő viszont nem tűnt el, nem kenődött el, hanem ott maradt. A helyén. Láss csodát. Könnyen kenhető és nagyon szép színt ad, tetszik ez a csillámos szín. Nekem 02 van – gris armoise a neve, szép fémes szürke.
Köszönöm szépen Yves Rocher bácsi ezt a jó kis szemcerkát. Nagyon megérte az árát, igaz annyi szépség hibája van, hogy néha egy kicsit igazítani kell rajta, de ennyi belefér. Sokakban biztos felmerül a kérdés, hogy akkor ez a szerencsétlen nőnemű egyén miért nem használ más szemceruzát? Hát kedveseim azért, mert elkötelezett natúrkozmetikum használó vagyok és sajnos ebből lelkem nem tud engedni. Úgyhogy marad a próbálkozás. Igaz, most szemcerkákban látom az alagút végét, mert ez nagyon bevált. Kifejezetten jó minőségű és tartós – ennyit nekem megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 20.

fairynorah

2016. szeptember 18.

Nekem is a 03-Brun Ecore (sötétbarna arany csillámokkal) van meg. Nagyon szeretem, szépen siklik a bőrömön, ugyanakkor nem kenődik el a nap végére sem, és a vízvonalamon is egész tartós, pedig azt hittem,hogy majd egy pillanat alatt el fog mászni onnan az állaga miatt :)) a csillámok nekem gond nélkül lemosódnak, és mivel nem érzékeny a szemem így nem is irritálják :) Ezek után biztosan el fogok csábulni még 1-2 szín megvételére :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Csigabee

2016. augusztus 29.

Huh, tud a cucc. Folyton evett a fene, hogy sehol nem találok minőségi kanári sárga szemceruzát, erre voilá, egyszer csak szembejött velem ez a csoda. Őrülten pigmentált, és nagyonnagyon tartós. Már mikor a kezemre kentem tesztelésképp, az se jött le fél napig. Abszolút király termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.