Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

vtina85

2015. január 23.

Azért vettem meg, mert a kézkrémet is szeretem gondoltam ez is jó lesz, meg az összetevők is nagyon jók. Pár használat után az a tapasztalatom, hogy kicsit nehezen tudom eloszlatni a bőrömön, nehezen szívódik föl (viszont maradéktalanul fel tud szívódni, nem marad utána semmi ragacsos érzés) és nem is hidratál eléggé összehasonlítva pl. egy TBS testvajjal. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Shennny

2015. január 8.

Nagyon bejön! Nincs brutál száraz bőröm, csak annyira, hogy épp kellemetlen legyem, de nekem ez pont elég, hamar és teljesen beszívódik, az illatáért odavagyok, az meg hogy nem kenegetek semmiylen mérgező rutyit magamra külön öröm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

mismile

2014. február 9.

Imádom! Igaz, én nem testápolásra, hanem arckrémként használom. Egyszerűen bármi arckrémet kentem az arcomra, mindegyiktől száraz foltjaim lettek, viszkettem, vörös foltok jöttek.. brr.
Aztán rátaláltam egy másik YR-es testápolóra, az Amande mandulásra. Akkor kezdődött a szerelem. :D Azt is az arcomra kentem, és még mindig van belőle, pedig úgy 1,5 éve vettem és minden este abból kentem az arcomra. És ez a Bio mézes is isteni! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

lumiukko

2014. február 4.

Imádom a marcipánt, illetve próbálok minél kevesebb káros összetevővel rendelkező krémeket használni, úgyhogy egyértelmű volt, hogy őt kipróbálom. Könnyű kis testápoló, folyékonyabb, ezért könnyű eloszlatni, és nem fogy őrült gyorsan, de azért nem is egy sokáig tartó darab. A hidratáló képessége hát.... nem télre való. Most ez így nekem nagyon kevés, úgyhogy tavasszal újra előveszem, akkor már jó lesz. És olyan fincsi az illata!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Josie

2014. január 20.

Nekem a kézkrémje volt még meg, azt nagyon imádtam! Ez a testápoló sem rossz, jók az összetevők, a csomagolás ls az illata is rendben van részemről. Nekem nehezebben szívódik be és igazán már másnap vagy azt követő napon megint úgy érzem hogy kennem kell. Lehet hogy akinek normál vagy csak kicsit száraz a bőre annak tökéletes választás lehet, de nekem a nagyon szárazra - főleg a lábaim - egy csak egy kis light-os krémecske. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

babyface

2013. december 30.

régen is imádtam az yr testápolóit, de sajnos a parabének miatt le kellett mondanom róluk. :( nagyon megörültem ennek a bio termékcsaládnak, bár kicsit riasztó volt olvasni, hogy mézes-müzli illat inkább marcipán... :) tegnap próbáltam ki először a tusfürdőjével együtt és hát maga a csoda... hozza a régi yr testápolók minőségét, de nagy örömömre parabén nélkül! :) könnyen felszívódik mégis érezhetően táplál és szerencsére az elsőre elég intenzív marcipán illat a bőrömmel keveredve valami isteni finom édeskés-pörkölt magvas finomsággá válik! már most imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Theresia

2013. december 4.

A tusfürdő párjával együtt használom, főleg, hogy az mostanában elkezdte szárítani a bőröm, így muszáj krémeznem valamivel. Mivel illatban ez is olyan fantasztikus (marcipános, úgyhogy felőlem írhatnak mindenféle mézet meg müzlit is, ez akkor is marcipán :)), ezért ezt szoktam mostanában esténként magamra kenni fürdés után. Hamar beszívódik, kellemesen hidratál, de azért nem úgy, mint az Alverde makadámdiós testvaja.
Az összetevői szépek, azzal nincs bajom, a csomagolásával már van, kicsit nehezen akar kijönni belőle a krém, ha kicsit megnyomom, még szintén nem nagyon jön, ha még jobban, akkor meg eléggé meg tud indulni, nincs nagyon köztes út. :)
Az árát sokallom, bár én akciósan meg kuponnal vettem, így azért oké volt.
Összességében 3-3,5-et adnék neki, de 4-et kap az illata miatt. :) (Kicsit elfogult vagyok a marcipános dolgok iránt. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Az árát sokallom, bár én akciósan meg kuponnal vettem, így azért oké volt.

Besszi

2013. november 7.

Nekem már első használat alkalmával alig akart kijönni valami. De ha megütögetem akkor már jön is. :) Az illata nagyon tetszik, nem tudom a méz és müzli összetevőkből, hogy jön ki marcipán illat? De finom szerintem. :)
Aránylag gyorsan beszívódik, nálam a bio árnikás kézkrémük a nyerő. Annál kicsit lassabban szívja be a bőröm, de sokáig érzem a hatását, az összetevői szuperek. Talán újravenném. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Natalka

2013. október 26.

Aki nem szereti a marcipánt, az ne is olvasson tovább, és ne vegye meg ezt a testápolót! :)
Teljesen belezúgtam ebbe az illatba, a kézkrém után már tudtam, h be fogom szerezni szép lassan az egész termékcsaládot. Imádom ezt az illatot, semmi köze a mézhez, ez színtiszta, édes-cukros mandula (tortán is csak és kizárólag marcipánbevonat, semmi fondant! nade ez nem ide tartozik :))). Tudom, h ciki, de Nektek bevallom: krémezés után még hosszan szagolgatom a karomat :D
Maga a krém sűrű, de könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, és nagyon jó "állagú" lesz utána a bőröm (értem úgy, h puha, rugalmas, sima, selymes, minden, amivel egy testápolót reklámozni szoktak a tévében). Hiába azonban a tündérmese-szerű illatorgia, azért azt belátom, h nem egy téli testápoló: hidratálás szempontjából nem olyan erős. Őszre, vagy akinek nincs olyan száraz bőre, tökéletes, de amikor farkasordító hideg van, akkor azért ez kevés.
A flakon még, amivel nem vagyok elégedett, nem fogyott a krémből sok, de már most alig tudom kiimádkozni belőle, nyomorgatom össze-vissza, mire sikerül (fejre állítani meg nem lehet persze). De ez igazán részletkérdés, és csak kukacoskodni akartam :) Akit nem zavar a marcipánillat (sőt!) és nem túl száraz a bőre, az tegyen vele egy próbát!
Szeretem, és ha akciós lesz újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Szeretem, és ha akciós lesz újra fogom venni.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.