Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ultra-krémes és igazán élénk színű szemceruzára vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale szemceruzát Önnek találták ki! Játsszon a színekkel és hatásokkal! Használjon egy színt, vagy egyszerre akár többet a lebilincselő és izgalmas tekintetért!

15 féle színben kapható

encicsipke

(!)
2016. július 3.

Szintén tesztelésre kaptam a 01-es Noir Ebène árnyalatot, ami egy gyönyörű ébenfekete szín pici ezüst csillámokkal. A ceruza csodásan siklik a bőrön, a szemhéjon és a vízvonalon egyaránt. Hihetetlenül krémes az állaga ezért kenődik, így én személy szerint füstös szemsmink készítésére javasolnám mintsem a vízvonalra..Aki kontaktlencsét visel vagy hajlamos a gyakori könnyezésre, annak csak krémes szemfestékként javasolnám. De mint minden termék, úgy ez is egyénfüggő hogy kinek hogyan válik be. Nagyon köszönöm a Krémmániának a lehetőséget, hogy megkaphattam ezeket a szuper YR termékeket! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

erdspetra

2016. június 1.

Tartós. Könnyen használható. Imádom. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Tartós. Könnyen használható. Imádom. 😀

vendi

2016. március 30.

Nekem is a szürkét volt szerencsém tesztelni, de nem is mondanám igazán szürkének. Biztosan a csillámok miatt, de nagyon különleges színe van, olyan varázslatos. Szóval kb annyira szürke, mint amennyire egy szarka "fekete" tolla fekete. Tetszik az is, hogy tekerős és nem faragós. Épp ezért sajnálom nagyon, hogy nekem nem vált be. Valóban nagyon krémes, de rajtam meg is marad krémes állapotban, sajnos nagyon maszatol, vagy valamit nem jól csináltam. Továbbadtam, nagyon örültek neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Asarys

2016. március 7.

Tesztelésre kaptam szürke színben ezt a ceruzát, és engem meggyőzött. Nagyon tartós! nekem alsó szemhéjon kibírt egy 10 órás dolgozós napot minimális kopással! A csillámok nem tolakodóak, nem peregnek, pontosan elegendőek, hogy egy kis csavart vigyenek a színbe. Nagyon puha a ceruza, így nem sérti a szem bőrét, de felkenés után valahogy rögtön "megszilárdul", és a helyén marad. Már feketében is beszereztem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Dius86

2016. február 24.

Szép és tartós színek, kellően puha is, így könnyű felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Szép és tartós színek, kellően puha is, így könnyű felvinni.

buzavirag

2016. január 12.

Utálom.... Aki szereti a csillámos szemceruzákat annak csak ajánlani tudom! :)
Én ajándékba kaptam a 03 Brun Ecore barna színű változatát. Kontaktlencsés vagyok, így a csillámok nem túl szerencsések, mellesleg 3 nap múlva is csillog a csillámtól az egész arcom, főleg a szemem körül, pedig normálisan lemosom.... A csillámok nagyon ragaszkodnak. Könnyezik a szemem tőle, és ég, ezért a kontaktlencséseknek nem ajánlom. Nekem nem vált be. Ráadásul a szemem körül ekcéma is kiújult a sok hiába való lemosásától, ami nem túl előnyös megjelenést kölcsönöz... Ráadásul ég, fáj, kezelhetetlen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Utálom.... Aki szereti a csillámos szemceruzákat annak csak ajánlani tudom! :)

tothdetty22

2016. január 6.

Tesztelésre kaptam egy szürke színűt. Krémes formulájú, de ennek ellenére tartós. Tetszenek benne a csillámok és nem mászik sehova. Egy átlagos sminket szépen fel tud dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

kimiszandy

2015. december 9.

Én szemhéjra, mint "alap, amire építhet" felhasználásra vettem meg a testszínű verzióját. A színe ideális, a krémessége tökéletes arra a célra, amire kell, a csillogásáért nem vagyok oda, de ezt a teszterrel már tudtam és így finanszíroztam be egyre. Ami nagyon nem tetszik, hogy borzasztó gyorsan fogy. Egy hegyezés két alkalomra ha elég. A műanyag(szerű) "váza" pedig szintén nagyon karmol, mint a fa társai. Bár krémes, mégis a hegye darabokban jön, pedig nincs törés benne. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

vzorka

2015. október 31.

Oda vagyok ezért a szemceruzáért, mert hihetetlen krémes, nagyon könnyedén siklik a bőrön, és tartós. Eddig egyedül a BarryM szemceruzám tudta ugyanezt. Örülök, hogy az YR-nál is tudok ilyen jó minőségű terméket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Adnilem

2015. október 29.

Update: akkor felpontozom 5-re, mert mostanában csak ezekhez nyúlok. Nagyon-nagyon szeretem! És ma megyek még legalább egy színt beszerezni. :D

Annyira jó színei vannak, hogy a "KELL!" kategóriába került nálam. Most akciósan 1590, ennyit megér. (az eredeti ára... hát ugye YR-nál olyan szinte soha nincs, de annyit nem adnék érte).

Egy barnát vettem és egy sötétebb zöld színűt, 03 Brun Ecorce és 10 Eucalyptus (a weben más a nevük!) Nagyon pigmentált mind a kettő, csodásan erős, kicsit csillogó színű. Puha, könnyen siklik, elsatírozható. Nekem kicsit fedett a szemhéjam, így picit kenődik, de nem vészes. (Lehet hozzá kapni fixálót is. A fémeset vettem meg, vegyes a véleményem róla). A ceruza tetszik! Lilát még tuti venni fogok, meg zöldet, meg szürkét, meg... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.